Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

      Sanal Sohbet, Uluslararası iletişim ağ ortamlarını kullanarak çeşitli yazılımlar aracılığıyla kişilerle karşılıklı olarak yazılı, sesli veya görüntülü görüşme olarak geçmektedir. İnsanlar duygularını, düşüncelerini karşıdaki kişilere aktarabilmek için sanal sohbeti kullanmaktadırlar.

Hızla bilgi çağına giren dünyamızda insanlar iletişim konusunda ciddi manada sıkıntı içerisindedir. Hal böyle olunca şartlar bizi sürekli arayış içerisinde olmaya sürükledi. Ve sanal sohbet odalarını keşfettik. İş sıkıntılarından, aile içi streslerden, okul sorunlarından sıkılıp, bunalan insanlar arasında yoğun bir tercih haline gelen sanal chat insanlara çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Sanal Chat Odaları

      Sanal Sohbet Odaları, Farklı illerden insanların birarada bulunduğu, sohbetlerinizi sınırsızca hiçbir ücret ödemeden yapabileceğiniz bir platformdur. Din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin hangi coğrafyada yaşarsak yaşayalım evrensel bir dil kullanarak karşımızdaki sohbetçilerin anlayabileceği cümleleri itina ile seçip saygı çerçevesi içerisinde sohbet temizliği devam ettirmeniz gerekmektedir. Ortam sanal olabilir ama bizden gerçek birer bireyleriz.
İnsanı insan yapan yaratılışındaki Üstün erdemdir. Hangi ortamda olursak olalım sonuçta sanal sohbet sunumları bir kitle iletişim aracıdır. Karşımızdaki insanların kişilik ve özlük haklarını ön planda tutarak sohbetimizi idame ettirmek bizim insani görevimiz.  Yüreğimizi parmaklarınızın ucuna koyarak karşıdaki insana duygularımızı lanse etmek ve insani kavramları bilinçli bir şekilde kullanarak farklı bir perspektiften bakıp olayları hep olumlu yöne çekmeyi kendimize İlke edinmeliyiz.

Neden sanal sohbet neden Bizler buradayız?

      Sanal Sohbet, sonsuz güven içinde saygı çerçevesinde duygularımızı aktarabileceğimiz tek topluluktur. Maalesef ki son zamanlarda insanlar sohbet etmeye bile korkar hale geldi. Sanal sohbet odaları bir koloni bir kitle iletişim aracı olmakla beraber insanlara aile ortamı gibi bir olanak sunmaktadır. Dile getirdiğimiz gibi biz bir aileyiz kavramı bizlerin bireysel kuralları dahili içerisinde işlemeliyiz. Sizler de güvenilir Sanal Chat odalarında  dilediğinizce sohbet etmek istiyorsanız  tıklayarak sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.
KaRa 1332
8 Yorumlar
Asli

Sohbet etmek insani ne kadar rahatlatir biliriz ve bu donemde seviyeli saygili yerler bulmak zor ama guc degil matraksohbet.net ailesiyle tanistiginizda nezih ve guzel sohbet ortami oldugunu anladim o yuzden buradayim herkese tesekkurler...

Arzuuuuuu

Merhabalarrrrrrrrrr:) ben arzu. 27 yaşındayım kendimi tanıtmak istedim. İki sene oldu sanaldayim arkadaşlar saygı sevgi içerinde ilk defa bu kanalda rahat ettim birazda ismimden dolayı rahat vermiyorlar ama olsun ben değişmem ismimi. Bu kanalda mutluyum. Birazda kanal sahibine aşığım o yüzden galiba yüz vermesede bu kanalda çok rahatım koruyorlar beni en azından rahat ediyorum. Tüm kızlara öneriyorum bu kanal tam istediğiniz ortam buyrun gelin :) ama IRCStaR benim :))) Sohbetin tutkunun muhabettin tek adresidir matraksohbet :)

NickiniSoylemekistemeyenKız

İyi akşamlar Açıkçası kanalı ve içindeki insanları çok seviyorum ama yorum yapmamıştım. Sayın arzu hanımın yorumunu okuyunca da yorum yapmadan olmazdı :) tüm söylediklerine katılıyorum en rahat ettiğim ortam evet, gerçekten insan gibi insanların olduğu adam gibi adamların olduğu tek kanaldır evet ama :D IRCStaR benim falan demesi dikkatimi çekti :))) adam iyiki efendiligini koruyor :) yoksa neyse yani :) gece gece gülümsetti saolsun arzu :d emeğinize sağlık :)) sanada tşk ederim arzu :d

Queen

Paylaşılamayan bir IRCStaR yapmışlar:)) gerçekten güzel bir sunucu ama bağımlı olabilirsiniz. Vazgeçilmezsin matraksohbet ?

    BiLmiş

    Bence olmuşlar yani ? paylasilmiyor adam. Helal sana IRCStaR abi ? karizmana sağlık ??? pardon emeğinize saglik tam matrak gerçekten helaliniz var ? matraksohbet.net paylaşılmaz kanal sahibinin yeri?

Erdal_

Şu anda dahilinde bulunduğum sohbet sunumu gerçekten Elit insanları bünyesinde barındıran Harika bir yer burada olmaktan gurur ve onur duyuyorum kendi adıma güzel e yürekli İnsanlar nasıl da bir araya gelmişler bu güzellik insana ciddi manada mutluluk ve haz veriyor bu zamana kadar Ziyaret ettiğim sanal sunumları ile kıyas edecek olursam Tek kelimeyle mükemmel bir ortam emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi yorum başarılarının devamını temenni ediyorum Kolay gelsin..!

NaS

Sohbetin en doğru adresi ))

KahtaLi

Sohbet sanal ama sohbet edenler insan bunu asla unutmamalıyız her ne kadar sanal sohbet, ortamında bulunsakta karsımızdakininde insan oldunu ve ona göre konusmamız gerektini asla unutmamalıyız ve burda bunu hissetim hoş goru davranış gonul kırmama çabası fevkalade umarım hep boyle kalırsınız matraksohbet.net ailesi başarılar dilerim..

Cevap bırakın