Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Diyarbakır Chat Odaları

Diyarbakır Chat Odaları

Diyarbakır Chat Odaları

Diyarbakır Chat Odaları siz değerli kullanıcılarımızın yoğun istek ve talepleri doğrultusunda nihayet yayın hayatına başladı. Sevgili Diyarbakırlı kardeşlerim, tüm Diyarbakırlıları aynı sohbet odasında görmek bize ayrı bir sevinç ve gurur vermektedir. Mobil sohbet uyumlu chat odalarımızda hem Diyarbakır, hem de çevre illerden katılan kullanıcılarla rahatlıkla tanışma olanağına sahip olacaksınız. Matraksohbet.Net bünyesinde açılan Diyarbakır Chat Odaları bir çok kişinin evlenip çoluk çocuğa karışmasına vesile olmuştur. Sizler de kendinize uygun bir hayat arkadaşı arıyorsanız gönülden sevenler kervanına hoş geldiniz.

Diyarbakır Sohbet Chat Sitesi

Diyarbakır Chat Odalarını kurmamızdaki asıl gaye, tüm Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan chat tutkunlarını global kanallarda bir arada görmektir. Diyarbakır ilimiz güzelliği ile nam salmıştır. Şehrin nüfus yapısını incelediğimizde oldukça genç üniversiteli kesimi barındırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle değerli Diyarbakırlı hemşehrilerimizin chat  ihtiyacını karşılamak için tüm alt yapımızı hazırladık. Çalışmalarımıza ivme kazandırdık. Şu anda Diyarbakır Chat Odalarına yoğun bir ilgi olduğu gözlenmektedir. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet odaları ünvanını elinde tutmaktadır. Hem yurt içinden hem de yurt dışında sıla özlemiyle yanan gurbetçi Diyarbakırlı hemşehrilerimiz, ücretsiz sohbet etmenin keyfini hep beraber yaşamaktadırlar.

Diyarbakır Tarihi

Diyarbakır İlimiz tarih boyunca Aramiler, Urartular, Medler, Asurlular, İskitliler Selevkoslar, Romalılar, Ermeniler, Persler, Bizanslılar, Abbasiler, Emeviler, Hamdaniler ve en son Osmanlılar gibi daha bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış güzide kentlerden birisidir. Diyarbakır surları, Çin seddinden sonra uzaydan çıplak gözle görülebilen nadide eserlerden bir tanesidir.

Asurlar zamanında Diyarbakır, Bölge Valiliğinin merkezi olarak görev yapmış, Milattan sonra Romalılar ile Partlar arasında uzun yıllar süren savaşlardan sonra Roma boyunduruğu altına girmiştir. Roma hükümdarlığının sona ermesinden sonra Bizanslılar bölgeye hakim olmuştur. İlk çağda yazılı sohbet kitabelerine rastlanılmıştır. Coğrafi konum itibariyle Türkiye’nin Güney Doğusunda yer almaktadır. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise yağışlı ve soğuk geçer. Çevre illerden oldukça göç alması nedeniyle kent merkezi kozmopolit bir yapıya sahiptir. Çok çeşitli milletten insana rastlamak mümkündür.

KaRa 731
4 Yorumlar
KemaL

KaRa abi bir diyarbakırlı olarak makaleni çok beğenerek okudum emeğine yüreğine sağlık olsun değerli arkadaşlar gerçek dostluk ve arkadaşlık için sizleride aramıza bekleriz burda sohbet sahanee :))

Sevil

Seviyeli güzel sohbet sitesi oncelikle emeği olan herkeze tesekkur ederim arkadaşlar ben diyarbakırdan Sevil yeni katıldım aranıza yeni arkadaşlar tanımak istiyorum diyarbakırdan yada yakınlarındaki diğer illerimizden arkadaşları sohbet sitemize bekliyorum

Selcan

Diyarbakır amed den katılıyorum aranıza yeni insanlar tanımak yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorum tanışabileceğim arkadaş varmı

MeRdoo

Diyarbakırdan herleze selamlar arkadaşlar kanalınız çok güzel allah başarılarınızı daim etsin esen kalın

Cevap bırakın