Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bedava Sohbet Sitemiz

Bedava Sohbet Sitemiz

Bedava Sohbet Sitemiz

Maalesef ki bir çok sohbet sitesi üyelerini vip gold gibi isimler altında ücretli üye olmaya zorlamaktadır. Ücretli üye olmayan kullanıcılara sürekli getirilen kısıtlamalar ile zevksiz bir sohbet ortamı sunulmaktadır. Üyelik ücret ödemeyen kişiler oda açamamakta ve bir çok kaliteli sohbet ortamından geri bırakılmaktadır.

Matrak sohbet sitesi üyelerinden hiç bir ad altında bir kuruş dahi para talep etmemektedir. Paralı üyeliğin sohbet ortamlarının doğallığını bozduğuna inan site yöneticileri tüm üyelerin eşit olduğu bedava sohbet sitesi bir sistemi benimsemektedir. Üyeler isterlerse genel chat odalarına girip sohbete katılabilir.

Tanıştıkları bir kimse ile ayrı sohbet odasına geçerek devam edebilir. Bunların hiçbiri için bir kuruş bile ücret ödemez. Matrak sohbet sitesi yakın zamanda yaptırdığı yeni ara yüz ile iyelerimin konforlu bir sohbet ortamına sahip olmasını sağlamıştır. Matrak sohbet sitesi masaüstü için hazırladığı mirc programını siteden bedava indirme imkânı sunmaktadır. Sohbet esnasında dinlenen radyo ve radyolardan istek parçalar da ücretsizdir.

 

MatrakSohbet.Net Bedava Sohbetin Yeni Yüzü

MatrakSohbet.Net Bedava Sohbetin Yeni Yüzü

MatrakSohbet.Net Bedava Sohbetin Yeni Yüzü

Her popüler sohbet sitesi üyelerin katılımı ve aktif olması ile varlığını sürdürebilir. Www.matraksohbet.net sitesi üyelerin daha rahat hizmet alması için yeni yüzüyle kullanıcılarının karşısına çıkmıştır. Renkli ekranı güllerle bezeli arka planı ile gözü yormadan ferah bir sohbet odası olmuştur. Çok farklı hizmet odaları il insanların aradıkları sohbet arkadaşlarına en kolay ulaşım imkanı sunan bu site özelliklerini daha fazla bir sayıya ve işlevselliğe çıkarmıştır.

Özellikle randam sohbet eşleştirmeleri sayesinde özellikleri en denk olan kişiler eşleşerek sohbetlere başlamaktadır. Bu özellik için geliştirilen algoritmalar ile insanların çok kısa sürede aradıkları kişilere ulaşmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda eski sürümü kullanmak isteyen kişilere de yine bu imkanı sunan site masaüstüne sohbet altyapısı kurma özelliği de getirmiştir. Mirc adı verilen sohbet odaları altyapısını masaüstü bir program haline getirmiş ve üyelerinin beğenisine sunmuştur.

 

Sonuç Odaklı Bedava Sohbet

Sonuç Odaklı Bedava Sohbet

Sonuç Odaklı Bedava Sohbet

Birçok sohbet sitesinin aksine bu site sohbetlerde insanların sonuç alabilme ihtiyaçlarını gidermeye yönelme sağlanmıştır. İnsanların arayışlarına göre kısa sürede tanışma sağlamasına önem verilmektedir. Kişiler chat odalarında kısa sürede hedef kitleleri olan kişilerle iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Ciddi bir aşk arayışında olan kişiler sohbet odalarında kısa sürede talep ettikleri kişileri bularak özel sohbet odalarına geçebilmektedir. Bir çok üye Www.matraksohbet.net sitesi aracılığıyla aradığı aşkı bulmuştur. Yine bazı kullanıcılar bu sohbet sitesi sayesinde aynı alanda iş yapabilecekleri kişileri yan yana getirmiştir.

