Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Odaları İsimleri

Sohbet Odaları İsimleri

Sohbet Odaları İsimleri Nelerdir ?

Sohbet odaları isimleri nelerdir? Sohbet odası ismi neye göre belirlenir? Chat nedir? Çet Nedir? gibi kafa karıştıran sorular almış başını gitmiş vaziyette. Bizler gerçek dünyadaki bilgi kirliliği ile baş edemezken, İnternet yani sanal dünyada müthiş bir kavram kargaşası ve bilgi kirliliği mevcut. Bu kadar sorunun arasında bir de hangi sohbet sitesi güvenli? hangisine girmeliyim? tarzında sorular olunca, yazarınız olarak sohbet sitelerini araştırmaya ve incelemeye başladım. Bir de sohbet sitesinin ismine bakıpta aldanmamak lazım. Çünkü ismine aykırı hareket eden, misyonunun ve vizyonunun dışına çıkan bir çok site mevcut. Ben hangi siteye gireceğim diye soracak olursanız, elbette tercihiniz matraksohbet.net sitesi olmalıdır. Google arama motoruna sohbet yazdığımda ilk sayfada çıkan siteleri sizler için girdik ve analiz ettik.

BİZİMMEKAN COM

Mekanı açtık, buyrun mekan bizim değil sizin sloganıyla chat kulvarlarında seviye ve kaliteden bahseden bir site. Özellikle bir kadın rumuzu aldım ve içeriye girdim. Anında at sineği gibi özelime gelen bir çok insanın belden aşağı muhabbetler yazdığına şahit oldum. Gördüğünüz gibi sağ tarafta onlarca insan aynı anda yazmaya başladı. Kesinlikle muhabbet edilebilecek bir mekan değil. Tamamen bir keşmekeş ve kontrolsüz bir ortam mevcut. Ben pek beğenmedim, takdir elbette sizin. Sohbet odaları isimlerine devam ediyoruz.

Sohbet Odaları Isimleri

Sohbet Odaları Isimleri

SOHBETCİ COM

Bu site de aynı bizim mekan gibi, kimin ne yaptığı belli değil. Sevgi, saygı, insanlık, ahlak, edep hak getire. Sanki Türkiye’nin bütün abazaları buraya toplanmış. Zincirini kopartanların, raydan çıkanların buluştuğu salaş bir mekan olarak tanımlayabiliriz. Sitenin adına bakıp ta şurada iki sohbet edeyim kafam dağılsın demeyin. Çünkü özelde dönen muhabbetlerin hepsi cinsel içerikli.

ZURNA NET

Zurna.Net eskiden beri takdir ettiğim kökleri derinde olan bir site. Buraya sohbet etmeye gelenlerin seviye ve kalitelerinden ödün vermediklerini biliyorum. Fakat bu gün girip baktığımda, eski halinden eser kalmadığını, bazı sitelerle birleşmesi sonucu muhabbetlerin yozlaştığını üzülerek müşahade ettim.

GEVEZE ORG

Bu site hakkında ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil. Mahkemelik bazı olaylar vuku bulmuş. Adliyelik bir takım olaylardan bahsediyorlar. Aldığımız duyumlara göre para karşılığı yetkiler satılıyormuş, sonra günü dolmadan yetkiler siliniyormuş. Bu yüzden bu ve benzeri sitelere girmemeniz sizlerin iyiliği içindir. Site sahibi Taner ve Eternity olarak bilinen SEO uzmanının bir çok insandan haksız kazanç sağladığı sağda solda dillendirilmektedir. Bu hokkabazlar hem cinsel kelimelerde hem de islami kelimelerde seo çalışması yaparak, her iki kelimeden gelen insanları aynı platformda buluşturmak gibi sakıncalı bir oluşuma girmişlerdir. Ne demek istediğimi şu linkteki makaleyi okuyarak daha iyi anlayabilirsiniz.

Ayrıca site sahibi Taner hakkındaki iddialardan sadece biri olan şuradaki  makaleyi de inceleyebilirsiniz.

TAMSOHBET COM

Tamtam davullarının çaldığı, apaçilerin ve şarlatanların kol gezdiği bir site. Bu sitede ne tam sohbet yapabilirsiniz, ne de eksik olan sohbeti tamamlayabilirsiniz. Sitenin ismine bakıp ta şurada tam bir muhabbet yapayım gibi bir düşünceye kapılmayın. Bu site de yukarıdaki sitelerin değişik bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir yandan İslami ağızdan konuşup İslami sohbet kelimelerini anahtar olarak eklerken, bir yandan da cinsel kelimeleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu da siteyi yönetenlerin ne denli alçak ve ikiyüzlü olduğunun göstergesidir.

KALBİM NET

Eternity isimli vatandaşın sitesidir. Dolayısıyla fazla bir şey söylemeye hiç gerek yoktur. Al birini vur ötekine diyoruz. Çünkü bu site de geveze grubuna ait bir sitedir. Sohbet odaları isimleri nelerdir sorusuna cevap aramaya çalıştık. Fakat kapısının önünden bile geçilmesi sakıncalı olan sohbet odaları isimleri az çok aklınızda yer etmiştir. Bu yüzden tekrar söylüyorum, matraksohbet.net sitesinden bir yere ayrılmayın. Sonra vay abi sen bizi ikaz etmemiştin, bak başımıza neler geldi diye hayıflanmayın.

KaRa 350
2 Yorumlar
YaSMin

Kara güzel yazı olmuş akıcı insan okudumu bir daha okumak istiyor Allah seni emmi vermisin yine veristirmisin emeğine sağlık bizim oldugumuz yerde asla asla özelikle benim olduğum Mekanda kadın içki alkol muhabbeti olmaz bu konular hakkında asla taviz vermem gelen edebiyle gelecek edebiyle gidecek matraksohbet yeni bir sayfa açtı bizlerle birlikte inş daha güzel günlere gececegiz şuanki adminler ve useler onlar ve soplar hepsi iyiler tabiki arada çürük çıkacak eleme yapilacak arada ama şuanki gurup tek kelime ile harika admin ekibi olarak hepinizden gurur duyuyorum hepsi kendi dalında iyi insanlar evet işte tam burda matraksohbet bekleriz arkadaslar olursa bir sorun bir problem bizler burdayiz iki tarafı dinler ve karar verilir asla tek taraflı yargı yapılmaz bekleriz hepinizi

EzeL

Kara yine harikalar yaratmışsın çok güzel bir konuya değinmişsin malesef bir çok insanın yanılıp gittiği bu siteler hakkında bende çok şeyler duydum şükürler olsun ki bulunduğum kanallardan hiç biri böyle ucuz ve ahlaksız siteler değildi Yasminimin de dediği bulunduğum yerde asla bu tür muhabbete izin vermem ya atarım yada kendim çıkar giderim her kes edebiyle seviyesiyle sohbet etmeli karşısındaki insanları ucuz sohbetiyle rahatsız etmemeli matraksohbet seviyeli ve düzgün 1 yer böyle kalmasınıda hep birlikte ekip olarak daha iyi günlere taşımalıyız biz böyle daha iyiyiz gelenlerde bunu böyle görmeli diğer sitelerle kıyaslamalı saygılar...

Cevap bırakın