Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mirc Chat Odaları

Mirc Chat Odaları

Mirc Chat Odaları Sohbet Keyfi

Mirc Chat odaları; tüm muhabbet etmeyi seven kullanıcılarımızın chat ihtiyacını karşılamak üzere açılmış özel odalara verilen isimdir. Sizlerin her an kendinizi iyi hissetmeniz, chat odasına bağlanan yabancı şahıslarla anında iletişime geçmeniz açısından mirc chat odaları, chat siteleri arasında önemli bir yere sahiptir. Artık internetin de gelişmesiyle birlikte bankalardan tutunda tüm devlet kurumlarına kadar her şey online olarak hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Bu yüzden günümüz insanı müthiş imkanlara sahip olmaya başladı. Chat siteleri de bu bakımdan sınıf atladı, anında yüzlerce kişi ile tanışabiliyor, muhabbet esnasında vaktin nasıl geçtiğini bir türlü anlayamıyoruz. Tüm bunların yanında bir çok site de görüntülü sohbet olanağı sağlamaktadır. Görüntülü ve Kameralı sohbet sayesinde bir anda dünyanın öbür başındaki bir kullanıcıyla canlı olarak iletişime geçebiliyorsunuz. Bence bu çok güzel ve özel bir hizmettir.

Benim gibi eski irc kültürünü benimsemiş kişiler mutlaka böyle bir siteye bağlanırken mirc sicript programı kullanır. Tabi bu program sadece bilgisayar ve laptoplarda kullanılır. Akıllı telefonların zuhur etmesiyle birlikte mirc sicript kullanan sayısı azaldı ve mirc chat odalarına olan rağbet kalmadı.

Mirc Chat Odalarında Hareket Tarzı

Mirc Chat Odalarında kafa dengi insanlarla anında iletişime geçebilmek için bazı kıstasları yerine getirmekte fayda vardır. Bu kıstaslardan birincisi matraksohbet.net sitesine girdiğiniz andan itibaren, size değer verilmesini ve saygın bir yeriniz olmanızı istiyorsanız önce rumuzunuzu /ns register şifreniz e-mailiniz komutuyla kayıt etmeniz gerekiyor.

Nickinizi kayıt etmeniz, chat hizmeti veren sitelerde size bir ağırlık kazandırır. Çünkü nickinizi kayıt etmezseniz, yöneticiler ve kullanıcılar size geçici gözüyle bakar ve pek itibarınız olmaz. Nickinizi kayıt ettikten sonra gerek global odalarda, gerekse özel pencerelerde Adab-ı Muaşeret kuralları içerisinde her türlü muhabbeti yapabilir ve tartışabilirsiniz. Yöneticilerin ikaz ve uyarılarına kulak verildiği taktirde, sitemizin sunduğu tüm ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Mirc Chat Odalarının İnsan Hayatına Tesirleri

Mirc Chat Odaları; sürekli olmasa da bir an için kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Yabancı şahıslarla yazılı chat yapmaya başladığınız anda içinizdeki gizli dürtüler, aşk,  sevgi, arkadaş bulma isteği gibi duygular anında tavan yapar. Bunun sonucunda adrenalinimiz yükselir ve kendimizi daha mutlu ve enerjik hissederiz. Ben çok insan tanıdım gündelik hayatında bir kediden bile ürken bir çok insan, matraksohbet.net chat siteleri içerisinde bir Arslan gibi hareket etmektedir.

KaRa 1460
2 Yorumlar
BüşRa

Evin dışarsında her ortamda aktif olabileceğin keyifli ve eğlenceli bir sohbet sitesi oluşturulmuş kesinlikle bu siteyi tavsiye ediyorum emeği geçen herkezede tesekur ediyorum saygılarımla hoş sohbetler

Kar Tanesi

Bu site süper arkadaşlar canı sıkılan herkeze tavsiye ederim seviyeli ve arkadaş canlısı bir yer özelşiklede kanalın operlerinden. Saneme tesekkurler emeğinize sağlık hayırlı geceler

Cevap bırakın