Ankara Chat Odaları


Ankara Chat Odaları
87 / 100 SEO Puanı

Ankara Chat Odaları ve Ankara Kültürü

Ankara Sohbet odaları, Ankaralılarla Chat, Ankara kızlarla sohbet, Ankara bedava chat gibi aramaları kullanarak sitemize ulaşan tüm Ankaralı dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Eğlenceye son derece düşkün ve İç Anadolunun bağrından kopup gelen Ankaralılar için özel sohbet odaları açtık. Oldukça genç ve dinamik bir nüfusa sahip Ankara ilimizde doğru düzgün bir chat sitesi olmadığını farkettik ve kolları sıvadık. Üniversite ve öğretim kurumlarının fazlalığı, buna paralel olarak da hatırı sayılır genç insanı barındıran Ankara oldukça hareketli bir şehirdir. Başkentimiz olması ve buna bağlı olarak en önemli kurumların burada yerleşmesi nedeni ile stratejik yönden diğer şehirlerden daha önemli bir kentimizdir.

Ankara Chat Odalarının Özellikleri

Ankara Chat odaları, tüm kullanıcıların beklentilerine cevap verecek şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede hayal gücünüzün çok ötesinde muhabbetlere tanık olacaksınız. Bu sohbet muhabbet ortamı tamamen ücretsizdir, internet kotanızdan hiç bir şey tüketmez, faturalarınıza ek yük getirmez. Matraksohbet.net sitesi olarak Ankara chat odalarını açarken hiç bir ticari menfaat kaygısı gütmedik. Sitemize hiç kimseyi yakasından tutup zorla getirmedik ve getirmiyoruz. Her birey kendi öz iradesi ile sitemizin global chat odalarına girerek muhabbet etmeye çalışmaktadır.

Ankara İnsanının Diğer Büyük Şehirlerdeki İnsanlarla Mukayesesi

Ankara insanı; diğer büyük şehirlere bakarak (İstanbul, İzmir, Adana, Bursa v.s.) daha candan ve samimidir. Bunun nedeni gayet açıktır, çünkü Ankara ilimiz özellikle çevre illerden (Çankırı, Çorum, Kırşehir, Kastamonu, Kırıkkale) oldukça göç almıştır. Bunu belirtmemizdeki kasıt, İç Anadolu İnsanı diğer tüm bölge insanından daha sıcaktır, daha insancıldır. Ankara’da oldukça kalmış ve kültürünü tanımış bir insan olarak bunu belirtmeyi uygun gördüm. Size şöyle bir örnek vereyim, gidin İzmir’de veya İstanbul’da bir minibüse binin, yaşlı olsanız bile hiç kimse kalkıp ta size yer vermez.

Ankara İnsanı Candan ve Samimidir

Fakat Ankara öyle değildir, toplu taşıma araçlarında kadınlara, yaşlılara, gebelere son derece saygılıdırlar, hemen kalkıp size yerini verirler. İstanbul, İzmir, Adana gibi denize nazır illerimizde ikamet eden bazı şahıslar Ankara’yı beğenmezler, derler ki; “Amaan Ankara’da Oturulmaz, Deniziniz Bile Yok!” bunu diyenler sanki her gün denize girip, denizde uyuyorlar. Neymiş efendim Ankara memur kentiymiş, insan sıkılıyormuş, sen İstanbul’da ne yapıyorsun ki?

Her gün evinde parti falan mı veriyorsun? Yok efendim Ankaralılar kaba konuşuyormuş, sanki bunu diyen has İstanbul türkçesi konuşuyor veya Türk Dil Kurumunda çalışıyor. Böyle saçma yakıştırmalar ve sıfatlarla Ankara’yı kötülemeye hiç kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum. Samimiyetle gevşekliği karıştıran bazı tayfa da, Ankara insanının soğuk olduğunu söyler. Halbu ki yakından tanıdığınız ve tanıştığınız zaman bir Ankaralı ile sohbet etmek insana son derece huzur verir.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 18 Ağustos 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 84 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Bilinmesi Gerekenler


  • Sohbet odalarımıza katılmak isteyen bireylerimizin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
  • Her türlü mesele ve yakınmalarınız için bizlere #OperHelp kanalından günün her saati ulaşabilirsiniz.
  • Global kanallar içerisinde küfürlü dil ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi kişiler uyarılmadan sunucudan atılacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç sayılan eylem ve söylemler, sitemiz içerisinde de aynen geçerlidir. Yasalara aykırı davranışlarda bulunan kişilerin İP numaraları ve loglar gerektiğinde resmi makamlarla paylaşılmaktadır.
  • Web sitemiz tüm android akıllı cihazlara uygun şekilde tasarlanmış olup, mobil chat sohbet hizmeti vermektedir.