Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Olgun Kadınlarla Sohbet

Olgun Kadınlarla Sohbet

Olgun Kadınlarla Sohbet Etmek

Olgun kadınlarla muhabbet etmek, bir çok genç erkek için oldukça ürkütücü ve korkutucu gelebilir. Olgun kadınlar genellikle özgüveni oturmuş, daha tecrübelidirler. Onları etkilemek daha zordur, çünkü kendilerinin kim olduğunu ve ne istediklerini tam olarak biliyorlar. Eğer olgun bir kadınla ilk tanışma tecrübeniz kötü gittiyse, ikinci bir şansınız yok denecek kadar azdır. Eğer ne aradığını tam olarak biliyorsan, kendinden büyük bir kadınla nasıl bir sohbete başlayacağını öğrenmen, genel olarak seni mutlaka başarılı kılacaktır. 

Olgun Kadınlarla Sohbet Ederken Açık Uçlu Sorular Sorun

Olgun bir kadınla sohbet etmek istiyorsanız, ucu açık, cevabı geniş sorular sormaya çalışın. Cevabı evet ya da hayır olan sorular sormaktan imtina edin. Çünkü kapalı uçlu sorular sohbetin bir an önce bitmesine neden açar ki, bu da sizin sınıfta kaldığınızın göstergesidir.

Kadınlar kendilerine iltifat edilmesini çok severler. Saçlarınız çok güzel, küpeniz gerçekten harika ve göz alıyor. Ayakkabılarınız çok hoş nereden aldınız? gibi devam edebilirsiniz. Bu iltifatlar sizlere basit gibi görünebilir, lakin bir kadını etkilemenin en iyi yoludur.

Olgun Kadınlarla Sohbeti Devam Ettirebilmek

Basit selamlamalardan kaçınmak gerekir, kadın kendisine yeteri kadar önem vermediğinizi düşünebilir. Yaklaşımınız daha meraklı ve yakın olmalı, bu şekilde davranırsanız cevap verme olasılıkları artabilir.

Bazen cesur erkeksi bir inisiyatif kullanmanın hiç bir zararı olmaz. Eğer bar, kafe tarzı bir yerdeyseniz, agresif ve saldırgan bir tutum sergilemeden bir kadına içki göndermek harika bir başlangıç olabilir.

Olgun bir kadınla sohbete başladıktan sonra, bu sohbeti devam ettirebilmek önemlidir. Sohbeti devam ettirebilmek için aşağıda sizler için önemli tavsiyeler var.

  • Açık uçlu sorulara devam edin
  • İltifatlara devam edin ama tedbiri de elden bırakmayın
  • Kadına sık sık fikrini sormayı unutmayın
  • Ona “Bir İçki Daha İçer misiniz” şeklinde sorun.
  • Kadın konuşurken gerçekten onu dinle, bir gözün şamda, bir gözün halepte olmasın.

Olgun kadınlarla sohbet ederken şu altın kuralı aklından çıkarma; kendini kınama ve ona asla hakaret etme. Çünkü olgun kadınlar denge ararlar ve nasıl, neyle meşgul olması gerektiklerini iyi bilirler. Gevezelik yapıp, boşboğazlığa devam eder, kadının üzerine oynarsan, saniye geçmeden aranızda her şey aniden biter. Sohbet esnasında kesinlikle ben şöyleyim, ben böyleyim, ben harikayım gibi övünmeye sakın girmeyin. Olgun kadınlar takdir edilmekten hoşlanırlar, bir de bakışlara dikkat, kadının içine girecek gibi dik dik ürkütücü bakmayın.

KaRa 1882
1 Yorumlar
Halil

Mrb günaydın herkese grupta yeniyim uyuyomusunuz kimse yok

Cevap bırakın