Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kahkaha Sohbet

Kahkaha Sohbet

Kahkaha Sohbet Odaları

Kahkaha sohbet odalarına hoş geldiniz. Hepinize bol kahkahalı günler dilerken, insanların bir sohbet esnasında durup dururken neden kahkaha attığını merak ederim. Bence kahkahayı tetikleyen unsurlara bakmak lazım. Çünkü hiç gülünmeyecek yerde gülmek, sinirsel bir hastalığın veya gerginliğin sonucu olabilir. İster gerçek hayatta bir sohbet esnasında isterse sohbet odaları içerisinde sürekli gülmenin maalesef bazı mahsurları ve zararları vardır. Bunlara sırayla bakacak olursak;

Özellikle işyerinde sürekli gülen, dişleri dışarıda kahkaha atan biriyseniz, yapılan eşek şakalarından muhakkak sizi sorumlu tutabilirler. Çünkü sürekli siz güldüğünüz için diğer insanlar hiç bir şey olmamış gibi davranacaktır. Sürekli güldüğünüz için diğer insanların sizi ciddiye alması gerçekten zordur. Olur olmaz her şeye güldüğünüz için herkes sizin hafif bir insan olduğunuz kanaatine varacaktır. Gülmek heybet ve ciddiyeti giderdiğinden, diğer insanların nazarında çocuksu görünmeniz kaçınılmazdır. Benim yakından tanıdığım bir kaç insan var. Bu insanlar yüksek sesle katıla katıla kahkaha attıktan sonra bir anda ağlamaya başlıyorlar. Emin olun bu insanların ciddi sağlık sorunları olduğu bir gerçek. 

Kahkaha Sohbet Odaları İçerisinde Durum

Kahkaha Sohbet sitelerine gelen insanların çoğunluğu stres, üzüntü ve kaygılarından kurtulmak için geliyor. Bu nedenle güldüğünü belli etmek için çeşitli emojiler kullanıyorlar Örneğin ( :), :D, P) v.b. gibi. Bu gülüşler sizi sempatik gösterdiği gibi bazı muhteris site sahipleri veya yöneticileri tarafından hoş karşılanmıyor. Geçen gün bir sitede adamın birisi sürekli her yazıya gülücük işareti koydu diye bir adminin hışmına uğradı ve ne sürekli gülüyorsun diyerek adamı siteden attı!.

Bence site yöneticileri egoist ve herşeyi üzerine alınan psikolojisi bozuk insanlardan oluşmamalı. Geçmiş dönemlerde Kahkaha sohbet odaları isminde oldukça revaçta bir site vardı. Bu site içerisinde fıkralar, espriler ve eğlenceler tertip edilmekteydi. Kahkaha atmak ve eğlenmek isteyen bir çok insan bu siteye giriş yapardı. Bu sitede geçen zamana yenilerek miadını doldurdu ve kapanıp gitti. Bizler; matraksohbet.net sitesi olarak kahkaha chat sitesinin devamı niteliğinde bir takım yeni oluşumlara gittik. Artık sitemiz içerisinde dilediğiniz kadar kahkaha atabilirsiniz.

Sohbet siteleri içerisinde attığınız kahkahanın sesi duyulmaz, bu yüzden sıkıntı yaşamazsınız. Fakat gerçek hayatta gürültülü bir şekilde gülmek hoş karşılanmaz. Ülkemizde çevremizde gördüğümüz insanların çoğu barut fıçısı gibi dolaşmaktadır. Bir anda saldırıya uğrayabilir veya hakarete maruz kalabilirsiniz.

KaRa 72
Cevap bırakın