Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Benim Sohbet

Benim Sohbet

Benim Sohbet Odaları

Benim sohbet odam nerede diye internette fellik fellik kendisine uygun bir chat sitesi arayanların derdine derman, çağrısına cevap, yarasına merhem olmak için kolları sıvadık. Matrak sohbet sitesi olarak; yönetim kurulu başkanımız sevgili IRCSTAR’ın önerisi üzerine benim chat uygulamasını sizlerin teveccühüne sunduk. Bu tarihten sonra artık hiç kimse benim sohbet sitem hangisi? nereye gireceğim? ne yapacağım? diye sorularla bunalıma girmeyecek.

Senin bir siten varsa benim de bir Chat sitem var diyebilecek. Zaten kuruluş amaçlarımızdan birisi de chat sohbet odalarına sahip çıkacak, siteyi kendisinin gibi benimseyecek, sahiplenecek insanları bir araya getirmek. Tıpkı dağılan ve kendisine uygun bir yer bulamayan mynet sohbet tutkunlarını bir araya getirdiğimiz gibi. Çevresindeki olaylardan ve insanlardan mustarip olanlar, benim sohbetlerimi hiç kimse dinlemiyor, beni kimse takmıyor, bana kimse değer vermiyor diyenleri bağrımıza basmaya karar verdik.

Benim Sohbet Odalarında Sizden Beklediklerimiz

Madem sitemizi beğendiniz, biz sonuna kadar sizinleyiz dediniz o halde benliğinizden sıyrılma vakti geldi de geçiyor bile. O halde sitemize gelen insanlarla yakından ilgilenmeye çalışın. Onların sorularına mantıklı ve doğal cevaplar verin. “Bilmiyorum“, “Görmedim“, “Duymadım“, “Umurumda Değil” gibi üç maymun pozisyonlarını hatırlatan durumlardan kaçınalım. Bu şekilde davranışlar, sitemizde bulunan diğer kullanıcıları da negatif yönde etkileyerek başka alternatiflere yönelmelerine ve sitemizden uzaklaşmalarına yol açar.

Yaşadığımız Dünyayı ve Olayları Sürekli Eleştirin

Benim sohbet odalarında gerçekten bizleri ve gelen diğer insanları benimsemek istiyorsanız, yaşamış olduğumuz şu koca dünyayı ve içinde olup bitenleri sürekli eleştirin. Bu şekilde yaparsanız, diğer insanların da konuya müdahil olmasını sağlar ve sohbet ortamının canlanmasını sağlarsınız. Uzmanların yaptığı araştırmaya göre eleştirisel bir düşünce yapısına sahip olmayan insanların, dünyaya hep at gözlüğü ile baktığından, sürekli sınırlı düşündüklerinden çevresindeki insanları da sıktığını ortaya çıkardı.

Yahu güzel kardeşim tamam güzel sohbet sitemize geldin de senin hiç mi bir düşüncen veya dünya görüşün yok? Sen susarsan ben kasılırsam, öteki muhabbeti bırakıp burnunu karıştırırsa, bir başkası “aman bana ne” derse o zaman biz ne yapalım? Dükkanın kapısına kilit vuralım çekelim gidelim. Bunu mu istiyorsun gerçekten? Benim sohbet sitem nerede diye ciyak ciyak bağırdığın, yahu kaliteli bir mekan açın da sohbet edelim dediğin günleri unutmadık.

En Güzel Hikayelerini Benim Sohbet Odasında Anlat

Etrafındaki insanların özellikle kızların sana ilgi duymasını istiyorsan, eğlenceli olayları anlat. Çünkü yapılan araştırma ve istatistikler, kadınların iyi hikaye anlatan erkekleri daha çekici bulduğunu ortaya çıkardı. İnsan beyni sürekli yeni bir şeyler arar. Hep aynı monoton davranışlar ve klişeleşmiş sözler belli bir zaman sonra insanları uzaklaştırır. Dikkat ederseniz benim sohbet odalarına katılan bazı tipler var. Bunlar hep aynı sözlerle, aynı muhabbetlerle insanları etkilemeye.

Yahu kardeşim her gün aynı sözleri söylemeyi bir kenara bırak biraz yeni bir şeyler, yeni sözler bul. Ama biz ne dersek diyelim hepsi hava civa. Sıkıcı insanlar sohbetlerine yeni bir şey katamazlar. Çünkü onlar hep “nato kafa nato mermer”. Bu yüzden şöyle bir dua edelim istedim, “Rabbim bizi duygusal zekası düşük, kendisini karşı tarafın yerine koyamayan, yani empati yapamayan insanlardan koru”.

Güzel kardeşim tamam çok dertlisin, sıkıntıların var, ama el insaf yahu, bizim de kendimize göre dertlerimiz var. Bırak bir iki kelam da biz edelim. “Benim sohbetim bundan ibaret” şeklinde yavan bir savunmayla kendini aklayamazsın. Sen istiyorsun ki; sabahtan akşama kadar vır vır vır hep kendi dertlerinden bahset, biz de seni koyunun kaval dinlemesi gibi dinleyelim. Yok öyle bir dünya.

Makalemizin sonuna geldik sevgili dostlar, şu üç günlük dünyada benlik Senlik kavgasından sıyrılalım. Birbirimizi karşılıksız, şüphesiz sevelim.

KaRa 487
4 Yorumlar
YaSMin

Kara ne güzel yazı olmuş böyle emegine saglik evet erkekler sohbet ile bayanların gönlünü ferah ede bilir ancak para pul şöhret hepsi yalan bayanlar sohbet edeceklerini güvenilir iyi bir arkadaş ve dost sırdaş ister hayatinda doğru bir konuya el atmışın bende sonuna kadar destek veriyorum güvenli bir ortam sohbet etmek isteyenler matraksohbet denemelerini şiddetle tavsiye ederiz bizlerde burda sobbet ediyoruz güzel nezih bir ortam emeği geçenlere sonsuz tskler :)

HukumdaR

Siteniz HayiRLi UquRLu Olsun qeRCekten CoK quSel OlmuS UmuyoRum weRmis Olduqunuz Emeqiniz de BoŞa qitMez HeRkesin qeLmeSini TevSiye EdeRim .. TeşekküR Sayın KuRuCulaR ...

    IRCStaR

    Kardesim Guzel Yorumun ve Guzel Dileklerin İcin Cok Tesekkur Ederim O Sizlerin Guzelligi Sizler Olmasaniz Sunucumuz Bu Kadar Guzel Olmazdi :))

PeRi

Benimle sohbet etmek isteyen benimle tanismak isteyen bizlerle sohbet etmek isteyen bizlerle tanismak isteyen herkezi icerde sohbet odamizda bekliyoruz hos gelin hos sohbet edelim sonrasinda mutlu sekile hayatimiza devam edelim ne dersiniz :) :) :)

Cevap bırakın