Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sevgi Sohbet

Sevgi Sohbet

Sevgi Sohbet Odaları

Sevgi sohbet odaları, sevgi chat sitelerinde mesnetsiz atıp tutmak, konuşurken küçük dağları devirmek, başkalarının ne söylediğini dinlememek gibi sorunlardan bahsetmiyorum. Sevgi sohbet sitemizde tüm ızdırabınızı dindirebilir, farklı insanlarla muhabbet edebilir, değişik kültürlerden insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Bunun neticesi olarak da, kendinizi geliştirebilirsiniz. Sevginin yenemeyeceği hiç bir şey olmadığını kabul edersek, tüm insanlara sevgiyle yaklaşmalı, sevgiyle bakmalı, sevgiyle konuşmalısınız. İşin içinde sevgi olunca rıza-i ilahi mutlaka tecelli edecek, kötülükler mutlaka sona erecektir.

Sevgi Sohbet Odalarında Hareket Tarzı

Sevgi sohbet sitesi içinde, söylenilen sözlerin, sarfedilen yazıların hüzün, karamsarlık, mutsuzluk gibi olaylara yol açacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Bu nedenle öfkeli, agresif veya sarhoş bir halde matraksohbet.net sitemize geldiyseniz lütfen hiç bir şey yazıp çizmeyin, insanların ayarlarıyla oynamayın. Susmanız gereken yerde susmalı, içinizdeki olumsuz düşünceleri sohbet sitemiz içerisine kusmamalısınız. Çünkü öfkenin kaynağında yanlış anlaşılma, bunun neticesinde karşı tarafa ızdırap verme yatmaktadır. İçinde sevgi barınan konuşmalarda diğer insanların yanlışa düşmeleri engellenir. Bunun tam tersi olarak beşeri açılardan insanlara rehberlik edecek, çıkış yolu gösterecek sözler konuşulur. Özellikle chat siteleri içerisinde yanlış anlaşılmalar çok olduğundan, ucu açık ve muallak olan kelimelerden kaçınmak gereklidir.

Sevgi Sohbet Odalarında Kalp Kırmak

Bazılarımız, “Kasap Sevdiği Postu Yerden Yere Çalar” atasözünü kendisine rehber ederek, en kötü ve iğrenç kelimeleri en sevdiği insana söyler. Özellikle yakın çevremden tanıdığım bir dostum, sarhoşluğun verdiği bilinç kaybıyla bana bir takım kötü sözler söyledi. Normalde ağzını burnunu kırıp onu orada bırakmam lazımdı ama yapamadım. Ertesi gün ayık olarak geldiğinde ise yaptığının farkında olarak benden onlarca özür dilemeye çalıştı. Fakat sivri ve çatal dilinin bende açtığı yaralar hala taze olduğu için özürlerini kabul etmedim ve selamı sabahı kestim. Eğer sizlerin de çevrenizde bu tür insanlar varsa, vakit kaybetmeden onu hayatınızdan çıkarmaya çalışın. Ön yargılı, sinirli, art niyetli insanlardan şeytandan kaçınır gibi kaçının. Yabancılara karşı son derec nazik ve kibar olan bu şahsiyetler, sevdiği kişilere karşı son derece acımasızca sadırabiliyor.

Diğer İnsanlardan Ne Bekliyoruz ?

Çevremizdeki insanlarla iletişim ve ilişki içerisinde iken, bizlerin bazı beklentileri mutlaka vardır. Maddi beklentilerden bahsetmiyorum, genellikle duygusal bağlardan, dürüstlükten ve güvenden bahsediyorum. En azından yakınımızdaki kişilerden nezaket beklentisi içinde oluruz. Fakat bu beklentilerimiz karşılanmadığı durumlarda saplantılarımız ortaya çıkar. İşte tam bu anda sözlerimize dikkat etmeliyiz.

Bazı Konu Başlıklarımıza Bakmaya Ne Dersiniz ?

KaRa 66
Cevap bırakın