Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kolay Sohbet

Kolay Sohbet

Arkadaşlarınızla Ve Dostlarınızla Kolay Sohbet Edin!

Kolay Sohbet Matrak Chat sitesi; anlık ve hızlı olarak dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişim kurmanızın ve sohbetlerinizi yönetmenin en kolay, güvenli ve uygun bir yoludur, arkadaşlarınızın / dostlarınızın herhangi bir cihazdaki bir Web Tarayıcısı (IE, Safari, Chrome, Opera vb.) İle sizinle muhabbet sağlar. Chat sitemiz tüm tarayıcılarla uygun olarak çalışmakta, bütün işletim sistemleri ile entegre  ve eş güdüm içerisindedir. (Windows, Linux, Mac, iPhone / iPad v.s.) tüm kullanıcılarımız herhangi bir özel eklenti veya yazılım kullanmadan Mobil sohbet odalarımıza hızlı bir şekilde bağlanabilir. Matraksohbet.Net sitemiz; özel bir şifreleme tekniği kullanarak güvenli chat siteleri tesis etmiş, bu vesile ile kişiye özel parolaları, ve sohbete ait konuların içeriğini emniyet altına almıştır.

Chat sitemize girmek suretiyle karakterinize uygun kişilerle arkadaş olmanız artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. İstediğiniz her kanalda flört, chat, dostluk sizi bekliyor olacak.

Kolay Chat sitemiz; hemen her makalemizde vurguladığımız gibi tamamen bedava bir uygulamadır. Hiç bir şekilde kurulum, indirme, kayıt, üyelik, ücret v.s. yok.

Yeni İnsanlarla Tanışın

Kolay Chat sitemiz 7/24 sürekli açık olduğundan, bekar kadın ve erkeklerle tanışarak kurallar çerçevesinde özgürce her konuyu rahatlıkla anlık olarak tartışabilirsiniz. Fakat maalesef bazı arkadaşlar “Özgürlük” kelimesini ya yanlış anlıyor, ya da kafasına göre yorumluyor. Özgürlük sınırsız değildir, başka insanların yaşam alanlarına, kırmızı çizgilerine müdahale ettiğiniz andan itibaren özgürlük hak gasbı veya diğer insanların kişisel hak ve hukukuna tecavüz demektir.

Mobil Chat Keyfi

Matrak Sohbet sitemiz her türlü akıllı cihazı desteklediğinden, şehir veya dağ başında olmanız fark etmiyor. Kesintisiz ve hızlı chat deneyimini bizlerle yaşayabilirsiniz. Yazılı chat hizmeti veren sitemizde sunduğumuz tüm olanaklar tamamen ücretsizdir. Global kanallardaki yoğunluktan bunaldığınız anda, karşı tarafın rızası dahilinde özel pencerelerde birebir kolay sohbet etme imkanı sizleri bekliyor.

Kolay Chat Kuralları

Sizlerin kolay Sohbet etmesi için tüm ekip üyelerimiz geceli gündüzlü, canla başla çalışmakta, nasıl en iyi hizmeti veririm düşüncesi ile beyin fırtınası yapmaktadır. Tüm bu emeklerimize karşılık sizlerden küçücük bir ricamız var. Sizlerden istirham ediyorum, lütfen sohbete başlamadan önce sitemizin kurallarını /rules komutunu uygulamak suretiyle iyice gözden geçirin.

Bazı kullanıcılar gibi daha selam kelam vermeden, nefes almadan konu ne? gibi sorularla sağlıklı sohbet ortamını akamete uğratmayın. Bu ve benzer şekilde hareket eden kullanıcılar önce ikaz edilir, ikaza rağmen hareketlerine devam ederse sohbet odası görevlileri tarafından uzaklaştırılır. Eğer ilk defa matraksohbet.net sitemize girdiyseniz, sistemin nasıl işlediği, buralarda neler yazılıp çizildiği hakkında görevlilerimizden bilgi ve tavsiye alabilirsiniz.

Kolay Sohbet Odalarında Yapıcı Bir Üslup Kullanın

Kolay chat ve muhabbet etmenin en kestirme yolu, alçak gönüllü ve mütevazi olmaktır. Ünlü bir düşünürün de belirttiği gibi “Doğru Bile Olsa, Sert Sözler İnsanı Yaralar” sözünü unutmayalım. Yıkıcı, örseleyici, öteleyici, ön yargılı, eleştirici yazılarla insanların kalbini kırmaktan ve gittikçe yalnızlaş maktan öteye gidemezsiniz. Başkalarının hata ve yanlışlarını ortaya çıkarmaya çalışmayın. Sırf kendi başarılarınızla, yaptıklarınızla övünüp burnu havada bir insan profili çizmeyin. Her zaman bir okyanus gibi engin olun, karşıdaki insanın yazılarını bölmeyin, fikirlerini desteklemeseniz bile onu dinleyin.

Kolay sohbet etmenin püf noktaları hakkında bazı ip uçları vermeye gayret ettik. Bu günkü makalemi Peygamber Efendimizin konu ile alakalı bir hadis-i şerifi ile bitirmek istiyorum, hepinize hayırlı cumalar dilerim. “Kolaylaştırınız! Zorlaştırmayınız! Müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz! Birbirinizle anlaşın, iyi geçinin, ihtilâfa düşmeyin!” (Buharî, 3:72)

KaRa 1325
Cevap bırakın