Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Amasya Chat Odaları

Amasya Chat Odaları

Amasya Chat Odaları

Amasya Chat odaları; Karadeniz bölgemizin şirin illerinden biri olan Amasyalı hemşerilerimizin chat yapması için itina ile hazırlanmış, ücretsiz hizmet sağlayan sitelerden birisidir. Amasya sohbet sitemize, bu ile bağlı Göynücek, Taşova, Merzifon, Suluova gibi büyük ilçelerden gelenler ile, komşu illerden katılım sağlayan kullanıcılarla rahatlıkla söyleşi yapabilirsiniz. Oyun kanallarımızda vaktin nasıl geçtiğini anlamazken, radyo kanalımızda sevilen dj’lerin sunumu eşliğinde günün en hit parçalarını da dinleyebilirsiniz.

Amasya Chat Odaları Mirc Sicript Programı

Sadece Amasya arkadaşlık odaları için özel olarak yaptırdığımız, her türlü virüs programı ile taratılmış, güvenli ve kaliteli  Mirc Sicript programını indirerek masaüstü ve laptop bilgisayarlardan hızlı bir şekilde sitemize bağlanabilirsiniz. Bu mirc sicript programını bizlere kazandıran matraksohbet.net mühendislerine de teşekkürlerimi sunuyorum.

Matrak Sohbet Odaları Yeniliklere İmza Atıyor

Mobil Chat dünyasında adeta devrim yapan Matraksohbet.Net sitesi; sizlerin teveccühü ve yönlendirmeleri sonucunda sürekli kendini yenilemekte, çağın gereklerine uygun olarak son sistem alt yapı hizmetlerini sizlerin kullanımına sunmaktadır. Dünyanın ve Türkiyenin her yerinden gelen kadın ve erkeklerle tanışmanıza, hatta ruh ikizinizi bulmanıza olanak sağlamaktan kıvanç duymaktadır. Amasya chat ortamına, çevre illerden özellikle Sivas, Tokat, Çorum, Samsun, Yozgat, Kastamonu’dan müthiş bir katılım olduğunu gözlemlemekteyiz.

Amasya’nın Coğrafi ve Tarihi Yapısı Hakkında Bilgiler

Amasya; Karadeniz Bölgesinde yer alan, şehzadeler kenti olarak da anılan küçük, şirin bir vilayetimizdir. Çok eski tarihlere kadar uzanan bu ilimizde Amazon kraliçelerinden Amasis hüküm sürmüş, şu anki ismini bu kraliçeden aldığı rivayet edilmektedir. Şahsım da Amasyalı biri olarak ilimizle gurur duymaktayım. Tarihi eserleri oldukça fazla olan bu şirin ili mutlaka ziyaret etmenizi öneriyorum.

Amasya ilimiz etrafı sarp kayalık dağlarla çevrilidir. Ortasından Yeşilırmak akmaktadır, ilimizin insanı son derece misafirperver ve arkadaş canlısıdır. Amasyalıların en fazla konuştuğu sözcüklerden birisi de “Heri”dir.

Amasya Chat Odaları İle Sosyal Hayatınız Renklensin

Amasya’dan uzak yerlerde sıla hasreti ile yanıp tutuşan hemşerilerim; sizlerin hasretinizi biraz hafifletmek için bu siteyi açmaya karar verdik. Yaptığımız bu girişimci hamle neticesinde bir çok kişinin güzel kardeşlikler, arkadaşlıklar kurmasına vesile olduk. Hatta onlarca Amasyalı bu site sayesinde evlenerek çoluk çocuğa karıştı. Onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine. Amasya’da yaşanan Ferhat ile Şirin’inin dillere destan aşkını duymayanınız yoktur. Belki de matraksohbet.net chat odalarında sen de bir Ferhat ya da Şirin olabilirsin.

KaRa 724
3 Yorumlar
Emre Tatar

Seviyeli ve güzel sohbet edebileceğiniz bir ortam fakat güzel insanlarla karşılaştınızda 5 parmağın 5 şide bir değil tabiyki güzel insanlarla karşılaştınızda güzel sohbet edersiniz bu normal yaşantımızdada boyle değilmidir zaten :)

Yavuz ceyhan

Çok güzel ve eğlenceli bir sohbet sitesi herkeze tavsiye ederim arkadaşlar keyifli sohbetler

Selma

Selam arkadaşlar hayırlı geceler herkeze amasyadan selma ben burda amasyalı varmı sohbet edip tanışabileceğim olursa realde görüşebiliriz

Cevap bırakın