Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Afyonkarahisar Chat Odaları

Afyonkarahisar Chat Odaları

Afyonkarahisar Chat Odaları Açıldı

Afyonkarahisar chat odaları, sevgili Afyonlu hemşehrilerimizin teveccühleri ve destekleri ile açılarak faaliyete başladı. Sevgili Afyonkarahisarlı hemşehrilerim, bizler sizlerin daha nezih bir ortamda sohbet edebilmesi için bu yola talip olduk, sizlere hizmet etmek için buradayız. Sizlerden bize ulaşan her türlü talebi, görüşü ve öneriyi dikkate alıyor ve titizlikle takip ediyoruz. Afyonkarahisar Chat odalarını açmamızdaki temel gaye, tüm Afyonluların aynı ortamda chat yapması, bu güzel ilimizin daha iyi tanıtılması, bu vesile ile çeşitli etkinlikler düzenlenmesidir. Bu duygular ve düşünceler ışığında diyorum ki; her zaman bir olalım, birbirimize sahip çıkalım, destek olalım.

Afyonkarahisar Sohbet Odaları

Bu chat sitesi benim yahut yönetimin değil, tüm Afyonlu hemşehrilerimize ithafen açılmış sohbet odaları hizmeti veren güzide bir sitedir. Bizler her zaman güçlünün yanında değil, haklının yanında olmayı kendimize düstur edindik. Bu nedenle her kesimden insanı kucaklamaya, onlara seviyeli sohbet hizmeti vermeye söz verdik. Matraksohbet.net chat odaları herkese eşit mesafede davranmayı kendisine şiar edinmiş, çifte standart ve kişilere farklı davranmayı kesinlikle men etmiştir. Afyonkarahisar chat odaları, Afyon sevdası ile yanıp tutuşan, bu şehrimize gönül vermiş her kesime kapısını sonuna kadar açmıştır. Kimsenin siyasi, dini, etnik görüşüne bakılmaksızın tüm insanlığa aynı pencereden bakmaktayız.

Afyonkarahisar Tanıtımı

Afyonkarahisar, Kral Yolu ve İpek Yolu’nu bünyesinde barındıran, geçmiş zamanlardan adeta günümüze köprü kuran efsanevi bir şehirdir. İklimi genel olarak serin olmasına rağmen, şifalı suları her daim insanları gibi sıcaktır. Özellikle Afyon kaymağı, Afyon sucuğu olarak anılan lezzetleri tatmayan insan pek yoktur. Ayrıca bu lezzetler UNESCO tarafından tescillenmiş, gastronomi alanında da “Yaratıcı Şehirler Ağı”na dahil edilmiştir. Afyonkarahisar ilimiz hala keşfedilmeyi bekleyen güzel bir ilimizdir. Keşkeği, sucuğu, kaymağı, patetesli köy ekmeği, lokumu gibi yerel lezzetler bu ilimize özel bir önem katmıştır. Bu ilimizin adı 2005 yılına kadar resmi olarak Afyon olarak bilinmekte ve hala bu isim vazgeçilmeden kullanılmaktadır. Tarihi evleri hala geçmişten günümüze bir zarafet sunmaktadır. Toprakları son derece bereketli, bulunduğu konumun stratejik öneme haiz olması nedeniyle, medeniyetlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

KaRa 724
4 Yorumlar
Gülşen

Yorum yaz diyorsunuz demekki fikrimizi merak ediyorsunuz o zaman fikrimi paylaşayım ben sizlerle site görünümü çok güzel bayanlara göre içersine girdiğimizde sohbet muhabbet arkadaşlıkda fevkulade site sahibi samimi içten ilgileniyor daha ne olsun ki yapmanız gereken gelip girip gormek sonra burdan fikrinizi paylaşmak .d

PoLen

Seviyeli sohbet isterim derseniz bir göz atın kaymak gibi sunucu haydi afyon sohbete ..

Sema

Gerek userleri gerek yetkililer ı ile hoş bir aile ortamı emeği geçen herkese Tşkler

Alii

Emeginize saglık gercekten çok güzel bir ortam tşkler

Cevap bırakın