Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Odaları Twitter

Sohbet Odaları Twitter

Sohbet Odaları Twitter

Sohbet Odaları Twitter ekibi olarak hem yazılı, hem kameralı sohbet yapılabilmesi için gerekli adımları attık ve fizibilite çalışmalarına devam etmekteyiz. Sohbetlerde yaşanan herhangi bir kesinti veya sıkıntı için lütfen bize geri dönüş sağlayın. Bu şekilde hatalarımızı en kısa sürede çözebiliriz kanaatindeyim. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, bu söylediklerimin twitter.com ile uzaktan yakından bir alakası bulunmamaktadır.

Sadece başlık ve konu benzerliği o kadar. Yakın zamana kadar sohbet odaları twitter ile alakalı pek bir sorun yaşamadık. Gerek İOS, gerek Android, gerekse tablet kullanıcılarından kayda değer bir şikayet almadık. Matrak sohbet odalarımıza konuşmacı veya dinleyici olarak katılım sağlayabilirsiniz. Size lazım olan şey sadece zayıf ta olsa bir internet bağlantısıdır. Siz değerli kullanıcılarımızın lehine olacak işlevleri hayata geçirmek için yönetim ekibimiz, geceli gündüzlü çalışmalarına devam etmektedir.

Sohbet Odaları Twitter Kullanım Şartları ve Şekilleri

Sohbet odaları Twittere girdiğiniz anda zaten sizden önce gelmiş kullanıcıları göreceksiniz. Bir iki selam, hal hatır sorma merasiminden sonra kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi matraksohbet.net sitesi tüm herkese açık bir sitedir. Bu yüzden her gelen insanın hangi niyetle geldiğini, arayışının ne olduğunu bilme gibi bir lüksümüz bulunmamaktadır. İster genel odalarda, isterse özel odalarda partnerinizle rahatlıkla sohbet edebilirsiniz. Özel sohbet odalarında sadece iki kişinin muhabbet etmesine olanak vardır. Fakat daha çok kişinin aynı odada sohbet etmesi için çalışmalar devam etmektedir.

Sohbet Odalarında Kimler Var ?

Sohbet odaları twittere girdiğinizde, sağ tarafta yönetici ve yardımcı kişilerin birer listesini göreceksiniz. Herhangi bir yardım almak istediğinizde, yahut bir sorunla karşılaştığınızda bu kişilerin üzerine tıklamak suretiyle meramınızı rahatlıkla anlatabilirsiniz. Yönetici nicklerinin hemen altında sıralanan nickler ise, herhangi bir yetkisi bulunmayan, sadece sohbet etmek için siteye gelen kullanıcıları gösterir. Ayrıca sizlerin konforu ve rahatlığı için sohbet ettiğiniz platformun hemen üzerinde Nick Kaydet, Oper Gir, Ayarlar, Nick Değiştir gibi sekmelerin olduğunu fark edeceksiniz. Bunlara tıkladığınızda konunun ne olduğunu daha iyi kavrayabileceksiniz.

Sizlerin daha güvenli, konforlu ve nezih bir ortamda muhabbet edebilmesi için, yönetim ekibimiz ve görevli botlar tarafından planlanan çalışmalar hakkında veya ikazlar hakkında duyurular yapılır. Bütün bu yapılan duyuru ve ikazlar, sitenin daha sağlıklı çalışması, kurallara uyulması açısından son derece önemlidir. Sohbet odaları twitter uygulaması hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz #Operhelp kanalımıza müracaat edebilirsiniz.

Beni Kimler Görebiliyor?

Global chat odalarında bulunduğunuz an, sizi orada bulunan herkes görebilir, yazılarınızı okuyabilir. Fakat siz herhangi bir kişiyi /mode nick +D komutuyla engellediyseniz, o kişi yazdıklarınızı göremez. Dolayısıyla genel odalarımız bütün herkese açıktır. Gerek nickiniz, gerekse paylaştığınız konular herkes tarafından açıkça görülür.

Bu Konuya Benzer Diğer Başlıklar

KaRa 158
4 Yorumlar
SuGaRBoY

Emeqine Saqlık Olsun Dostum Güzel Bir Yorumlama Olmuş Tşkler Başarılar..

EzeL

emek takdir edilirse anlam taşır güzel bir yorum kutlarım başarılar...

EzeL

emek takdir edilirse anlam taşır güzel bir yorum kutlarım başarılar dilerim yorum yapmaya korkar oldum tekrar ediliyormuş neyi tekrar ettim onu da anlamış değilim ya neyse

YaSMin

Emeğinize sağlık kara bey yine güzel bir yazı olmuş :)

Cevap bırakın