Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Sesli sohbet odaları, Sesli Chat sitesi sayesinde artık, sizin sesinizi herkes duyabilecek. Türkiye’nin, belki de dünyanın en seviyeli sesli sohbet platformunda yine sizlerle birlikteyiz. Bu platform vesilesiyle dünyanın her tarafından katılan insanlarla rahat bir ortamda yüzlerce kişiyle sesli chat yapabilecek, zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlamayacaksınız.

Sesli Chat Odaları

Günümüzde internet ortamındaki sohbet sitelerine takılan insanlar, yazılı chat yerine görüntülü chat ya da sesli sohbet olanaklarından faydalanmak istemektedir. Tabi bu metodu seçen insanların haklılık payı mutlaka vardır. Çünkü bir insanı yazılı chat sitelerinde, sadece yazdıkları oranında tanırsınız ki; bu son derece yanıltıcı olabilir. Çünkü genel olarak insanlar, sohbet siteleri içerisinde gerçek iç yüzlerini yansıtmak istemezler. Bu nedenle doğru insanla muhabbet edip etmediğinizi bir türlü çözemezsiniz.

Matraksohbet.Net Yenilikleri İmza Atmaya Devam Ediyor, Rakiplerimiz Bizi Sadece Seyrediyor!

İşte bu yüzden kullanıcılarımızdan gelen istek ve talepler tarafımızca dikkat-i nazara alınmış, matraksohbet.net sitemiz içerisinde sesli chat teknolojisini sisteme uyarlamış bulunmaktayız. Sesli sohbet sayesinde partnerinizi yakından tanımanız, onun sesindeki inişleri, çıkışları, vurguları yakalamanız, onun hakkında bir fikir edinebilmeniz artık çok daha kolay olacaktır. Ses olayı da yeterli gelmiyor diyen kullanıcılarımız kameralı (teleskop) chat özelliğinden faydalanma cihetine gidebilirler. Tüm bu ücretsiz hizmetlerimizin altında yatan temel neden sadece sizlerin mutlu olmasıdır. Yoksa diğer makalelerimizde de sıklıkla vurguladığımız gibi, herhangi bir maddi beklenti içerisinde değiliz.

Sesli Sohbet Sayesinde İnsanları Daha Kolay Tanıyabilirsiniz

İnsanoğluna en has özelliklerden sadece bir tanesi de sohbet etmektir. Sohbet sayesinde insanların görüş, düşünce ve fikirlerini anlayabilirsiniz. Susan bir insana ne kadar bakarsanız bakın, iç dünyasından geçen şeyleri tahmin etmek oldukça güçtür. Çünkü sohbet etmeyen insan kapalı bir kumbaraya benzer, yani içinde kaç lira var bilemezsiniz, illa ki kumbaranın kapağını açıp içine bakmanız lazımdır. Bu yüzden insanların iç dünyasından geçenleri anlamak, onu daha yakından tanımak için mutlaka onun ağzından çıkan sözleri duymak gerekir.

Zoraki (Metazori) Sohbet

Faili meçhul bir cinayetin sır perdesini aralamak isteyen polis dedektifleri bile, olayın iç yüzünü öğrenmek, sanıkları tespit etmek için zanlıları sorguya alırlar. Tabi bu bizim gündelik hayatta kendi rızamızla yaptığımız sohbetlere benzemez. Bu sohbet türüne zoraki sohbet veya metazori sohbet ismi verilir. Yani seve seve olmazsa zorla konuşturulur insanlar. Zorla tabirim yanlış anlaşılmasın, artık karakollarda eski işkence usul ve yöntemleri kullanılmamaktadır.

Bunun yerine can yakmayan, insanın mukavemetini kıran çapraz sorgu yöntemleri kullanılmaktadır. Bu sohbet türü yukarıda dediğimiz gibi gönül rızası ile yapılan bir sohbet türü değildir. Bir iskemleye oturtulan zanlı, yıllarını bu işe vermiş, saçları bu uğurda ağarmış iki usta dedektif tarafından çapraz sorguya alınırlar. Eğer sorguya karşı özel bir eğitim almamışsanız, fazla dayanma şansınız yoktur. Bu konuyu da sesli sohbet içerisine sıkıştırmış olduk.

Sesli Sohbet Türüne Bir Diğer Örnek Mülakattır

Bir işe girmeye hazırlanan adaylar, bazı aşamaları geçtikten sonra adına mülakat denilen kısa sohbetlerle mutlaka karşılaşırlar. Bu mülakat kapalı bir alanda yapılır. Mülakat yapacak ekip, işe girecek adaya onu tanımak, sesinde bir bozukluk olup olmadığını anlamak veya diksiyonunu kontrol etmek için kısa sorular sorarlar. Eğer tavırlarınızla, verdiğiniz cevaplarla, duruşunuzla mülakat ekibini ikna ederseniz işe rahatlıkla girebilirsiniz. Konu ses olunca mülakat konusunu da kısaca masaya yatıralım dedik.

KaRa 548
Cevap bırakın