Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Odaları Görüntülü

Chat Odaları Görüntülü

Chat Odaları Görüntülü Sohbet Odaları

Chat Odaları Görüntülü sitelerin bu kadar rağbet görmesinin nedeni, karşıdaki insanla yüz yüze tam ve güvenilir bir platformda online olarak sohbet edilmesidir. Her nerede çalışıyor veya yaşıyorsanız, ne iş yapıyorsanız yapın, ister işinizle alakalı, isterse ailevi konularda yapacağınız görüşmelerde matraksohbet.net chat odaları görüntülü sistemimizi kullanabilirsiniz. Chat odaları görüntülü sohbet sistemimize baktığımızda; genel olarak ev hanımları, serbest çalışanlar, özel sektör, hatta devlet kurumlarında çalışan (Hakim, Savcı, Asker, Polis, İnfaz Koruma Memuru v.b.) insanların özel ve genel hayatın akışına dair konularda söyleşiler yaptıklarını sıklıkla görmekteyiz.

İlk başlarda görüntülü sohbet siteleri “Bir Bakıp Çıkacağım” düşüncesiyle gelen insanların vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Bildiğiniz gibi zaaflar ve alışkanlıklar hemen terk edilemiyor. Alışkanlık haline gelen chat odaları görüntülü sohbet odalarımızda gizlilik ve güvenlik kurallarına sonuna kadar riayet etmekteyiz. Bu nedenle Türkiye sınırları içerisinde kameralı sohbet alanında rakiplerimiz arasında bir numara olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz. Görüntülü chat alanında yaptığımız çalışmalar ve tespitler sonucu şu hususları belirtmek isterim.

1- Görüntülü sohbet platformu ilk başta Amerika’da piyasaya sunulmuştur. Daha sonradan bir Türk yazılımcı tarafından Türkiye’ye getirilmiştir.

2- Online chat veya Live Chat kelimelerinde Google Play’da en çok aranan chat odaları görüntülü sohbet sistemidir.

3- Görüntülü yani kameralı sohbet platformları, büyük şirketler tarafından ticari amaçla kullanılır. Fakat matraksohbet.net sitemiz tarafından kullanılan kameralı chat sistemi tamamen üyeliksiz ve ücretsizdir. Bu yüzden rastgele bir internet arkadaşı bulmanız için ideal bir yazılımdır.

Random (Rastgele) Kameralı Chat

Matraksohbet.Net sitemizde kameralı chat uygulaması random eşleştirme sistemini kullanmaktadır. Bu rastgele eşleştirme sayesinde yabancı ülkelerden de sitemize katılımlar olduğu görülmektedir. Bu sistemdeki bazı aksak ve eksik hususların giderilmesi, kullanıcıların daha ferah bir ortamda muhabbet etmesi için, Matraksohbet.net yazılım mühendislerimiz geceli gündüzlü çalışmalarına devam etmektedir. Sistemimiz sosyal paylaşım sitelerinin pabucunu dama atacak şekilde ayrı bir mantalite ile çalışmaktadır. Sistemin temel amacı; siteye gelen kullanıcıların arzu ettikleri kişilere kısa sürede ulaşmasını temin etmektir.

Yazılı Sohbetten Görüntülü Sohbete Geçişte Bazı Çekinceler

İnsanımız genel manada eski ve geleneksel uygulamaları kullanmayı benimsemektedir. Yeni kurulan sistemler ve yeni teknolojiler her zaman ilgi çekse de, “Acaba Başarabilecekmiyim?” endişesi hakimdir. Kameralı sohbet sistemini daha önce kullanmış birisiyle, hiç kullanmamış birisi arasında belirgin farklar hakimdir. Görüntülü sohbet sisteminde, gerçek hayatta arkadaş bulmak 10 kat daha kolay ve hızlıdır. Eğer siz de bu sisteme dahil olmak istiyorsanız, matraksohbet.net sitemiz heyecanlı yolculuğunuzda size eşlik etmeye hazırdır.

KaRa 318
Cevap bırakın