Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet

Anonim Sohbet Etmek

Anonim sohbet etmek veya birisiyle anonim olarak muhabbet edeceğimiz zamanlar mutlaka olmuştur. Çünkü hayat denilen bu keşmekeşin içerisinde yabancı birisiyle anonim olarak dertleşmek istediğimiz anlar mutlaka vardır. İşte bu yüzden gelişen teknoloji ve artan internet kapasitesi vasıtasıyla, matraksohbet.net sitemize bağlanarak anonim sohbet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer anonim olarak birisiyle sohbet etmeye karar verdiniz ve sitemize geldiyseniz, benim nickim yani rumuzum KaRa’dır. Hemen nickime tıklamak suretiyle kaygılarınızı, dertlerinizi, neşelerinizi, kederlerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Ben bir duvar kadar sessiz, bir deniz kadar ketumumdur. Belki resmi olarak lisanslı ve profesyonel bir dinleyici değilim ama, anlattıklarınız benimle birlikte mezara kadar gider.

Anonim Chat Siteleri

İnternet dünyası büyüdükçe, anonim chat yapılan yerlerin sayısı da buna paralel olarak artmaktadır. Bundan yaklaşık 30 sene önce yani 90’lı yıllarda insanlar birbirleriyle messenger yoluyla irtibat kurarlardı. Gördüğünüz gibi insan sosyal bir varlık olarak, diğer insanlarla iletişime geçmeden yaşayamaz. Anonim chat siteleri olarak biz sizlere bu ortamı ücretsiz olarak sağlıyoruz. İnsan hayatında sohbet etmenin ne denli önemli olduğunu artık söylemeye gerek yok. Çünkü yeni ve yabancı insanlarla bağlantıya geçmenin, romantik aşklar yaşamanın en kestirme yolu, matraksohbet.net benzeri bir siteye bağlanmaktır.

Anonim Sohbet Etmenin Akıl ve Ruh Sağlığına Faydaları

Aile içinde ve toplumsal yaşamda yalnızlığa itilen bireyler mutlaka sohbet sitelerine uğramalıdır. Çünkü anonim olarak birileriyle yazışmak psikolojik olarak bir rahatlama ve gevşeme hissi verir. Duygularınızı çok net olarak ifade edebilirsiniz. Herhangi bir hastanenin psikiyatri bölümüne gitmek için binbir türlü zahmete girmek yerine, matraksohbet.net sitemize hızlı ve güvenli şekilde bağlanarak bütün sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Evet sevgili dostlar gördüğünüz üzere, matraksohbet.net sitemiz akıl ve ruh sağlığı yönünden sorun yaşayanların derdine derman olmaya devam ediyor.

Örneğin; diyelim ki eşinizden boşanmak üzeresiniz veya bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Bu tür sorunları gerçek yaşamda rahatlıkla birilerine anlatamazsınız. Fakat matraksohbet.net bünyemizde bütün sorunlarınızı dinleyecek bir ekibimiz sizleri beklemektedir. Oyun ve eğlence kanallarımızda bir çok şizofreni gibi rahatsızlık yaşayanların iyileştiğini ve sağlığına kavuştuklarını görmek gerçekten bizi mutlu ediyor.

Anonim Sohbet Ne Kadar Güvenli ?

Konu güvenlik olunca durum biraz daha hassaslaşıyor. Ben bir çok sohbet sitesinde yazdığım makalelerde güvenlik konusuna sürekli parmak bastım. Söyleye söyleye dilimde tüy bitti. Dedim ki; hiç bir zaman şahsi, mahrem v.s. bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Evinizin açık adresini vermeyin. Özel detaylara girmeden önce karşınızdaki kişinin elma mı yoksa armut mu olduğunu iyice belleyin diye. Fakat bütün bu uyarılarımıza rağmen hala hata üstüne hata yapan, sonunda ağlayan insanlara denk geldim. Bazılarına bakıyorum daha dün chat sitesi içerisinde birisiyle tanışmış, ertesi gün biz buluşmaya karar verdik diyor. Yahu bu ne acele kardeşim, gümrükten mal mı kaçırıyorsun. Karşındaki insanı ne kadar tanıyorsun da buluşmaya karar veriyorsun?.

KaRa 330
2 Yorumlar
Gökçe

Gırgır şamata ve sohbet etmeye sizi Matraksohbet.net ailemize bekleriz. Samimi ve içten arkadaşlığın adresi. Sen de gel gerçek arkadaşlıklar kur ve sohbet et kafanı dağıt.

EzeL

sanalı reelmiş gibi yaşayanlar var malesef dün tanışıp annesi gelinim dedi diye çılgın gibi aşk yaşayanlar 3 gün sonra genelin ortasında olmadık hakaretler edenleri de gördük siz siz olun tanımadığınız insanları hemen hayatınıza sokmayın önce bi tanıyın anlayın nasıl bi karakter sonra üzülen siz olursunuz chat ortamı heyecan verir amaaa gerçekler acıdır benden söylemesi Kara emeğine sağlık saygılar

Cevap bırakın