Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat City Sohbet

Chat City Sohbet

Chat City Sohbet Odaları

Chat City Sohbet odalarını orta yaş kesimi iyi hatırlar. Yaklaşık 19 yıl önce ilk açıldığında oyun ve eğlence tutkunlarının sürekli girdiği yerler arasındaydı. Oyun ve eğlencenin yanı sıra kişiler arası iletişim ve çeşitli avatarlarla etkileşim kurulması dikkat çekiyordu. Her şey buraya kadar iyi güzel gidiyordu. Fakat ne olduysa bundan sonra oldu. Altın çağını yaşayan Chat City sohbet odaları yüzlerce kullanıcısını yüz üstü bırakarak (tıpkı mynet sohbet gibi) kapandı gitti. Ben yaptım oldu mantığıyla kapatılan bu sistem, yüzlerce insanın tepkisini çekmişti. Site yöneticilerinden her hangi bir açıklama veya izahat gelmedi.

Chat City Sohbet Etkinlikleri Nelerdir?

Esasen matraksohbet.net sitemizden pek farkı yok gibi. Değişik şehirlerden katılanlarla bedava sohbet edebiliyorsunuz. Kurulan arkadaşlıkların temeli güven, sevgi ve sadakate dayanıyor. Herhangi bir sınır, kısıtlama veya yasak olmadan dilediğiniz tarzda (+18 sohbet) muhabbet edebiliyorsunuz. Bu site, yetişkin sohbet veya yetişkinlerle chat yapmak isteyenlerin ilk tercihidir diyebilirim. Siz de değişik eğlence ve arayışlar peşinde koşuyorsanız, evde veya işyerinde monotonluktan bunaldıysanız, Chat City sohbet odalarına göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum. Bu şekilde günün stresini atabilir, aynı zamanda ücretsiz olarak sunulan imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin Getirdiği Yalnızlık Hissi

İnsanoğlu zaten dünyaya yalnız olarak gelmiştir. Bebeklik çağını atlattıktan sonra bir ailesi olduğu, fakat ailesinin de teknolojinin esareti altında olduğu bilincine varmıştır. Gerçekten günümüzde teknoloji altın çağı yaşanmaktadır. Teknoloji ile birlikte beşeri münasebetler neredeyse sıfıra inmiş, toplumdaki kişiler birbirinden kopuk olarak yaşamaktadır. Hal böyle olunca gerçek dünyadan kopan insanların büyük bir çoğunluğu sanal dünyada Chat City sohbet benzeri kaliteli mekanlara girmektedir. Bazıları ise, salaş olarak tabir edilen kalitesiz sohbet yerlerinde yani mekanı uygun olmayan yerlerde sosyalleşmeye çalışmaktadır. Bu tür arayış ve kaygılardan kurtulmak istiyorsanız; sanal alemin en seviyeli mekanı olan, dostluk, arkadaşlık ve sevginin zirve yaptığı matraksohbet.net sitemizde Chat City muhabbetlerine mutlaka katılmalısınız. Birbirinden renkli arkadaşların sohbetleriyle kendinizi tamamen farklı bir eğlence cümbüşünün içinde bulacaksınız.

Chat City Sohbet Size Ne Vaat Ediyor?

  1. En derin muhabbetler, sıcak ve dostane ilişkiler.
  2. Yaşam kalitenizi artıracak birbirinden değişik aktiviteler.
  3. Kesinlikle üyelik ve ücret yok.
  4. Sınırsız hizmet ve 24 saat açık chat kanalları.

Chat City Sohbet Mobil

Elinizde bulunan mobil yani akıllı telefonlarınızla, Chat City ortamına hiç sıkıntı yaşamadan, donmadan bağlanabileceğinizi biliyor musunuz? Ayrıca kesinlikle üçüncü parti bir yazılıma veya uygulamaya da ihtiyacınız olmayacak. Chat City olarak sizlere arkadaş bulmanızı garanti ediyoruz. Bayanlarla sohbet, erkeklerle sohbet, yetişkin sohbet gibi farklı konseptlerde muhabbetlerimiz devam etmektedir. Sen de pastadan payını almak için hemen sitemize bağlan.

KaRa 785
1 Yorumlar
ReiS

Merhabalar arkadaslar ve KaRa üstad seninde belirttiğin gibi bir zamanların en populer sohbet sitesiydi chat ctiy o zamanlar 15 16 yaslarındaydım çıktığında ve çok takılmıstım bu platforumda abi belirttiğin gibi girisi ne kadar hızlı olduysa sanal ortama duşuşude aynı hızda oldu bizlerde anlamadık o zamnlar neler oldunu bir sabah gittim ki girilmiyor :))

Cevap bırakın