Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kaliteli Mobil Chat

Kaliteli Mobil Chat

Kaliteli Mobil Chat

Yatak örtüsü

Kaliteli Mobil Chat

Kaliteli Mobil Chat Tanışmayla başlayan ve zamanla, paylaşımla, birliktelikle her türlü sonuca açık olabilen bu durum sonunda, birbirine güvenen arkadaşlıklar, tutkuyla sevilen bir eş adayı, bitmeyen dostluklar olabildiği gibi yanılgılar hüsranlar da olmuyor mu? Elbette oluyor.. peki karşımızdakine verdiğimiz bir değer var bu değeri onlara neden veririz?

Çünkü onun bu değeri hak ettiğine inandığımız için, Peki sizce hata mı yapmış olursunuz? Kanalımıza buyurun sohbet odamızda bu konu hakkında herkesin fikrini alın..

Seviyeli Sohbet ortamı. Bu olağan durum değer verdiğiniz kişiye göre değişir. Aldığı değere olumlu karşılık veren hem sizi mutlu eder hem de kendi mutlu olur;

Yada tam aksine verdiğiniz değeri anlamayanda olabilir ve size nankörlük, vefasızlık yapmış olur, o kişiye karşı siz haddi aşmış olursunuz, sonuç olarak o kırılır haklı olduğunu düşündüğü için  daha doğrusu size sebepsiz soğukluk yapılır yani onu kırmış gibi olursunuz, ve burada asıl etkilenen siz olursunuz çünkü haklıyken birden haksız duruma düşmüş olursunuz buda çok kötü bir durum.

Bu kişi verdiğiniz değeri kaldıramayacaksa, bırakmalıyız zorlamamalıyız ve ona kendi değerini vermeliyiz. yani onu kendi değeriyle bırakmalıyız..

Kaliteli Mobil Chat Sevinçlerinizi bölüşüp çoğalacağı, dertlerinizi paylaşıp azalacağı her telden sohbet sitemiz de tek istediğimiz gelen tüm kullanıcı arkadaşlarımızın seviyeli bir şekilde bedava, huzur içinde keyifli muhabbet edebilmeleridir. Bu bizleri öylesine mutlu, öylesine keyifli ediyor ki. Böylesine tatlı bir huzur alabileceğiniz nezih ortamımızda tek eksik var; o da sizsiniz. Gelin, görün ve farkı bizimle yaşayarak hissedin.

Chat Sitesimizde paylaşım yaparken bir yandan çayınızı yudumlayın, meyvenizi yiyin. İster evden, ister işten, ister otobüsten, ister metrodan veya tramvaydan. Kısacası her  Sohbet ortamı dan, köyden kentten farketmeksizin aramızdaki yerinizi alın, chat yaparak keyfinize bakın.

Seviyesiz ortamların aksine kalitemizi ortaya koyduğumuz portalımızda bizler ve görevli arkadaşlarımız size hizmet etmek için varız.

En güzel muhabbetlerde buluşmak, gülüp eğlenmek coşmak dileği ve temennisi ile tüm kullanıcılarımıza hoş sohbetler diliyoruz ailemize hoş geldiniz.

 

Türkiyenin 81 İlinden Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Sohbet Severleri Aramıza Bekliyoruz :))

KaRa 1012
4 Yorumlar
KuRSuN

Sohbetin chatin en kalitesine gelinn.....

Xyz

Ablalar teyzeler sohbetin engüzeline dedidokudunun taaa yerindesiniz buyrunnnnnn(:

VioLet

En Güzel keyifli sohbetin yerindesiniz..

Alyazmalım

Sohbetin tadı birlikte çıkar matraksohbette olmak ayrı bi keyf

Cevap bırakın