Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat odaları sevgili bulma, ücretsiz arkadaş bulma sitesi, bayan arkadaş bulma canlı chat, sohbet odaları arkadaş arıyorum gibi daha bir çok arama terimiyle sitemize gelen insanları gördükçe doğru yolda olduğumuzdan artık şüphemiz kalmadı. Birbirinden değerli matrakchat sitesi sakinleri, siz de kendinize bir sevgili bulmak, kadın ve erkekler hakkında bilgi almak, genel konularda muhabbet etmek, eğlence ve güzel uğraşılar peşinde koşmak istiyorsanız, % 100 matrak insanlardan oluşan sitemize hoş geldiniz.

Chat odaları sevgili bulma sitemizde siz de kendinize bir sevgili bulmak istiyorsanız, birazcık çaba sarfetmeli, hızla akıp giden sohbet seline bir yerden girmeniz gereklidir. Öyle kenardan kukumav kuşu gibi sohbeti seyretmeyle sevgili falan bulamazsınız. Bu yüzden zeki ve hızlıca düşünmeli, parmaklarınız da bir o kadar hızlı çalışmalı ki, beyninizden geçen zeka ürünü sözleri site içine aktarabilmelisiniz. Daha önceki makalelerimizde kadınların ve erkeklerin nelerden hoşlandığına dair sizlere ipuçları vermiştik. Site içinde arama yapmak suretiyle bu rehber niteliğindeki makalelerimizi okuyarak bilgilerinizi pekiştirebilir, sınıfta kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Sevgili Bulamama ve Yalnızlık Düşüncesi

Sevgili bulamadım yalnızım, hastayım üşüyorum, moralim bozuk huysuzum, afyonum patlamadı sinirliyim, annemden fırça yedim agresifim! gibi şikayet ve serzenişler uzadıkça uzuyor. İnsanoğlu temelinde bencil ve nankör bir varlık olduğu için (bakınız: nankör insanlar) bütün suçu karşı tarafa yüklemeyi, kendimizin hiç bir suçu yokmuş gibi davranmayı pek severiz. Tamam anladık yalnızsın, sevgilin de yok. İyi güzel kardeşim de bu sıkıntıları atlatmak için chat odaları sevgili bulma sitelerine, özellikle matraksohbet.net sitemize girdin mi?

Eğer girdiysen kaç dakika kaldın?  bu süre zarfında kayda değer bir çaban oldu mu? Bakınız değerli arkadaşlar, şu kolay yoldan bir şeylere sahip olma düşüncesini kafanızdan atın. Emek, çaba ve azim olmadan ne sevgili bulabilirsiniz, ne de maddi manevi kazanımlara sahip olabilirsiniz. Matrak sohbet sitemize anlık girip çıkmalarla, kenardan muhabbetleri izlemekle, armut piş ağzıma düş düşüncesinden  sıyrılmadıkça rüzgar biçer, fırtına öğtürsünüz.

Chat Odaları Sevgili Bulma Sitelerinde Dikkat Edilecek Davranışlar

Chat odaları sevgili bulma arayışları için doğru mekanda olduğunuzdan bir kere emin olmalısınız. Genel muhabbetlerin döndüğü odalarımızda içten bir selamlama ve tazim ile başlayan ufak yazışmalar, mutlaka ileride size fayda sağlayacak basamaklardır. Daha sonra romantizm ve duygusallık içeren organik çalışmalarınızı kısa pasajlar halinde katılımcılara sunabilirsiniz. Katılımcılar gönderilen yazıların otomatik ve kopya mı, yoksa özgün ve el emeği mi olduğunu anlayacak kadar feraset sahibi insanlardır. Bu yüzden matrak sohbet sitemiz içerisinde olabildiğince doğal ve içten yaklaşımlarla insanları etkilemeye çalışın. Bazı sahtekarların yaptığı gibi, ağzınız ALLAH ALLAH derken, başka yerleriniz YALLAH YALLAH demesin.

