Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Artvin Sohbet

Artvin Sohbet

Artvin Sohbet Odaları

Artvin sohbet odalarına hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. Sevgili Artvinli dostlarımızla matraksohbet.net sitemizde buluşmak ve aynı havayı teneffüs etmekten oldukça memnun oldum. Artvinliler son derece cana yakın ve içten insanlardır. Tanıdığım bir çok Artvinli ile hala görüşmekteyim, çeşitli etkinlikler vasıtasıyla sürekli bir araya gelmekteyiz. Artvin ve ilçelerinden bir çok arkadaşım oldu, bunlardan bazıları kadim dostlarımdır. İsimlerini tek tek sayamayacağım, kendilerine buradan saygı ve sevgilerimi yolluyorum. Artvin Chat sitesi sayesinde artık bütün Artvinliler aynı sohbet odası içerisinde sınırsız şekilde iletişime geçebilecek. Bu hizmetlerden hiç bir şekilde karşılık beklenmemektedir.

Artvin Chat Sitesi

İnternet, hayatımızın önemli elemanlarından biri olduğundan beri bir çok yeni şey öğrenerek bilgi dağarcığımıza kattık. Sohbet hizmeti sunan sitelerin aynası web sayfasıdır. Bu yüzden sizlere nacizane olarak irc chat odalarından değil, yazdığım makalelerle sitemizin web bölümünden sesleniyorum. Benim burada yazdıklarımı, matraksohbet.net’in bir başarısı olarak görmek lazımdır. Bu nedenle Artvin Sohbet odalarını bizlere kazandıran, yöneticisinden en küçük kullanıcısına kadar bütün herkese minnet duygularımı ifade ederim. Teşekkür ve minnet duygularının yanı sıra vefa konusunda da aynı hassasiyetin gösterilmesi gerekir.

Artvin Chat Odalarında Muhabbetin En Koyusunu Yaşayın

Artvin sohbet odalarına katılan kullanıcılarımız, yaşama dair güncel konular hakkında chat yapmaktan son derece keyif almaktadırlar. Sizler de anılarınızı bizlerle ve diğer Artvinli hemşehrilerimizle paylaşmak isterseniz, matraksohbet.net sitemizde sizleri bekliyor olacağız.

Yeni İnsanlarla Tanışın

Karadeniz bölgesinin neşeli ve hareketli insanları ile tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, yapılması gereken tek şey Artvin Chat sitelerine bir rumuz belirleyerek girmek olacak. Hiç bir kayıt ve üyelik gerektirmeyen sistemimizden hemen yararlanmaya başlayıp, Artvin sohbet odaları içerisindeki yerinizi hemen alabilirsiniz. Chat sitemiz üzerinden Artvin ve çevre ilçelerden katılmakta olan bay/bayanlarla anında canlı sohbet edebilir, bu sohbetlerin neticesinde dilerseniz arkadaşlığınızı gerçek hayata taşıyabilirsiniz. Chat sitemize girmek için bilgisayar veya laptop sahibi olmanıza gerek yok, akıllı telefonlarınızla anında mobil sohbet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Artvin İlinin Coğrafi Konumu

Artvin, Karadeniz Bölgesinin kuzey doğusunda yer alan en son şehirdir. Gürcistanla sınırdır. Her Karadeniz ili gibi yerleşim yeri oldukça dağınıktır. Ardahan, Erzurum ve Rize illerimizle sınırı vardır. Doğal güzellikleri gezilip görülmeye değer olan bu ilimiz, turizm açısından da büyük potansiyele sahiptir.

 

KaRa 607
2 Yorumlar
Sevda

Geniş kapsamlı oldukça başarılı bir sohbet sitesi olmuş ve bu nedenle bu sitede emeği geçen tüm güzel yürekli insanlara çok tesekkur ederim diğer sohbet siteleri arasında daha önce boyle başarılı sohbet sitesi görmemiştim keske daha önce keşfetseydim ellerinize sağlık on numara olmuş arkadaşlık için bire bir küfür taciz zorbalık vb davranışlar için bire bir önlem alınmış

LiZa

Merhaba!!!!! KaRa dayi :).....Artvin liLere SeLam olsun burdan....fazLa söze geRek yoq 2007 den beridir SanaL aLemi biLirim bu konuda cok samimiyim o zaman sadece bir yerde yetki almistim...onun disinda suana kadar MaKaLe hic okumadim bununLa 2 ci sunucunun MakaLesini okumak Nasip oldu ve yorum yapmakta keyif veriyor....Sizi burda Tanıdım...Herseyi kaLeme dökmüşsünüz Zaten bizmkisi MaNi kaLır yanında ....KaLeminize emeğinize SağLık...yıLLar geçti ama biz iyi kötü dostLar Tanıdık bu aLemde....Umarım bu qüzeL ortam böyLe devam eder qüzeL....YoLunuz açık oLsun :) .....bende katıldımmmm bu yoLa

Cevap bırakın