Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Teleskop Sohbet

Teleskop Sohbet

Konu Başlıkları

Teleskop Sohbet Chat

Teleskop Sohbet tabiri son zamanlarda chat siteleri tarafından sıklıkla kullanılan terimler arasına girdi. Fakat bu iletişim türü hakkında hiç bir sitede ayrıntılı bir bilgiye rastlayamadık. Görüntülü chat veya kameralı sohbet denilse belki konuyu hemen kavrayabiliriz, fakat teleskop denilen, uzakları yakın eyleyen alet gündeme gelince konu sanki biraz garip kalıyor. Bildiğiniz gibi teleskop ta tıpkı dürbün gibi uzak mesafeleri daha net görmemize yarayan aletlerden birisi.

Şimdi hayal etmeye çalışıyorum teleskopla sohbet nasıl olur? Acaba yüksek bir dağa ya da binaya çıksam, teleskobumu yerleştirip beklemeye başlasam, benimle aynı kafada olan başka bir teleskoplu şahsı bulma ihtimalim var mıdır? Türk toplumu maşallah icat söz konusu olduğunda tüm dünya toplumlarını geride bırakacak bir akıl ve zekaya sahip olsa gerek.

Teleskop Chat

Teleskop Chat yapmadan önce piyasadan teleskop fiyatlarını iyice araştırmak gereklidir. Çünkü her kesime uygun bir fiyat portföyü mutlaka vardır. En çok tutulan ve kaliteli bir teleskop bulmak için ön araştırma yapılması elzemdir. Çünkü ucuz bir teleskop alırsın, daha çatıya çıkmadan bozulup elinde kalabilir. Teleskobu aldığımızı varsayarak önce kullanma kılavuzunu iyice okumamız gerekir. Kullanma kılavuzunu okuduktan sonra kendimize uygun yüksek bir sote yer bulup şansımızı denemeliyiz.

Gezegenleri, yıldızları, güneşi ve ayı gözlemlemek için kullanılan Teleskobun, chat odaları içerisine girmesine epey şaşırmış vaziyetteyim. Chat sitelerinin daha çok kullanıcı çekmek için sürekli yenilikler peşinde koştuğunu görüyoruz. Matraksohbet.Net sitesi olarak henüz teleskop sohbet teknolojisini yakalayamadık. Bizler hala kara düzen yazılı chat hizmeti vermekteyiz. Hizmet sunmadığımız bir sektörde, efendim biz şöyle yapıyoruz, böyle yapıyoruz gibi afaki söylemlere ve sloganlara hiç gerek yok.

İnsanların aklı ile alay eder gibi teleskop sohbet kelimesini dayatmaya hiç gerek yok. Her zaman makalelerimde de belirttiğim gibi büyüklenmeye, kibre, kendimizi farklı birisi gibi göstermemize gerek yok güzel kardeşlerim. Teleskop; astronomi ile ilgilenenlerin vazgeçemediği aletlerden birisi, gökyüzünü ve evreni seyretmek, yıldızlara bakmak bir çok insan için bir tutkudur. Astronomi alanında kullanılan bir aleti sohbet siteleri için kullanırsan milleti aptal yerine koymuş olursun. Fakat internet dünyası kaynayan bir şehriye çorbası gibi, insanlar google arama motoruna aklına ne gelirse yazmış ve maniple etmiş.

KaRa 826
4 Yorumlar
SeLinay

Yakında dürbün sohbet odaları çıkarsa hiç ama hiç.şaşırmam bizim türk milleti masallah çok yaratıcı zekaya sahipler su borusundan silah yapan mı ararsın soba borusundan bazuka yapanını mı evde sigara içki imal edenini mi yakında neler çıkar nelerde bizler görürmüyüz bilmiyorum :))

Sercem

Bu kelimeyi son zamanlarda çok duyar oldum ben teleskop sohbet odaları, aile ortamına sahip seviyeli güzel kaliteli insanlardan oluşan her kesimden insanların sohbet odaları bünyesinde bulunduran ve belirli kuralları olan chat siteleridir ve bu sitelerde kendinize kişiliğinize uygun sekilde hareket etmeniz kurallara uymanız gerekmektedir aksi taktirde sohbet odasındam uzaklaştırılırsınız

Tuncay Karabulak

Tebrikler 10 numara bir sohbet sitesi emeğinize sağlık başarılar dilerim

Sevgi Karakaş

İnanılmaz güzel ve eğlenceli bir sohbet sitesi ? her geçen gün dahada iyiye gidiyor ❤ tesekkurler herkesw

Cevap bırakın