Chat Odaları Sevgili Bulma Sitelerinde Yönetici Olmanın Avantajları

Çünkü kısa bir süre  sonra insanlar iç yüzünüzü anlayacak, şapkanız düşecek ve keliniz görünecektir. Paylaşımlarınızın beğenilmesi ve takdir edilmesi, size sohbet odaları içerisinde bir imtiyaz ve üst kişilik kazandıracaktır. Sizi sürekli gözetleyen yöneticilerin dikkatli bakışları sayesinde büyük ihtimalle yönetimde yer alacak, bu şekilde chat odaları sevgili bulma yarışmanıza on adım önce başlayabileceksiniz. Elbette bu yanlış anlaşılmasın, yöneticiler bu konuda daha dikkatli ve titiz davranmak zorundadır.

Rumuzunun başında işaret (@, &, ~ )  olan veya olmayan tüm yöneticiler, siteye giren kullanıcılara örnek bir tutum ve davranış göstermek mecburiyetindedir. Yöneticiler aksi davranış içerisine girerse; “İmam Bilmem Ne Yaparsa, Cemaat Falan Filan Yapar” sözü doğrulanmış olur ve hiç kimse siteye giren kullanıcılara bir şey deme hakkına sahip olmaz. Bu yüzden yöneticilerin tedbirli ve ihtiyatlı davranması, matraksohbet.net sitemizin itibar ve kalitesini düşürecek hal ve davranışlardan şiddetle kaçınması elzemdir.

Chat Sitelerinde Sevgili Bulmanın Avantajları

Sanal ortamlarda sevgili bulmanın bazı avantajları vardır. Kişilere karşı farklı görecelikler gösterse de; genel olarak şu faydaları vardır.

 1. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.
 2. Adrenalin seviyeniz yükselir, yüksekten atlama veya derin sulara dalmak benzeri heyecanları yaşarsınız.
 3. Sohbet sitesi içerisinde prestijli görünürsünüz.
 4. Chat odaları sevgili bulma ve bunu gerçek hayata taşımak için bir başlangıçtır.

Chat Sitelerinde Sevgili Bulmanın Dezavantajları

Yukarıda chat odaları sevgili bulma avantajlarından bahsettik, farkındayım ağzınızın suyu akmaya başladı. Fakat bu iş bazen sarpa sarmaya başlayabilir. Bu yüzden ben makalelerimde yapılan bir işin fayda ve mahzurlarını kendi düşünceme göre kaleme almayı alışkanlık haline getirdim. Çünkü hiç bir kardeşimin zarar görmesini ve üzülmesini istemem. Bu bana göre insani bir sorumluluktur. O zaman dezavantajları ve olası senaryoları hep beraber okuyalım.

 1. Chat sitelerinde sürekli bir arayışa girmek, buralarda sevgili bulmak gerçek hayatla mukayese edilemez. İlişkiler genel olarak yüzeysel olduğu için insanlara olan güveniniz sarsılabilir.
 2. Sohbet sitelerinde kocaman kuyruklu yalanlar söyleyen insan sayısı hayli fazladır. Buralara takılan bir çok insan pembe hayaller peşindedir.
 3. Yapılan yazışmaların ve söylenilen sözlerin bir çoğu gerçeklikten uzaktır.
 4. Duygusal ajitasyon yapılarak sizden para istenebilir (kardeşim kolon kanseri, annem böbreğini aldırdı, babam öldü evimiz kira, dersaneye gitmem için para lazım v.b.) bu tür örnekler uzadıkça uzayabilir. Bu ve benzeri şeyleri ben çok gördüğüm için sizi uyarmak benim asli vazifemdir.

