Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

Ortam Sohbet ve Kaliteli Chat Ortamı

Ortam Sohbet, Sohbet Ortamı, chat ortamı gibi aramalarla matraksohbet.net sitemize avdet eden tüm dostlarıma şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim. Seviyeli bir sohbet ortamı bulamamaktan yakınan, doğru düzgün bir chat sitesinde vakit geçirmeyi ve arkadaşlıklar kurmayı hayal eden, bize gönül vermiş kardeşlerimizin ricasını elbette kıramazdık, bu yüzden matraksohbet.net mühendislerimizin günler süren titiz çalışmaları neticesinde, tüm altyapı eksikliklerini tamamlayarak nezih bir sohbet ortamı tesis ettik. Bu çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen, bilgi ve tecrübeleri ile önümüze çıkan engelleri aşmamızda yardımcı olan KaRa ve İRCSTAR ağabeylerimizden ALLAH razı olsun.

Seviyeli Bir Sohbet Ortamı Nasıl Anlaşılır?

Seviyeli bir sohbet ortamı ilk önce web sitesinin ana sayfasındaki içeriklerden, sitenin hızından, mobil cihazlara uyumlu olup olmadığından, sohbet odaları içerisindeki yöneticilerin ve kullanıcıların tutum ve davranışlarından, yapılan muhabbetlerin Genel Ahlak Kurallarına ve Adab-ı Muaşeret kaidelerine uygun olup olmadığından anlaşılır. Zaten ilk 5 dakika içerisinde girdiğiniz ortamın ahvali hakkında az buçuk bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcılar malayani ve belden alt cıvık muhabbetler yapıyorsa, yöneticiler de ağzı açık ayran delisi gibi bu muhabbetlere çanak tutuyorsa orada seviye ve kaliteden bahsedilmesi akıl tutulmasıdır. Hemen orayı terk et ve matraksohbet.net sitemizdeki yerini al. Sitemize her ne kadar matrak insanlar gelse de, bu insanlar zeki ve eğlenceli insanlardır. Asla erotik ve saçma muhabbetlere girmezler. Son derece zeki ve kültürlü, İstanbul Türkçesi ile konuşan insanlara rastlamak mümkündür.

Ortam.Gen.Tr Sitesi Eski Görkem ve İhtişamını Kaybetmiş Konuşan Botlarla Baş Başa Kalmış!

Google’nin tozlu ve karanlık yollarında insanların aklı ile adeta dalga geçen, kaliteli bir sohbet ortamı kuracağını iddia ederek her türlü film, fırıldak ve ayak oyunları ile tutunmaya çalışan ortam.gen.tr sitesinin sahibi Winsome rumuzlu şahsı da buradan esefle kınıyorum. Bre gafil, bre ahmak biz sana zamanında demedik mi? O çok güvendiğin Farketmez dediğin adam seni çıktığın bu yolda bir don bir gömlek bırakır diye? Babasına bile hayrı olmayan müptezel bir serseriyi ve İRC dünyasının sadece spamfilter ve sqlineden ibaret olduğunu zanneden Lestat denilen yeni yetme züppeyi bize tercih etmekle kendi kazdığın kuyuya kendin düşmüş oldun.

En son bir çuval para dökerek satın aldığın o ortam.com domaini de seni kurtaramayacak, ortam sohbet kelimesinde bir marka olma hayalin de suya düşecektir. Bundan yaklaşık 4 ay önce tüm sitelerini çöpe çevireceğime and içmiştim ve bunda başarılı oldum. Bakıyorum da sitende hiç kimse kalmamış, konuşan botları doldurmuşsun, bir kaç yalama adminle baş başa kalmışsın. Daha beter ol inşallah.

Ortam Sohbet Şiiri

Ortam Sohbet Hayallerim Suya Düştü.

KaRa Darbeyi Vurdu Siteme Cycle Botlar Üşüştü.

Kar yağdı, Buz Tuttu Bacaklarım Üşüdü.

İnsanlar Hakkımda Kim Bilir Neler Düşündü.

Ne bir kimseyi göresim var, ne konuşasım kimseyle.

KaRa Bir Kabus Çöktü Sanki Üzerime

KaRa 926
3 Yorumlar
MaNoLya

İnsanlar yasam kalitesi içersinde bulundukları durumla direk ilgilidirler çübki insanlar yaşamı değiştirmesi ve yaşamını anlamlı hale geritmek için herzaman farklı kanallara girerek yeni arkadaşlar edinmek için sohbet sitelerine giriş yaparlar ve yeni ortam yeni arkadaşlar tanımak isterler matraksohbet.net, sohbet sitesi, bu istediklerimizi sohbet kanalıyla ve birbirinden eğlenceli oyun kanallarıyla fevkalade sekilde karşılamaktadır

Ortam Sohbet

ortam sohbet odalarında chat keyfini bizlere yaşattığı için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Nezih bir sohbet ortamında bizlere kardeşliği ve dostluğu aşılayan sevgili dostlarım iyi ki varsınız.

Ortam Sahane

Arkadaslar her derde deva sohbet sitesi canın mı sıkılıyor gel uykumu tutmadı ee yine gel sohbetine doyum olmayan vaktin nasıl geçtiği anlaşılmayan özel mi özel cana yakın bay ve bayanların olduğu aile ortamında bir yer

Cevap bırakın