Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Rulet

Chat Rulet

Chat Rulet

 Ücretsiz Webcam Sohbet odaları nihayet matraksohbet.net bünyesinde açılarak faaliyete başladı. Teleskop veya görüntülü kameralı sohbet adı altında, matraksohbet.net mühendislerimizin uzun süren çalışmaları nihayet semeresini vermeye başladı. Artık bundan böyle tüm kullanıcılarımız rastgele (random) olarak birbirleri ile eşleşecek ve açılan kameralar sayesinde arkadaşlıklar çok hızlı yaşanacaktır. Chat Rulet bir matraksohbet.net markası olarak uzun zaman hafızalardan silinmeyeceğe benziyor.

Chat Rulet Nedir ?

Bu uygulama, Moskova’da bir Rus öğrenci tarafından geliştirilmiş görüntülü sohbet sistemlerinden birisidir. Zaten içinde rulet kelimesi geçince ayıkmanız lazımdı, Rus Ruleti oyununu bilmeyeniniz yoktur. Bu oyun için gerekli materyaller; iki tane insan, bir adet toplu tabanca (şarjörsüz), bir adet mermi. Mermi tabancanın topuna sürülür ve top, hızlı bir şekilde çevrilerek kapatılır, atışa hazır hale getirilir. Bu ölümcül oyuna katılan iki kişi, sırasıyla başlarına tabancayı dayayarak tetiğe basarlar, artık mermi kime denk gelirse o ölür, öteki oyuncu hayatta kalır.

Kameralı (Teleskop) Sohbetin Avantajları ve Dezavantajları

Neyse konuyu kaynatmadan ve dağıtmadan devam edelim sevgili dostlar. Bu sohbet türünde muhatabınızı gördüğünüz için, karşı tarafın pek fazla yalan söyleme lüksü bulunmamaktadır. Fakat konu Türkiye olunca maalesef aldatma ve şaşırtma taktikleri ön plana çıkmakta, kişi başka bir arkadaşının görüntüsünü yansıtarak muhabbete devam etmektedir. Yine de temkinli olmakta fayda var diye düşünüyorum. Chat rulet uygulaması dünyada bir çok insan tarafından benimsenmiş ve büyük bir kullanıcı kitlesi kazanmıştır.

Kameralı Sohbet ve Benzeri Yazılımlar

Bazı tatlı su kurnazları, Chat Rulet benzeri kameralı chat yazılımları icat etmeye çalışsa da, bir türlü bu sistemin yerini tutmamıştır. Dünyanın herhangi bir yerinden katılan kullanıcı, bu yazılım sayesinde rastgele (random) kişilerle muhabbet edebilmektedir. Matraksohbet.net sitemiz de bu konuda boş durmamış, chat rulet alt yapısını siteye uyarlayarak kullanıcıların beğeni ve takdirine sunmuştur. Artık bundan böyle sohbetlerinizi hem yazılı, hem de görsel olarak yapabileceksiniz. Bu doğrultuda sınırlarımızı sonuna kadar zorlama kararı almış bulunmaktayız.

Yalnız şunu hatırlatmadan geçemeyeceğim, ister yazılı sohbet olsun, isterse görüntülü chat olsun, kesinlikle sitemiz içerisinde +18 yetişkin sohbetlerine (cinsel) izin vermiyoruz. Bunu baştan belirtelim ki, sonradan vay efendim ben niye banlandım, niye siteye giremiyorum diye kimse oflayıp poflamasın. Chat siteleri ekibinden yazarınız ben KaRa, eğer konuyu beğendiyseniz lütfen yorum kısmında görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

KaRa 1760
Cevap bırakın