Evet değerli okurlarım, aklımız yettiğince size bir şeyler anlatmaya çalıştım. 700 kelimeyi geçen bu makale, diğer makalelerim gibi tamamen el emeği, göz nurudur. “F” ve “Q” klavyeyi on parmak hızlı olarak kullandığım için makale yazmak benim için sorun olmuyor. Bir başka makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

KaRa 473
8 Yorumlar
DeMiSe

Öncelikle bu aleme girme amacımız sevgiliden öte güzel düzgün dostlar edinmektir.Sanali kullanmayı ve sohbet etmeyi bilmeliyiz.Karekterinden ve insanlığından taviz vermediğin sürece güzel dostlar ve istediğin yapıda bi insan seni bulacak ve düzgün bir ilişki yasyabileceksin. Kendini bilen zeki ve saygılı insanların toplandığı tek adres Matraksohbet.net..tir.Sevgi ve Saygılarımla. DeMiSe...

  KaRa

  Kıymetli yorumun için teşekkürler Demise. Her zaman fikirlerinle bize ilham kaynağı oluyorsun.

YaSMin

Emeğine yüreğine kalem saglik

AySima

Kara dedeciğim sevgili bulmak isteyenler yada dost arkadaş samimi sohbet içten kahkahalar atmak isteyenler nereye geleceksiniz tabikide matraksohbet.net Ben (AySima). Çıkıp çıkıp gelinnn...

Nagihan

KaRa abi sanaldaki sevgili arayisi o his realde olacak olan kismetlerinde onune gecmektedir seninde dedigin gibi guven kaybi yasanmadina sebeb olmaktadir sohbet sitelerini, kullanim acisi herkezde dertlesme gunun stresini atma sohbet ederken keyif alma eglenme amacli olsa sevgili bulmakdan daha cok keyif veren bir platform oldunun farkina varacaklar ama malesef iki samimi sohbet ettiklerinde niyetler farkli yonlere dogru cekilmeye baslamaktadir burda dost edinebilirsin arkadas edinebilirsin ailenle paylasamadin sanal yasantini burdaki herkezle paylasabilirsin ama burdaki yasantini sohbetini sevgilin oldunu real hayatinda birilerine soylediginde herkezin bakis acisi sana karsi cok farkli olcaktir ve seni kesinliklede anlamayacaklardir kemal sunalin bir filminde emine nin dili tutuldu senaryoda kemal sunal dinleyip dinleyip ne diyor bu demesi gibi :) abi emegine yuregine saglik her zaman ki gibi harikasin :)

EzeL

sevgili Kara yine en güzel örneği vermişsin chat odaları arkadaşlık dostluk ve sevgili arayışı içinde olanlar için bulunmaz nimettir ama benim düşünceme göre sahte kişilikler amacı sadece karşısındakini kandırmak olanlar bence yanlışın en büyüğünü yapar sonuçta sanal da olsa karşınızdaki gerçek kişiler siz siz olun gerçekçi kişiliğiniz le göz doldurun oyun oynayan oyuna gelir her zaman matraksohbet.net neyi arıyorsanız onu bulabileceğiniiz bir site bekleriz efem saygılar...

  KaRa

  Eyvallah EzeL kıymetli düşüncelerini bizimle paylaştığın, yazılarımızı sürekli takip ettiğin için teşekkür eder. Sağlık sıhhat ve esenlik dolu günler geçirmeni niyaz ederim.

MekanSız

Öncelikle emeğinize sağlık sevgili KaRa; sevgili kısmına gelince, chatt olsun reel olsun sevgili bulunmaz ki, sevgili dilsiz yüreğine dokunandır, bir körün olmayan gözlerine rağmen birine aşık olması gibi, sevgide böyle birşey, birini görmeden de seversin aslında yüreğin sever sen sadece yüreğine köle olursun, asırlar gecer belki, gecen zaman dilimi seni yaşlandırır, saçlarını ağartır, yüzünü kırıştırır, gücünü elinden alır, avuçlarında olan herşeyin sabun köpüğü gibi kayıp gider, ama yüreğindeki o sevgi hiç yaşlanmaz, seni bir müebbete mahkum eder, aslında hayatın boyunca kimseye boyun bükmeyen sen o sevgiye boyun bükersin, hep arkana bakar önünü göremezsin. Sevginin dili yok ama seni cok zalimce hayatın karanlığına mahkum eder..

Cevap bırakın