Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bilinmeyen Sohbet Siteleri

Bilinmeyen Sohbet Siteleri

Bilinmeyen Sohbet Siteleri

Bilinmeyen sohbet siteleri, bilinenlerin aksine chat sohbet sektöründe ayakta kalmaya çalışan sitelere verilen genel isimdir. Bilinmeyen, duyulmayan, görülmeyen bu tür siteler olduğunu zaman zaman arkadaşlar söylüyor. Şimdi diyeceksiniz ki; “Yahu Mehmet Abi, Biz Bilinen Sohbet Siteleri İle Başedemiyoruz, Bilinmeyen Sohbet Siteleri Nereden Çıktı?”. Doğru söylüyorsunuz bilinen, görünen bir şeyle başa çıkmak kolaydır. En azından tehlike nereden gelecek, nasıl gelecek az çok kestirirsiniz. Fakat bilinmeyen sohbet siteleri biraz kulağa esrarengiz geliyor. Çünkü insanoğlu doğası gereği hep kapalı, örtülü, gizli şeylere karşı bir merak içerisindedir. Acaba içinde ne var? Perdenin arkasında neler var? Şapkanın altından tavşan çıkarmı deyip adamın şapkasını kapmak gibi.

Bilinmeyen Sohbet Odasını Nasıl Bulurum?

Bilinmeyen sohbet sitelerini bulabilmeniz için google arama motorunasohbet siteleri” yazıp, ilk on sayfa geride arama yapmanız lazım. Bu siteler sahibi veya yöneticisi tarafından kaderine terk edilmiş, google çöplüğüne atılmış gibi bir izlenim verirler. Bilinmeyen sohbet sitelerine girdiğinizde müthiş bir sessizlik hakimdir. Yaşam belirtisi varmı yokmu diye bakınırken, sağ tarafdan birisi aniden “hoşgeldiniz” diyerek sizi ürpertebilir. “Yahu KaRa abi sohbet sitesi değil de, sanki korku filmi anlatıyor gibisin” dediğinizi duyar gibiyim. Evet konulara biraz mizahi yönden yönden yaklaşmak, kendi iç dünyamı sizlere aktarmak gibi hareketlerim vardır. Bu aslında yazarlığın, bir makale kaleme almanın doğasında vardır.

Bilinmeyen Chat Odaları

Bilinmezlik, görünmezlik hep ilgimizi çekmiştir. Mesela iki seneden fazla bir zamandır gündemi meşgul eden bir korona virüsü var. Bu virüs te çok esrarengiz. Göremediğimiz için tedbir alamıyoruz. Çünkü görmediğin düşmana nasıl saldıracaksın? Hangi tür silahları kullanacaksın. Bu bilinmeyen chat odaları da bu misale benziyor. Bilinen sohbet siteleri içerisinde bile bilinmeyen chat odaları mevcut. Siteye giriyorsun fakat millet dut yemiş bülbül gibi susuyor görünüyor. Halbuki bilinmeyen, görünmeyen odalarda sohbet, şamata gırla gidiyor. Varlığı bilinen ama üçüncü şahısların göremediği sohbet odalarına biz özel sohbet diyoruz. Yani iki kişi arasında bire bir yapılan muhabbetler. Bu muhabbetlere üçüncü kişinin dahil olması teknik olarak mümkün değil.

Örneğin kanalda herhangi bir kişi, “Fatmanur Özeline Geliyorum” dediği anda bir çok kişi meraktan yerinde duramaz, kıpır kıpır eder. Acaba Fatmanurla Mahmut ne konuşacaklar? Yahu ne konuşacaklar kardeşim, belli ki ülkenin gündemini, doların ve altının çakılmasını konuşacaklar!. Neden kalbimizi bu kadar bozuyoruz. Yani karşılıklı iki cins konuştuğu zaman, normal medeni insanlar gibi muhabbet edemezler mi?

Dolayısıyla iki kişi arasındaki konuşmaların hep biraz daha yayvan ve esnek olduğunu düşünen güruh oldukça kalabalıktır. Bunlara göre muhabbetin nereye varacağını kestirmek biraz güçtür. Karşılıklı sevgi ve aşk sözleri, dürtüler, tırmıklar v.s. harekete geçebilir. Özel sohbet odalarının dışında görünmeyen sohbet odaları da mevcuttur. Bunları görebilmeniz için İrc odaları içerisinde herhangi bir yerde /list komutunu uygulamanız ve statüs dediğimiz en üstteki yere bakmanız yeterlidir. Burada sohbet odalarının isimlerini bir liste halinde görebilir, /j odanınismi komutuyla girebilirsiniz. Örneğin /j matrakkafe gibi.

Bilinmeyen Sohbet Sitelerinde Neler Konuşulur?

