Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Bitmez

Sohbet Bitmez

Bitmeyen Sohbetler

Sohbet bitmez, hayat biter. Bir muhabbet meclisinde konuşma kültüründen anlayan samimi insanlar oldukça sohbet bitmez, gün ışıyana kadar devam eder. Çünkü matraksohbet.net sitesinde 7/24 esasına göre muhabbetlerin en koyusu yapılmaktadır. Çünkü birbirini seven, sayan, değer veren insanlardan müteşekkil kocaman bir aileyiz. Saygı ve sevgi son bulmadıkça, insanlar birbirinin hak ve hukukunu gözettiği müddetçe chat ortamı biteviye devam eder gider. Sohbet bitmez odalarında yerini almak, uzun soluklu chat yapmak istiyorsan sitemizden hiç bir yere ayrılmamalısın.

Matrak Chat Sitesinde Durumlar

Matraksohbet.net sitemiz açıldığı günden beri her zaman chat sevenlerin uğrak mekanlarından biri haline gelmiştir. Gittikçe büyüyen kullanıcı kitlesi, bir türlü kesintiye uğramayan chat ortamı bunu göstermektedir. Site yöneticileri eften püften sebeplerle kesinlikle global kanallardaki chat akışına müdahale etmemektedir. Bu yüzden sitemizde sohbet bitmez. Ben bir çok sitede bulundum, admin tabir edilen yöneticiler insanları siteden atmak için sudan bahanelerin ardına sığınmakta, adeta insanları atmak için birbiri ile yarışmaktadır. Övünmek gibi olmasın günün her saatinde sitemizde akıcı bir Türkçe ile çok tatlı muhabbetlere yer verilmektedir. İşte bu nedenle her kültür ve ırktan insana ev sahipliği yapmaktayız. Sizler de kibar ve nezih insanlarla chat yapmak istiyorsanız, her zaman sizi aramızda görmek isteriz.

Neden Tatlı Muhabbetler Bir Türlü Sona Ermez?

Çok güzel bir soru, insanoğlu yaşadığı olayları, kafasından geçen düşünceleri, dertleri, sıkıntıları, sevinç ve hüzünleri birilerine anlatmadığı müddetçe kendini yer biter. En ketum insanlar bile en sonunda çorap söküğü gibi açılmaya başlar anlatır. Çünkü hayatın her alanında, iş ortamında, aile ortamında yahut caddede sokakta yaşadığımız ufak tefek olayları bile birilerine anlatmaya bayılırız.

Bu anlatımlar bazen klişe bir girişle başlar, örneğin; “Yahu Dün Ne Oldu Biliyor musun” yahu güzel kardeşim adam nerden bilsin dün ne olduğunu anlat da adamcağız aydınlansın. Bu yüzden sosyal varlık olan insanoğlunun ne sohbeti biter, ne serzenişleri, ne de şikayetleri yahut kızgınlıkları. Başımıza gelen ne varsa başkalarına ballandıra ballandıra anlatmaya bayılırız. Bu yüzden her şey bitse de, insanoğlunun birbiri ile iletişimi bitmez diyoruz.

Matraksohbet.net sitemizde çok hızlı sohbetler ve muhabbetler döndüğü için, klavyesi zayıf olan bazı kullanıcılar bu hızlı ortama ayak uyduramaz ve onlar için muhabbet sona ermiş, sadece yazılanları okuma faslı başlamıştır. Sohbet odaları görevlileri bazen bu hızlı chat şekline şaka yollu müdahale ederek, biraz daha yavaş yazılması yönünde uyarılarda bulunurlar. Çünkü adamcağız işten gelmiş, yemeğini yemiş, kahvesini içmiş başından geçen bir olayı anlatmaya çalışmakta ama yazdıkları, diğer kullanıcıların yazıları arasında kaybolup gitmektedir.

KaRa 703
4 Yorumlar
ZeyNo

Burda sohbet bitmez gerçektende seviyeli cana yakın insanlarsınız ve özelime gelipte rahatsız eden kimse yok o yuzden çok seviyorum burasını mobil sohbet sitesi olarak herzaman onceliklerim var ve sizde herzaman ilk tercihimsiniz..

Sinem

Bizlerle aynı aynı düşünceleri aynı duyguları paylaşan insanları bulmak onlarla sohbet etmek gerçekten çok güzel yeterki kafa yapımız uysun bizde hiçbir zaman sohbet bitmez ((:

Kiraz

Sohbet siteleri sayesinde aslında sohbet ederken dj arkadaşlar sayesinde bedava mp3 de dinliyoruz hem sohbet ediyor hemde müzik dinleyerek neseleniyoruz KaRa emeğine yüreğine sağlık abi biz bize sohbet çok güzel ortamda çok güzel herseyiyle matrak sohbet sitesi :)

Ceren Kara

Geniş kapsamlı ve oldukça başarılı bir site olmuş ve bundan otürü buraya emeği geçet güzel yürekli insanlara çok tesekkur ederim diğer sohbdt siteleri arasında daha once bu kadar keyif aldım bir sohbet akışı görmemiştim keske daha once keşfetseydim ellerinize sağlık 10 numara sohbet sitesi arkadaşlık için bire bir ne küfür ne taciz ne zorbalık vs davranışlarda bulunan yok ki özele giren bile yok harika gerçektende

Cevap bırakın