Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yazılı Sohbet

Yazılı Sohbet

Yazılı Sohbet Odaları

Yazılı Sohbet odalarında uzun ve sıkıcı kayıt işlemleri olmadan online olarak yerli ve yabancı chat sevenlerle iletişime geçmek için yazılı metin chat odasına katılın. Matraksohbet.net sitemiz diğer kullanıcılarla anlık ve canlı olarak bağlantı kurmanızı, sohbet arkadaşınızı bulmanızı sağlayan tertemiz bir arayüz sunmaktadır. Yazılı sohbet binlerce kullanıcının hala rağbet ettiği eski ve ünlü bir sohbet çeşididir. Kullanımı oldukça kolaydır, sadece karşı tarafa meramını yazılı olarak anlat, kendini güzelce ifade ettikten sonra olacakları beklemeye başla. Bu dediğim olay bir gölde olta ile balık tutmaya benzer. Gölge ve sessiz bir yere oturursun, uygun yemi oltana takarsın ve göle atarsın, sabırla beklersin.

Yazılı Chat Ücretsiz mi?

Evet sevgili kardeşim; açıldığımız günden beri sizlere sunduğumuz tüm hizmetler ücretsizdir. Buna yazılı sohbet hizmeti de dahildir. “Ücretsiz” veya “Bedava” teriminin manası; bütün kullanıcıların ödemek mecburiyetinde olduğu tek bir lira dahi olmadığını göstermektedir. Bu doğrultudan bakacak olursak, gündelik hayatında oldukça meşgul olan insanlara sunduğumuz ücretsiz yazılı sohbet, anlayanlar için bir nimet sayılır. Kayıt olmak veya hesap açmak gibi yol ve yöntemlere başvurmanıza asla gerek yok. Sizin gibi aynı duygu ve düşüncelerle gelmiş diğer kullanıcılarla canlı olarak yazılı sohbet yapabilirsiniz. Sohbet siteleri içerisinde yüzlerce havalı rumuza sahip insanlara rastlayabilirsiniz.

Yaşamımdan Bir Kesit

Ailemden uzak, işimden ayrı kaldığım zamanları hatırlarım. Bu dönemde içime buruk bir hüzün çökmüş, memleketimdeki tavukları, köpekleri bile özler hale gelmiştim. Bir gün cep telefonum çaldı, İstanbul’dan bir arkadaş beni aradı ve neşemin olmadığını fark etti. Bana bir tavsiye verdi, ücretsiz yazılı sohbet hizmeti veren bir siteyi tavsiye etti, bu şekilde kafamın dağılacağını, sıkıntılarımı unutacağımı söyledi. Arkadaşın dediğini yaptım ve girdiğim sohbet odasında sosyalleşmeye başladım, seviyeli insanların geldiği o sitede tüm sıkıntı ve dertlerimi arkadaşlarla paylaşabiliyor, onların tavsiyeleri ve nasihatleri sayesinde bir çok sıkıntıma çareler buluyordum. Doğrusu bu benim için gerçekten bir nimetti.

Yazılı Chat Neden Bu Kadar Popüler?

Yazılı chat, ilk bakışta eski ve işlevini yitirmiş gibi görünse de; günümüzün modern bağlantı seçeneklerine götüren ilk iletişim şekli olduğu için bütün internet sohbetlerinin en iyisidir diyebilirim. En azından buralara gelen insanlar normal yurdum insanıdırlar. Klasik ve gelenekçi çizgisinden uzaklaşmamış, Türk aile yapısına bağlı kullanıcılar gelmektedir.

Yüksek trafik alan bazı sohbet sitelerine baktığımızda hakikaten yapılan sohbetlerin çığrından çıkmış, çok fazla yetişkin sohbet yapıldığına ve belden alt muhabbetlerin döndüğüne şahit oluruz. Hal böyle olunca, bu hengameden ve kokuşmuşluktan bunalan bir çok insanın yazılı sohbet hizmeti veren klasik sitelere yöneldiğini görmekteyiz. Bu durum da matraksohbet.net gibi kendi yağıyla kendini kavuran siteleri bir nebze canlandırmaktadır.

Chat Siteleri içerisinde her hangi bir kullanıcıyla yazılı chat yaptığınız esnada, kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi korumak için anonim olarak kendinize uygun bir rumuz seçebilirsiniz. Anonim chat etmenin faydalarından birisi de cinsiyetinizi gizli tutmaktır.

KaRa 1210
4 Yorumlar
yusuf

kaliteli sohbet etmek isteyen herkesin olmak isteyeceği bir ortam

PoLen

Bir kaç aydır girmiyordum sıkıldım sanaldan sonra arkadaş tavsiye si ile geldim dedim bakar çıkarım cıkamadım:) gerçekten samimi ve sıcak sohbet e şahit oldum yusuf yıllardır tanıdıgım yan komşu gibi kral desen öyle kursun zaten can yosun hemşom kötü olamaz dilruba tatlı dilli alyazmalım samimi gariprens süper bir dj nisa saf kalpli ee buna bide ırcstar efendiligi katılınca ister istemez bu ailenin bir parçası olmaya aday oldum:) bağımlı olmak istemiyorum derseniz sakın gelmeyin:) emeği geçen herkese teşekkürler

Nisa

Kaliteli sıcak sohbet arıyorsan tam doğru yerinde sin emeği geçen her keze çok tsk ler

Pelinsu

Yaz yaz bitmeyen sohbet sitesi yapmışlar arkadaşlar emeği geçen herkeze tesekkur eder badarılar dilerim :))

Cevap bırakın