Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Eskişehir Sohbet

Eskişehir Sohbet

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir chat sitesi yeni açıldı. Arkadaşlık, dostluk gibi meziyetleri bünyesinde barındıran, bazen manevi ilhamlarla coşan, bazen müziğin keyif ve ritmine kendisini kaptıran bir ortam arayanların yeni uğrak yeridir Eskişehir Sohbet sitesi. Topluluk olma bilinci ile bir araya gelen kullanıcılar arasında birlik ve beraberliği sağlar, bağları kuvvetlendirir safları sıklaştırır Eskişehir chat sitesi. Her anın doyasıya yaşandığı bu sitede zamanın nasıl geçtiğini kimse tam olarak kavrayamaz. Bu yüzden günden güne kullanıcı sayısını katlayan matraksohbet.net sitesi, rakip sitelerin dikkatini çekmeyi başlamıştır. Hiç bir üyelik ve ücret talep etmeden, tamamen kendi hür iradenizle matraksohbet.net sitenize bağlanıp, istediğiniz zaman sistemi terk edersiniz.

Eskişehir Chat Siteleri

Bu konuda kimse sizi zorlayamaz, kalmanız için ısrar edemez. Eskişehir sohbet odaları içerisinde negatif elektrik yayan, Eskişehirli dostlarımızın huzur ve refahını tehlikeye atan hiç bir eyleme müsaade etmedik, etmeyeceğiz. Sitemiz içerisinde insanlar görüntüsüyle ağırlanır, sözleriyle uğurlanır, kendisinden emin olmayan, ne söyleyeceğini tam olarak kestiremeyen, konuşurken küçük çamları deviren dengesizlere bizim ihtiyacımız yok. Böyle tipler hiç gelmesin ve kalabalık etmesin. Çünkü bir insan, düşünceleriyle, sohbet odasına yazdıklarıyla, davranış ve tavırlarıyla size bir şey katmıyorsa, onunla muhabbet etmeye, ona zaman israf etmeye hiç gerek yok.

Eskişehir Sohbet Odalarında Uyulması Gereken Kurallar

Eskişehir Chat siteleri içerisinde geçirilen vaktin kıymet ve niteliğini yukarı çekmek ya da aşağı indirmek tamamen kişilerin kendi inisiyatifindedir. Çünkü metin tabanlı yazılan her cümlenin anlam ve bütünlüğü, onu takip eden bireyin bilgi, kültür ve yetiştirme tarzına göre farklılıklar arz edecektir. Bu yüzden yazılan her yazının sorumluluğu ve vebali tamamen yazan kişiye aittir. Bu meyanda başkalarını rencide etmek, aşağılamaya çalışmak, ötelemek, eleştirmek v.b. hareketlerden kaçınmanız şiddetle önem arz etmektedir.

Sohbetlerin Kaliteli ve Temiz Olmasına Dikkat Edilmeli

Özel pencerelerde yapılan sohbetlerle, genel yani global odalarda yapılan sohbetler farklıdır. Özel sohbetlerde yapılan muhabbetler ister istemez inceden cinselliğe doğru kayar. Fakat cinsellik veya mahrem dediğimiz konularda herkes aynı tepki ve duyarlılığa sahip değildir. Karşı tarafın rızasını almadan yapılacak yanlış hamleler, tamir ve telafi edilemeyecek sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza yol açabilir. Eskişehir sohbet odalarında yapacağınız bu muhabbetlerde, yukarıda izah etmeye çalıştığımız hassasiyetlere uymanız hayati önem taşımaktadır.

Genel olarak yapacağınız sohbetlerde her zaman, Türk Aile Yapısına ve Adab-ı Muaşeret kurallarına uygun hususları gözetmeniz gerekmektedir. Dönüp dolaşıp konuyu hep cinselliğe getirmek, sizin sığ bir beyine sahip olduğunuzu, hayvanlar gibi iç güdülerle hareket ettiğinizi gösterir. Sohbetlerde zorlayıcı olmamak esastır, toplum hassasiyetini sürekli göz önünde bulundurmak gereklidir. Bu şekilde temiz sohbet ederseniz, çevrenizde hatırı sayılır bir arkadaş grubunun kenetlendiğini, size sevgi ve saygı ile bağlandıklarını görebilirsiniz.

KaRa 544
Cevap bırakın