Site sadece boş zamanını değerlendirmek isteyen kişilere değil bir çok farklı alanda arayışı olan kişilere hizmet vermektedir. bir çok sohbet sitesi sadece belirli amaçlara hizmet etmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda sohbet odaları çok ayrı hüviyetler kazanır. Kadın erkek arasında seviye ayrımı olmadan laçka sohbetler olması site yöneticilerinin sucudur. Para ödeyerek üye olan kişiler maalesef ki bu tavırların başlıca sorumlusudur.

MatrakSohbet.Net Sonuç Olarak Odaklı Bedava Sohbetin Diğer Sohbet Siteleri ile Kıyaslaması

Bazı sohbet siteleri üyelerini aktif halde tutabilmek ve ücretli üyelik satabilmek adına bir suru farklı hikâye başvurmaktadır. Bu hilelerin en çok bilineni sahta bayan profilleri açarak bu profillerden erkek üyelere cezbedici mesajlar göndermektir.

Erkek üyeler bu mesajlara cevap vermek istedikleri takdirde mesaj atma siniri nedeniyle ücretli üye olun uyarısı çıkmaktadır. İnsanları farklı üye profiller ile kandırmaya çalışan sitelerin akdine matrak sohbet kimseye böyle edep dişi mesajlar atmaz. Diğer sitelerde altyapı yetersizliği nedeniyle üyelerin siteye girişlerinde her seferinde ayrı bir sorun yasamaktadır. bedava sohbet sitesi sürekli gelişen teknolojiye uydurduğu altyapısı sayesinde bu sorunlardan beridir.

Birçok farklı bedava sohbet sitesinde sohbet seviyesi o kadar düşüktür ki yaşanan durum sohbet değil gevezeliktir. Sürekli sohbet seviyesini belirli bir düzeyde tutan site yöneticileri herhangi bir tacize de müsamaha göstermemektedir. Özellikle sohbetin aklisini bozan ve diğer üyelerin sohbetlerden zevk almasını engelleyen kişiler anında sohbetten uzaklaşmaktadır.

Bu sitenin ücretli üyelik istememe sebeplerinin başında bu gelir. Ücretli üye olan kişiler sürekli birilerini taciz eder. Üyelik ücretli olduğu için siteden uzaklaşması mümkün olmaz. Üyelik ücreti ödeyen kişilere sunulan opsiyonlar diğer üyelerin taciz edilmesine yol acar. Matrak sohbet sitesi bu yüzden ücretli üyelik sistemi uygulamaz.

 

Farklı Konularımıza da Bakmak İster misiniz?

Farklı Konularımıza da Bakmak İster misiniz?

 

KaRa 786
5 Yorumlar
Ucan Karga

Hem bedava hemde karşılık beklenmeden sohbet ediyorum boyle sitelerde vakit geçirmeyi çok seviyorum bazen realde bulamadım huzuru burda sohbet ederken devamlı buluyorum tesekkurler herkeze ?

ZemheRi

Abi emeğine sağlık ve bizlere keyifli güzel matrak eğlenceli vakit geçirme imkanı sağladığın içinde ayrıca tesekkur ederim.. Hayırlı gecelehoş sohbetler herkeze tabiyki benle birlikte kambersiz düğün olmaz :))

CoCuqSu

Bedava sohbet sitemiz evet bu bizim sitemiz :)) bu site sayesinde sohbet ederken keyif almaya basladım içten cana yakın insanlar tanıdım sayenizde emeğinize sağlık

Minik-CaDi

Abimmm emeğine yüreğine sağlık can abimm :)) sohbetin en eğlenceli en matrak sitesi neresimi tabiyki Matraksohbet.Net Bizim Sitemiz :))

Naze

Kişiler bir birleriyle tanışırken yapacakları sohbetin seviyeli olması dostlukların derecesini belirler kişi kendisene yakışır şekilde davrandığı sürece realde bulamadığı dostluğu atkadaşlığı sanalda bulabilir burasıda dürüst seviyeli arkadaşlıkların olduğu bir sohbet sitesi ne güzel bunu başarabilene herkeze hayırlı geceler

Cevap bırakın