Chat Ortamı


Chat Ortamı

Chat Ortamı ve Sohbet Şekilleri

Chat ortamı bazen istenmeyen olaylara ve yazışmalara şahit olabilir. Matraksohbet.Net bünyesindeki global sohbet odalarında tüm olumsuzluklara rağmen ahlaki değerleri ve görgü kurallarını tüm kullanıcılara tavsiye etmeye çalışıyoruz. Tüm bunlardan maksat daha elit ve aile konseptine uygun bir chat ortamı tesis etmektir. Çünkü her sınıftan ve kültürden insanları ağırlamaya çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi tozlanmış mynet chat kültürünü yeniden dirilterek ayağa kaldırdık. Bundan böyle sohbet etmek için o site senin, bu site benim gezmenize gerek kalmadı. Yenilenen alt yapımız ve çağdaş yönetim anlayışımız ile artık bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasiteye eriştik.

Sohbet Chat Ortamı

Chat ortamı olarak tüm kullanıcılara her türlü kolaylığı ve seviyeyi sağlamaya çalışıyoruz. Dinimiz İslam, Kitabımız Kur’an-ı Kerim, Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.) olmasına rağmen; chat ortamı içerisinde diğer dinlere mensup insanlara karşı son derece saygılı bir tutum sergiliyoruz. Fakat şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, din konusunda ateşli tartışmalara, kendi düşünce ya da fikrinin karşı tarafa zorla dayatılmasına da kesinlikle göz yummuyoruz. Bu konuda sizlerden istirhamımız tartışma konusu oluşturabilecek her türlü yazışmalardan lütfen kaçınınız.

Kişilerin inancı ve değerleri sadece kendisini bağlar. Kimin neye inandığını veya inanacağını zorla kimseye kabul ettiremezsiniz. Sohbet odaları içerisinde keyifli bir mobil sohbet yaşamak istiyorsanız, ucu açık olan din, siyaset, futbol gibi konulardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Lütfen ikaza mahal vermeyin, ısrarcı tutum ve davranışlarınız neticesinde görevliler tarafından chat ortamından atılırsanız insan olarak buna biz de üzülürüz. Yani demem o ki; her türlü konuda ölçülü ve mutedil olun, chat sitesi görevlileri ile kesinlikle tartışma ve polemiğe girmeyin.

Chat Ortamı Kuralları

Chat ortamında uyarı ve ikazları göz ardı etmek, yazılarda büyük karakter kullanmak, kişileri aşağılayıcı ve itham edici yazılar yazmak kesinlikle yaptırım sebebidir. Matraksohbet.Net sitesine giren her şahıs bu kuralları okumuş ve peşinen kabul etmiş gibi muamele görür. Sohbet odaları içerisinde her kesimden insana rastlamak mümkündür. Kendisine bir partner arayan bekarlar, arkadaş arayanlar v.b. Kurallar çerçevesinde candan sohbet yaptığınız zaman hiç kimse size karışmaz, bu şekilde seviyeli sohbet ortamından zevk alabilirsiniz. Global kanallarda ve özel pencerelerde diğer sohbet sitelerinin reklamını yapmak, ürün ya da reklam tanıtımı yapmak, çeşitli lamer programları ile ve proxy botlar ile siteye saldırı düzenlemek, trojan, inviter, flood v.b. çirkin eylemler kesinlikle siteden atılma sebebidir. Huzur ve asayişi bozmaya yönelik tüm eylemlere mutlaka misliyle karşılık verilmektedir.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 09 Temmuz 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 44 Defa

Etiketler:

1 Yorumlar
Beste

Çok Uzun Zamandır Sohbet Alanında Kaliteli sohbet Ortamı Sunan Türkiyenin Farklı İllerinden Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Kullanıcıları Bir Arada Birleştirerek Uzun Soluklu Dostlukların Arkadaşlıkların Ve İlişkilerin Temellerinin Atılmasını Sağlayan Matraksohbet.Net Mobil Chat Sohbet Sitesine Sizlerde Hemen Katılabilirsiniz Hem Üyeliksiz Hemde Ücretsizdir

Bir cevap bırakın.