Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Zurna Net

Zurna Net

Zurna Net Sitesi

  Zurna.net, irc chat dünyasında eskiden beri mümtaz bir yere sahip olan, bir çok sohbet kullanıcısı tarafından tercih edilen eski ve köklü bir site olarak hafızalara kazınmıştır. Geçmişten günümüze kadar popüleritesini biraz kaybetmiş olsa da, hala bu sitenin müdavimleri azimle sohbetlerini burada sürdürmektedir. Fakat ne yazık ki bir çok kullanıcısı, yöneticilerin yanlış kararlar alması ve düşüncelerine değer vermemesi nedeni ile sohbet etmek için kendilerine yeni chat sitesi arama telaşına düşmüşlerdir.

Geçmişten Günümüze Zurna Net

Yaklaşık 21 yıl önce kendine has sohbet odaları ile zirvelerde dolaşan, içerisine dolan yüzlerce insanın muhabbet etmesiyle tanınan Zurna Net sitesinin sahipleri sürekli değişmiş, günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Her site sahibinin kendi prensip ve kurallarını yürürlüğe koyması nedeni ile kullanıcı deneyimi hiçe sayılmış, hatırı sayılır bir sohbet tutkunu bu mezalimden bunalarak Zurna Net sitesini terk etmiştir. Chat sitesine gelen insanları birer eşya gibi gören, onların istek, dilek ve şikayetlerine kulak tıkayan bir yönetim anlayışı, sitenin kan kaybetmesine ve prestijinin sarsılmasına neden olmuştur. Matraksohbet.Net sitesi olarak, dağılan Zurna Net kullanıcılarını tekrar eski güzel, şaşalı sohbet mekanına kavuşturmak için kolları sıvadık ve hepsini bünyemize topladık.

Bu nedenle matraksohbet.net sitemiz günden güne büyüyerek sohbet chat alanında hak ettiği yerlere gelmiştir. Despotluk ve aymazlıkta sınır tanımayan Zurna Net yöneticilerinin aksine, sitemizde bulunan her bir birey bizim için son derece kıymetlidir. “Seni Zurna Gibi Öttürürüm” veya “Zurnanın Zırt Dediği Yere Geldik” sözlerinin asıl kaynağı aslında Zurna.Net sitesidir. Yönetim ekibi olarak hiç bir kullanıcıyı zan ve töhmet altında bırakacak oluşum ve diyaloglara girmedik, girmeyeceğiz. Çünkü görünürde sadece nickten ibaret olan kullanıcıların aslında birer canlı insan olduğu idrak etmeye her zaman önem verdik.

2018 yılından beri canla başla çalışarak sizler için güzel bir sohbet ortamı tesis etmeye çalıştık ve bunda epey başarılı olduk. Bedava sohbet anlayışını, kullanıcıyı ticari bir meta olarak görmemek gerektiği bilincini her zaman hatırımızda tuttuk. İlk başlarda çalışmalarımız dar ve sığ bir alanda idi, fakat gün geçtikçe gelişen durumlara karşı hazırlıklarımızı gözden geçirdik, her alanda uzmanlaşmış kadrolarımızla büyümeye devam ediyoruz. Bu yüzden matraksohbet.net sitesi olarak zurna net adı altında yeni bir oluşuma girmiş bulunmaktayız. Artık Zurna net sohbetlerini matrak chat odaları içerisinde gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

KaRa 370
Cevap bırakın