Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bizbize Sohbet

Bizbize Sohbet

Bizbize Sohbet Chat

BizBize sohbet sitesi olarak sizlere içten bir muhabbet ortamı sağlamaya gayret ettik. Matraksohbet.net sitemiz chat dünyasında güvenilirliği tescillenmiş, bir çok insan ve topluluğun iltifatlarına mazhar olmuş bir site olarak yayın hayatına hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Bizbize sohbet odaları, adından da anlaşılacağı üzere samimi ve candan insanlardan müteşekkil bir oluşumdur. Tamamen Türk aile yapısına, örf ve adetlerine, ananelerine uygun olarak düzenlenmiş odalarımızda kendinizi adeta kendi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Sitemize avdet eden kullanıcıların çoğunluğu karakteri tamamen oturmuş, hayatın çeşitli merhalelerinden geçmiş, bir çok badireler atlatmış bireylerden oluşmaktadır. İşte tam da bu nedenle bizbize sohbet ismine yaraşır bir şekilde son derece lezzetli muhabbetlere rastlamak günün her saatinde mümkündür. Global kanallarımızda laubali diyaloglara, malayani ve dengesiz yazışmalara kesinlikle yol verilmemekte, tüm sohbet odaları 24 saat esasına göre görevlilerimizce titizlikle kontrol edilerek, her saat başı yönetim ekibimize rapor verilmektedir.

Bizbize Sohbet Odalarında Saygı, Sevgi, Güven Had Safhada

Saygının, sevginin, hoşgörünün hakim olduğu sitemize gelen her kullanıcı zaman içerisinde kendisini bu topluma ait hissetmekte, belli bir vakitten sonra ailenin bir ferdi gibi hareket etmektedir. Bu seviye ve olgunluğa ulaşmak için çok çabalar sarf ettik, çok merhaleler katettik. Yani demem o ki, bazıları daha sohbetin ne olduğunu bilmezken, toplum içerisinde eli ayağı birbirine dolaşıp soğuk terler dökerken bizler chat sitesi yönetiyor, insanlarla tam bir iletişim halinde oluyorduk. Elifi görse mertek sanan sözüm ona bazı çevrelerin bize sohbet konusunda ders vermeye kalkması, kaçak güreşmesi, arkamızdan gizli gizli film fırıldak çevirmesini de esefle kınıyoruz.

Bizim şu dakikadan sonra chat konusunda kimseden icazet almaya ihtiyacımız bulunmamaktadır. Bizbize sohbet odalarımızdaki samimiyeti ve sadakati görerek hasetlerinden çatlayıp patlayan, aç kalmış çakallar gibi uluyarak mobil dünya chat odalarında bir korku imparatorluğu kurmayı hedefleyen güruha sesleniyorum. Fesat ve çirkef dolu kalbinizi artık temizlemenin vakti gelmedi mi ? Sizlere tavsiyem biraz kendiniz olun, kendinizi sorgulayın, başkalarının başarılarını konuşmak ve tartışmak yerine kendiniz bir şeyler yapmaya çalışın.

Ya da gelin bir büyüğünüz olarak, yahu KaRa abi biz bu işe başladık senin tavsiyelerin nelerdir? diye sorun, utanmayın. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır atasözümüz bu konuda oldukça muteberdir. Bana net olun, samimi olun, içten olun, ağzınız ALLAH derken başka yeriniz Yallah demesin sizi sırtımda taşırım. Fakat namertlik yapar, arkadan iş çevirirseniz affım olmaz bilesiniz. Başka bir makalede görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalınız efendim.

 

KaRa 753
5 Yorumlar
NefeSs

Evet Sen Heyy Sana Diyorum Boşu Boşuna Başka Sohbet Sitelerinde Gezmemelisin Aradığın Hersey Bu Sitede Arkadaşlık Dostluk Eğlence Oyun Sevgi Saygı Aşk Müzik Keyfi Daha Sayayım mı Canlı Müzik Eşliğinde Sohbrt Keyfii Gerçekten Samimi Ortamda Sohbet Etmek İstiyorsan Senide Aramıza Bekleriz Biz Bize Sohbet Ederiz :))

Tamer

Biz bize sohbet sitesi sende katıl bizimle sohbet et, oyun oyna, radyo dinle, yeni arkadaşlıklar edin hemen bir nick al kendine ve sohbetin arkadaşlığın dostluğun keyfini sür bizimle

HazaN

Biz bize kuracağımız ilişkiler çok onemli sağlıklı dostluklar sosyal ilişkiler mutluluklarımıza çok büyük katkı yapar seviyeli dürüst saygılı sohbetin ve kaliteli insanların olduğu en ideal sohbet sitesi emeğinize sağlık başarılar dilerim

DumaN

Güzel samimi sıcak kanlı seviyeli bir ortam bizlere hoş sohbet etme fırsatı sunan yetkili arkadaşlara ve emeği geçen herkeze teşekkür ederim hayırlı geceler

KaRa

Yorum yapma nezaketinde bulunarak bizleri onore eden bizbize sohbet kullanıcılarına yürekten teşekkür ederim. İyi ki varsınız ve bizlerlesiniz.

Cevap bırakın