Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet İpuçları

Kadınlarla sohbet edebilmeyi, kadınlarla chat yapmayı hakkıyla yerine getirmeyi isteyen oldukça fazla erkek var sanırım. Doğuştan geveze bir insan olmasanız dahi, pratik yapmak suretiyle kendinizi geliştirebilir. Önünüze çıkan o güzel kadınla pek ala sohbet edebilir, hatta onu büyüleyebilirsiniz. Bir kadınla sohbet etme fikri ilk başta size korkutucu gelebilir, fakat utangaçlığına yenilerek bir kadınla sohbet etme fırsatını kaçırman çok daha vahimdir. 

Bir çok erkek için, kadınlarla sohbet etmek zor görünür. Bunun altında elbette reddedilme veya yanlış anlaşılma kaygısı yatar. Fakat kadınlarla sohbet etmek sanıldığı kadar zor ve muammalı bir olay değildir. 

Bir kadınla sohbet etmenin en kolay yolu, sohbete iltifatla başlamaktır. Zeki bir şekilde iltifat yaparsanız bu sizin kibar ve düşünceli bir erkek olduğunuzu gösterir, bunun neticesinde şahane bir sohbete başlayabilirsiniz. Özellikle kadınlar fiziksel özelliklerinin övülmesinden çok hoşlanır (Gözleriniz Çok Güzel, Gülüşünüz İnsanın İçini Isıtıyor v.b.)

Eğer hoşlandığınız kadın ile aynı iş yerinde çalışıyorsanız, kendine olan güveni ve işini iyi yaptığı konularında iltifat edin veya ortak yönleriniz hakkındaki zevklerini ön plana çıkarmaya yönelik konuşmalar yapın. Bu şekilde sohbete devam edebilirsiniz.

Kesinlikle bir kadınla sohbet ederken kaba ve çirkin şakalardan kaçının. Kendi arkadaşlarınız arasında bu tür şakalar her türlü geçerlidir. Ancak ilk defa tanıştığınız bir kadına böyle şakalar yaparsanız, çuvalladığınızın resmidir. Kadın üzerinde iyi bir izlenim bırakmazsınız ve ipler kopar.

Utangaç ve içine kapanık bir yapınız varsa, tek başına bir kadınla sohbeti beceremezsiniz. Sohbetin akışını karşı tarafa kaydırmanın en kolay yolu, boş vakitlerinde neler yapmaktan hoşlandığını sorabilir ve bu şekilde vakit kazanabilirsiniz.

Kadınların erkeklerde en çekici buldukları şey mizah ve zekadır. Karşı tarafın sizi anlayabileceği şekilde konuşmanız, esprileri yerli ve zamanında yapmanız sizi çekici biri gibi gösterebilir. Fakat bazen tersi durumlarda olabilir. gereğinden fazla konuşup boşboğazlık yapmanız, bilgili gibi davranmanız, karşıdaki kadının aklını ve zekasını küçümsemeniz, bir kadınla sohbet ederken yapılabilecek en kötü hamlelerdir.

Online sohbet ortamı sunan bir chat sitesinde bir kadınla sohbet etmeye başlamak için, onunla benzer bir hobiyi paylaşıp paylaşmadığınızı, müzik konusunda zevklerinizi v.s. iyice analiz etmeniz gereklidir. Chat sohbet odalarında kadınlarla chat yapmak biraz daha karmaşık bir durumdur.

KaRa 1376
Cevap bırakın