Güzel kardeşim kendini fazla kasmana gerek yok. Sonuçta burada bulunan insanlar da senin gibi 9 ay 10 günlük insanlar. Aralarında prematüre (eksik doğum) mutlaka vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz. Eğer insanlarla doğu iletişim kurmak istiyorsan, yabancılara hitap etmede zorlanıyorsan bu konuda başucu kitabı niteliğindeki diğer makalelerimizi mutlaka okumalısın. İster bilinen sohbet siteleri, isterse bilinmeyen sohbet odalarında mutlaka olumlu olun. Tabi burada olumlu olduğunuzu yazılarınızla belli edeceksiniz. Sizi görmeyen insanlara bilgisayar veya telefon başında sırıtıp dişlerinizi göstermeniz, kollarınızı kavuşturarak coşkulu bir beden dili yansıtmanız hiç bir işe yaramayacaktır. Makalemiz yine 500 kelime sınırını çoktan aşıp gitmiş. Sevgili Bahattin kardeşimizin borcu çoğalıyor, ama onun canı sağolsun. Bu arada küçük bir iş kazası geçirerek elinden yaralanan Bahattin kardeşimize de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Şu Konuları Da Okumak İster misin?

KaRa 470
7 Yorumlar
MaHRu

Emeginize saglik guzel bir paylasim olmus

    KaRa

    Zahmet oldu mahru hanım biraz, metezori yaptık galiba kusuruma bakmayın. Bundan sonra hiç kimseye yorum konusunda ısrarcı olmayacağım. Yorumlar gönüllülük esasına göre yapılsın. Benim nacizane fikrim madem hepimiz aynı gemideyiz, geminin yol alması için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız. Kimisi kürek çekecek, kimisi yelkenler fora yapacak, kimisi yemek hazırlayacak vs. İşbirliği ve el birliği yaparsak daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.

Tuğra

Matrak matrak sen şakrak herkesi bekliyoruzzzzz

EzeL

Kara yine döktürmüşsün sana helal olsun eh bende bişiler yazayım bari şu bilinmeyen chat odaları malum içeriği pekte dostane sohbet olduğunu sanmıyorum ama gel gör ki bu tür siteler pek bi tutuldu reelinde 2 lafı 1 araya getiremeyen tipler klavye karşısında prof kesiliyor ve malesef karşısındaki insanlar da buna prim yaptırıyor sohbet maskesi altında türlü rezillikler mevcut çok şükür ki matraksohbet gibi siteler varda dostunu arkadaşını seçebiliyorsun sohbetini edip iç huzuruyla mutlu olabiliyorsun diyeceğim şu ki bu tip sitelere girerken nelerle karşılaşabileğinizi iyi düşünün saygılar...

Buse

ben genelde muhabbetimi eder eğlenip keyfime bakıyorum birinden hoslanirsam tanımak istersem daha derin tanımak istersem özel oda açar orda daha yakından tanımak isterim genelde iki kişi konuşurken 3.kisi konuya girebiliyor bunu önlemek için birebir sohbeti daha çok tercih ederim Matraksohbet bunu bizlere sunmuş çok güzel uygulama olmus sunucu sahibi ve yönetim ekibinine tşk ederim ince dusundukleri için, ve bu konuyu kalemine alan bizlere yol gösteren sevgili KaRa beye çok tşk ederiz yine makalenin bam teline vurmuş emeğine sağlık diyorum..

Gökçe

Güzel ve akıcı sohbetin tek adresi Matraksohbet.net Hepinizi bekliyoruz. Gelin iki lafın belini kıralım.

YaSMin

İlk sohbet siteleri çıktığında buralardayız 17 yılımız verdik bir çok yerde yetki aldik evet eski sohbet eski heycan kalmadı artık günümüzde face wsahp ve bir çok yazı ile sohbet edilecek görüntü ile konuşacağı yerler var şimdi gençlik hep işin kolayına ya ses ya görüntü kulaniyor evet bizler hayla eski tas devri gibi yazaya devam dumana bile yakında geceriz her halde evet unutulmuş siteler gelince siteyi açan şahıs sohbet gönül vermiş olmali bizler de eski arkadaşlar ile toplantımız hadi bu akşam ordayiz cadı kazani kaynasin dediğimiz unutulmuş bir sohbet sitemiz var bizlerde senede bir kezde gitsek bilirz orası hep acıktık ve açık kalacak asla kapamayı düşünmez oranın sahibi burasi böyle seviyorum der ve öyle kalır Ancak yıllar önce olduğu gibi kendimizi dair hissettiğimiz bir ev misali eskiSohbet odalarında keyifle takılabiliriz. Gelişen dünya içerisinde pc, tablet, telefon gibi teknolojik aletlerin içerisinde kendimizi görebiliriz. İyi bir bakış açısıyla yeni kurulacak her türlü arkadaşlığın bize değer katacağını anlarız. Koca dünyada yapa yalnız olmadığımızı en iyi bu şekilde hissederiz. Sohbet sitelerini kendimizden esirgemeden kabul ederek içerisinde bulabiliriz. Bir yaşam yaşam tarzı olarak görüp kabul etmemiz de mümkün olabilir. Kaynak

Cevap bırakın