Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Hızlı Sohbet Sitesi

Hızlı Sohbet Sitesi

Konu Başlıkları

Hızlı Sohbet Sitesi

Hızlı Sohbet denilince aklınıza arabalar gibi hız gelmesin. Hani hadi siteleri yarıştırıyoruz hangimizin daha hızlı diye bir şey yok. Birçok site zaten sizin kullanmış olduğunuz internetin hızına göre açılır. O yüzden hızı belirleyen en önemli faktör hâlbuki kendi kullanmış olduğunuz internet olsa da başka etkenlerde vardır. İşte şimdi sizlere bunlardan biraz bahsederek neden sitemiz için Hızlı Sohbet dediğimi anlatacağım.

Mobil Sohbet Odası

Mobil Sohbet Odası

Bir sitenizin var olduğunu düşünün ki, her ne üstüne olursa olsun. Sohbet odaları ya da ticaret sayfası. Veya ne bileyim blog sayfası. Çiçekçi dükkânı. Gibi. Bir çok seçenekten oluşan çok geniş alan üstünde tartışmak yersiz. Böyle bir sitenizin olması sizlere bazı sorumluluklar yükler. En başta bu gibi siteler arasına girdiğiniz için diğer şirketler artık sizi bir rakip olarak görecektir. İşte bu rakiplik durumu yüzünden herkes sitesinin en fazla tıklanan site olmasını ve bu nedenle de tüm gerekli olan her şeyi yapmayı düşünür.
Bildiğiniz gibi, artık neredeyse bütün siteleri Google üstünden aratarak buluyoruz. Bu da bizi sitemizi googleye beğendirme kısmına götürüyor. İşte sitenizin hızlı olup olmadığı tam da bu kısımda devreye giriyor. Google siteniz üstünde kendi formül ve bilgileri doğrultusunda bazı araştırmalar ve incelemeler yapar. Bunları da her an aktif olan robot botlarıyla yapar. Sitenizin alt temasında bulunan kodların yoğunluğuna ve sitenizin oluşturulma şekline göre, bir hız tespiti yapar. İşte bu tespit sitenizin isminin tıklandıktan sonra açılma süresini gösterir. Erken açılan siteler, her zaman google için üst sıralarda yer alır.

Sohbet Odaları

Tüm bu anlattıklarımız dışında daha fazlasını bilen bir ekiple çalışmanın avantajlarını yaşıyoruz. İnternetiniz ne kadar yavaş olsa da sitemizin basit ve çok az kodlarla bezenmiş teması ve alt yapısı sayesinde donma yaşamazsınız. Sohbet ederken de asla bir sıkıntı görmezsiniz. Böylelikle aralıksız bir şekilde arkadaşlarla dostlarınızla sohbet edersiniz. İşte bu ve dahası bir sürü özellik sohbet odaları arasında bizi diğerlerinden ayıran özelliklerden yalnızca biri. Anlatmakla olacak bir şey olmadığını bilmekte yine de dilimiz döndüğünce size kendimizi anlatmaya çalıştık. Ama neden kendiniz gelip görmeyi denemiyorsunuz? Giriş yapmak o kadar da zor değil. Ve kaybedeceğiniz bir şey de olmamaktır. Ama ya dediklerimiz doğruysa? …

KaRa 987
Cevap bırakın