Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Küfürlü Chat

Küfürlü Chat

Küfürlü Chat ve Sohbet Odalarındaki Durumlar

Küfürlü chat yapma heveslisi insanların sohbet odaları içerisinde adeta kaos ortamı oluşturduğuna az çok sizler de şahit olmuşsunuzdur. Böyle insanlar chat siteleri arasında adeta mekik dokur, içindeki pisliği ve şer artıklarını dökmeye yer arar. Küfür etmek onlar için sıradan bir harekettir. Diğer kullanıcıların nasıl olsa ona ulaşamayacağı ve onu kimsenin görmediği düşüncesi ile bu davranışlarına devam ederler. Matraksohbet.Net sitemiz her ne kadar bu tür dengesiz insanlar için gerekli emniyet tedbirlerini alsa da, küfür konusunda pek maharetli bazı embesiller yine de bir yolunu bularak küfürlü chat ortamına çanak tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Fakat matraksohbet.net sitemiz tertemiz ve güvenli yapısıyla kötü niyetli kullanıcılara asla geçit vermemekte, bu kişiler saptandığı andan itibaren takibe alınmakta ve kanaldan derhal uzaklaştırılmaktadır.

Küfürlü Chat Yapan İnsanın Özellikleri

Küfürlü chat dilini kullanan insanlar, genelde gerçek hayatta başkaları tarafından ezilmiş, horlanmış, itilmiş kişilerdir. Gerçek hayatta aldıkları bu darbelerin karşılığını vermek için sanal chat sitelerine gelirler ve içindeki pislikleri kusmaya başlarlar. Bir tavuğu bile kesemeyecek kadar ödlek olan bu şahsiyetler chat siteleri içerisinde adeta bir aslan edasındadırlar. Esasında tüm insanlar doğuştan tertemiz, din-i İslam fıtratı üzerine dünyaya gelirler. Yani her insan günahsız olarak doğar. Fakat anne babanın yanlış yetiştirmesi, çevresel faktörler, kötü arkadaşlar bir bireyin gelişimine etki eden etkenlerdir. Sohbet odalarının hemen hemen hepsinde bu tür insanlara rastlamak mümkündür.

Küfürbaz İnsanlar Her Yerde

Bu küfürbaz insanlar hayatınızın herhangi bir evresinde karşınıza aniden çıkabilirler. Markette, otobüste, parkta, sinemada, otobüs duraklarında v.s. Bunlardan kurtuluş yoktur, ya anladığı dilden cevap verip kavga ortamına zemin hazırlayacaksın, ya da ya sabır çekip susmayı tercih edeceksin. Yazılı sohbet hizmeti veren chat sitelerinde durum biraz farklıdır, karşıdaki insanın neye sinirlendiğini, sorununun ne olduğunu anlamak güçtür. Çünkü sadece yazılı anlaşma şekli olduğu için, kimin neden karnının ağrıdığını tahmin edemezsiniz. Bu tür insanların amacı sağlıklı bir muhabbet yapmak değildir. Huzur ve asayişi bozmak için elinden gelen her türlü kötülüğü yapmaya çalışırlar. Bu meyanda chat sitesi görevlilerine büyük iş düşmekte, gelen insanlar iyi takip edilmelidir.

KaRa 1384
3 Yorumlar
Hakan Çakır

Konunun baslığı çok dikkat çekici ama içeride küfürlü sohbet yok göremedim yani sanırım yazı olsun diye yazılmış birde buraya herhangi bir kayıt olmamız gerekiyor mu yoksa nick seçip bağlanmamız yeterli mi ilk defa girdiğim için bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

    IRCStaR

    Kayıt olmak mecburi değildir Takma adınızı yazarak giriş yapabilirsiniz seçtiğiniz kullanıcı adınızı kayıt etmedende sohbet edebilirsiniz

Çidem

Keyif verici bir sohbet sitesi telefonumu kasmıyor radyo vs sorunsuz hersey tesekkurler herkeze

Cevap bırakın