Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları


Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları
87 / 100

Doğru zihniyete sahip olun

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Bu önemli. Sohbet odalarında tanışacağınız kişilerin tam olarak olmasını beklediğiniz kişiler olmadığını bilmeniz gerekir. Sohbet odalarında mükemmel birini bulmak zor fakat imkansız değil.

Doğru kullanıcı adı belirleyin

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Bunun gerçekte ne kadar önemli olduğunu belirtmek kesinlikle imkansız. Mükemmel bir şekilde belirlenmiş kişisel bir profile sahip olmak size çok yardımcı olacaktır. Bu, aynı zamanda karşı tarafta ki kişide ilk izlenimi oluşturmak anlamına gelecektir ve kesinlikle dikkate almalısınız. Birçok insan bunu hafife alıyor ve sonunda oldukça pahalıya mal olan bazı genel profiller oluşturuyorlar.

Dürüst ol

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

İnternette kesinlikle yalan söylemeye gerek yoktur. Sonunda her şey ortaya çıkacak, böylece sahtekârlıktan kesinlikle hiçbir şey kazanmayacaksınız. Kişisel ifadelerinizde ve profilinize eklediğiniz şeylerde açık olduğunuzdan emin olmalısınız. Sahte iddialar altında insanları cezbetmek, sizi olmak istediğiniz yere götürmez, özellikle de verimli bir ilişki kurmak istiyorsanız.

Fotoğraflarınızı özenle seçin

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Profil resimlerinizi özenle seçmek oldukça önemlidir. Özellikle Photoshop gibi uygulamalarla resminiz üzerinde oynamak yerine daha doğal çözümler bulmanız oldukça önemlidir. Özellikle belirli açılarla güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Açıklamanızı çekici hale getirin

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Buna biraz düşünmelisin. Şimdi, aşırıya kaçmanıza gerek yok basit ama çekici olmasına dikkat edin. Bununla birlikte, diğerlerinden ayrı durduğunuzdan emin olmanız gerektiği de unutmayın. Muhtemelen aynı kadınla konuşmaya çalışan birkaç farklı adam olacaktır, bu yüzden gerçekten zaman ayırmaya değer olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

Numarasını erkenden alın

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Belirli bir konuşmanın sonrasında konuşmaya devam etmek istiyorsanız telefon numarasını almaya çalışın. Özellikle bu durum güncel hayatta da konuşmaya devam etmenize yardımcı olacaktır. Bunu yapmadığınız takdirde sadece yazışma arkadaşı olarak kalabilirsiniz.

Uygun olur olmaz onu ara

Sohbet Sitemizde Yardımcı Olcak İpuçları

Dayatmak istemiyorsunuz ama kesinlikle çok fazla beklemek de istemiyorsanız onu en kısa sürede aramalısınız. Özellikle ilk aramayı yaparken ona sorarak hareket edin ve müsait olduğu bir zaman olduğundan emin olun. Bununla birlikte asla ısrarcı davranmayın ve olur olmaz zamanlarda aramayın.

 


Yazar: IRCStaR

Yayınlanma Tarihi: 04 Nisan 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 282 Defa

Etiketler:

2 Yorumlar
NaS

En önemlisi doğal ve dürüst olmak 😍

GaRipPrens

Unuturmu YüreK sevinCe.. SacLarını SavuruP gitmeK Varmiydi.. DagıLıp GitmeKde Varmis şu AleMde.. sensiz sevdigim

Bir cevap bırakın.

Bilinmesi Gerekenler


  • Sohbet odalarımıza katılmak isteyen bireylerimizin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
  • Her türlü mesele ve yakınmalarınız için bizlere #OperHelp kanalından günün her saati ulaşabilirsiniz.
  • Global kanallar içerisinde küfürlü dil ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi kişiler uyarılmadan sunucudan atılacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç sayılan eylem ve söylemler, sitemiz içerisinde de aynen geçerlidir. Yasalara aykırı davranışlarda bulunan kişilerin İP numaraları ve loglar gerektiğinde resmi makamlarla paylaşılmaktadır.
  • Web sitemiz tüm android akıllı cihazlara uygun şekilde tasarlanmış olup, mobil chat sohbet hizmeti vermektedir.