Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Flört Sohbet Siteleri

Flört Sohbet Siteleri

Flört Sohbet Siteleri ve Buluşma

Sanal sohbet ortamlarında başlayan aşkların ve birlikteliklerin gerçek hayata taşınması neticesinde, sohbet chat siteleri, son bir kaç yılda milyonlarca liralık bir endüstri haline gelmeye başladı. Kadın ve erkeklerin cirit attığı bu chat siteleri, adeta bir akım ve eğlenceye dönüşmüş durumdadır. Sohbet odaları içerisinde tanışan kadın ve erkekler, birbirlerini iyice tanıdıklarına kanaat getirdikten sonra reel yaşamda buluşma yoluna gitmektedirler. Dolayısıyla ilk izlenim, flörtün başarısı için hayati önem taşımaktadır.

İlk Randevu ve Heyecan

Flört sohbet sitelerinde tanışan çiftler, buluşmaya karar verdikleri andan itibaren geçen süre içerisinde müthiş bir heyecan ve adrenalin duymaya başlarlar. Bütün bunlar, komplike bir flört deneyiminin eğlencesine katkıda bulunmaktadır. Randevu zamanı geldiğinde karşılıklı olarak sevilen veya sevilmeyen şeyler, alışkanlıklar, yaşama dair ipuçları ve bazı bilgiler mutlaka açığa çıkacaktır. Randevudan önce size chat sitesi içerisinde beyan ettiği şeyleri iyice düşünün ve aklınızda tutun, çünkü belki çok şey hakkında sohbet etmek mümkün olmayacak, lakin ona gösterdiğiniz ilgiyle karşı taraf gurur duyacaktır.

Harcamalara Dikkat, Kesenin Ağzını Fazla Açmayın

Erkeklerin çoğunluğu flört sohbet sitelerinden tanıştıkları bir kadını etkilemenin en kolay yolunun, cüzdanlarından geçtiğini düşünmektedir. Bu durum bir erkeğin basit görünmesine neden olabilir. Hatta bazı kadınlar, gönüllerine giden yolun, bir erkeğin cüzdanından geçtiğine dair basit bir imadan bile son derece rahatsız olabilirler. Bunun için ilk buluşmada cüzdanı ön plana çıkarmak yerine, onu daha yakından tanımak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Aşırı harcama yapmamanızı tavsiye ederken, hem neşeli hem de uygun fiyatlı yapılacak bir çok şey olduğu aşikardır. Onu bir sinemaya veya tiyatroya götürmeyi teklif edebilirsiniz.

Vücut Hareketlerine ve Beden Diline Dikkat!

Flört sohbet sitelerinde tanıştığınız bir kadınla buluşma esnasında, beden hareketlerinize hakim olamazsanız, ne söylerseniz söyleyin hiç bir önemi yoktur. Çünkü ağızda söz tükenmiştir. Vücut dilinize çok dikkat etmelisiniz. Hareketlerinizle güvensiz biri olduğunuzu ifade ederseniz, karşı tarafı sözle ikna etmenize imkan yoktur. Bu nedenle rahat bir oturuş sergileyin, oturduğunuz yerde kıpır kıpır etmeyin, bu o kadar da zor olmasa gerek. Kadınla göz teması kurmaya çalışın ama onu rahatsız etmeyecek şekilde yapın bunu. İştahlı gözlerle sürekli kadının gözlerine bakarsanız, bu buluşmadan hiç bir beklentiniz olmasın.

Çok Fazla Konuşmak ve Bencillik Ürkütücüdür

Bazı erkekler flört sohbet sitelerinden arkadaş oldukları kadınlarla ilk buluşmalarında sürekli vır vır vır kendilerinden bahseder, başka hiç bir şey hakkında konuşmak istemezler. Bu zaten erkeğin işinin bittiğinin, kadının artık onu görmek istemeyeceğinin işaretleri arasındadır. Yahu güzel kardeşim bir sus ta kadın da seni adam sansın. Arada ona da söz hakkı ver, “Bana kendinden bahsedermisin” falan de. Eğer onun da konuşmasına kendisini ifade etmesine müsaade edersen, bu buluşma çok daha verimli olacaktır.

Hesap Ödeme Vakti

Kadınla buluştunuz, sohbetiniz de çok güzel geçti, yediniz içtiniz. Fakat para ile alakalı dikkat etmeniz gereken şeyler var. Garsondan hesabı getirmesini istediniz, kadına hesabın yarısını ödemesini teklif etmeniz çuvalladığınızın bir göstergesidir ve çok ayıptır. Eğer kadından bir ısrar gelirse sıkıntı yok, bu sizin tarafınızdan önerilmemesi gereken bir olaydır.

Flört Sohbet siteleri ekibinden ben KaRa, bir kadınla flört ve buluşma esnasında yapılacak veya yapılmayacak şeylerden bahsetmeye çalıştım. Fakat verdiğim tüm bu ipuçları sadece kendi görüşüm ve tavsiyelerim olduğu için başarınızı garanti etmeyebilir. En azından keyifli ve bir felaket yaşamadan bir akşam üstü geçirmenize yararlı olabilir.

KaRa 1464
1 Yorumlar
Müge

Flört etmek için en doğru sohbet adresi adına gerçekten mükemmel bir yer diyebilirim. Emeği geçenlerin yüreklerine sağlık.

Cevap bırakın