Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Şımarık Sohbet Odaları

Şımarık Sohbet Odaları

Şımarık Sohbet odaları ve Chat Şımarıkları

Şımarık sohbet odaları sohbet seven kardeşlerimiz için yayın hayatına başlamış bulunmakta. Neden böyle bir oluşuma girdik? Çünkü gerçek hayatta insanlar istediği kadar şımarıklık yapamıyor, sürekli çevresi tarafından hor görülüp azarlanıyorlar. Bizler de bu durumu görerek artık şımarıkların daha fazla itilip kakılmasına seyirci kalamadık ve şımarık sohbet sitemizi faaliyete geçirdik.

Çünkü her birey gibi şımarık insanların da chat ve sohbet etmeye hakkı var diye düşünüyoruz. Sevgili şımarık kardeşim istediğin kadar şımarıklık yapabilirsin, fakat bunu daha fazla abartarak sohbet odaları içerisinde belden alt espriler veya küfürlü konuşmalar yaparsan kapı dışarı atılabilirsin. Şımarık sohbet odaları açıldı ama elbette bizim de kendimize göre kural ve kaidelerimiz olacaktır. Bu arada sitemizin ismini etiket olarak ekleyen simarik.net sitesine de saygı ve sevgilerimizi yolluyoruz, demek ki bizler doğru yoldayız ki kardeşlerimiz bizi taklit etmek için birbirleri ile yarışır duruma gelmişlerdir.

İnsanlar Neden Bu Kadar Şımarır?

Aslında her insan doğuştan saf, temiz ve İslam fıtratı üzerine doğar, fakat bu hal uzun sürmez. Ailenin yetiştirmesi, çevre ve okul hayatı, yanlış arkadaş grubuna dahil olma neticesinde bireyin davranışları zamanla değişir, bu nedenle bireyin hal ve hareketleri bu faktörler doğrultusunda değişebilir. Bu konuda ebeveynlere büyük iş düşmektedir, çocuğun yaptığı her harekete göz yummak, bu hareketlerin devamını getirir ve o çocuk şımararak büyümeye devam eder ve yetişkinliğe ulaştığında da şımarık bir yetişkin olarak karşımıza çıkar. Benim en sevmediğim insan tipi şımarık ve yılışık insanlardır.

Şımarık Sohbet Odaları İçerisinde Durum Nedir ?

Sohbet Siteleri de bu şımarık insan grubundan payını almaktadır. Annesinin babasının eğitim veremediği, disipline edemediği nesil, sohbet odaları içerisine girdiği andan itibaren karakterini göstermektedir. Şımarıklık ve büyüklerini tanımama, küçüklerini sevmeme gibi vaziyetler yaşamımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu acı tablo toplumsal davranışlarımızı, ilişkilerimizi, aile bağlarımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Sizler de gündelik yaşantınızda sıklıkla duymuşsunuzdur. Ne olacak bu toplumun hali? veya Ne olacak bu çocuğun hali? gibi soruları.

Bunun yanıtını yine kendimizde ve çevremizde aramalıyız. Çünkü bizler Osmanlı torunları olarak, aradan geçen 100 sene içerisinde bu hale nasıl geldik? Şapkayı önümüze alıp düşünmemiz gereklidir. Çünkü bu geçen zaman içerisinde toplum olarak bir kokuşmuşluk ve yozlaşma içerisine girmiş durumdayız. Bunun en büyük nedenlerinden birisi örf, adet ve ananelerimizi, kültürümüzü unutmamızdan, yanlış eğitim sisteminden kaynaklanmaktadır. Eğer bir insan şımarık olarak  yetiştirilip zaman içerisinde bu şımarıklığını ve yılışıklığını muhafaza ettiyse, bu kişinin ailesine bakmak gerekir. Çünkü ailesi o bireyin aynasıdır.

 

KaRa 1252
2 Yorumlar
NaS

Maalesef ki her yerde olduğu gibi sosyal medya kullanım alanında da mevcut.

KenyaLı

Şımarık insanları hiç sevmem ama sizin ortaminizda yok denilecek kadar az

Cevap bırakın