Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

Resimli sohbet odaları arayışlarının gün geçtikçe artması üzerine, bazı büyük siteler sohbet appletlerini değiştirerek resimli sohbet, fotoğraf gönderme gibi aktivitelere sitelerinde yer verdiler. Resimli sohbet olayını sevgili site sahibimiz Ircstara bir öneri olarak sundum, lakin dediği şuydu; “Abi Biz Daha Yazılı Chat Olayında Sınıfı Geçemedik, Daha Buna Hazır Değiliz”. Kardeşimin endişelerine katılmamak elde değildi. Bu nedenle fotoğraflı sohbet olayını şu an için rafa kaldırmış durumdayız. Çünkü hem alt yapımız yetersiz, hem de google arama motorundan gelen kullanıcımız epey az sayıda.

Online Resimli Canlı Sohbet Odaları

İnternet ortamında sörf yapan, farklı heyecan ve arayışlar içerisinde koşmakta olan insanlar resimli muhabbet olayına sıcak bakmaktadırlar. Çünkü oldukça cazip tekliflerle kullanıcıların karşısına çıkan sohbet siteleri kesenin ağzını açmış vaziyette. Tamamen özgür, random, misafir, kayıtsız şartsız kullanıcılarını site içerisinde tutmak için kolları ve paçaları sıvamış vaziyetteler. “Pantolon ıslanmadan balık tutulmaz” sözünü kendisine rehber eden site sahipleri canla başla çalışmalarını sürdürmektedir.

Resimli Sohbet Odalarının Popüler Olmasının Nedeni Nedir?

Dünyanın veya ülkemizin herhangi bir yerinden rastgele ortama katılan birisiyle özgürce muhabbet edebiliyorsunuz. Daha önceden bu tür flört siteleri bildiğiniz gibi ücretli ve siteye üyelik gerektiriyordu. Fakat günümüzde alternatifler çoğaldığı için kimse ücretli sitelere rağbet etmiyor. Canlı sohbet de denilen bu uygulama sayesinde arkadaş portföyünüzü geliştirmeniz çok daha kolay. Diğer popüler sosyal paylaşım siteleri ve sohbet odalarında olduğu gibi bu fotoğraflı sohbet olayında da kullanıcının konforu ve selameti için her şey düşünülmüş durumdadır. Yerli ve yabancı kişiler arasında seçim yapabiliyorsunuz, sizinle benzer zihniyete sahip kişilerle her türlü konuyu konuşabiliyorsunuz.

Bu odaları cazip kılan ve kullanıcıyı çeken kısmı ise tamamen Anonim olması, yani herhangi bir şekilde kimse sizi tanımıyor. Zaten İnternet ortamında zaman geçiren insanların en heyecan duyduğu ve sevdiği şey, bilinmez ve görünmez olmaktır. İnternet ortamında flört etmek, yeni arkadaşlar tanımak oldukça popüler bir kavramdır. Üzerine bir de Resimli sohbet olayı eklenince kullanıcıların ve site sahiplerinin libidosu tavan yapmıştır. Ben eski ve gelenekçi bir düşünce yapısına sahip olduğum için resimli chat olayına pek sıcak bakmıyorum. Şu an için yazılı chat olayı beni fazlasıyla kesiyor.

İster olgun bir birey olun, isterseniz genç, siz yine de matraksohbet.net sitemizin yazılı chat ağını kullanmaya devam edin. Büyüklerimizin dediği gibi “Sürüden Ayrılanı Kurt Kapar”. Resimli sohbet olayına toplum olarak henüz hazır olmadığımız kanaatindeyim. Sizin bu konu hakkında farklı düşünceleriniz varsa yorum olarak bildirebilirsiniz. Sağlıcakla kalınız

KaRa 256
5 Yorumlar
SuGaRBoY

Emeqine Saqlık Olsun Saygılar...

EzeL

Kara düşüncelerine katılıyorum chat ortamı görselliğe değil seviyeli dostluk arkadaşlık vs üzerine kurulursa daha kalıcı olur resimlerin gerçek olmadığı düşünülürse bu bi çeşit sahtekarlık olmaz mı kişi hayal gücünü kullanıp sahte resim meslek yaş boy kilo vs yani hiç bişey aslı gibi olmayabilir bunları çok gördük bence chat görsellikle değil güzel bi sohbetle dvm ettirilmeli matraksohbet.net te bunlar hala mevcut sizlerde aramıza katılın tskler...

    KaRa

    Eyvallah Ezel, her zaman güzel düşüncelerinle bizi bıkmadan usanmadan destekliyorsun. Teşekkür eder sağlık ve esenlikler dilerim.

EzeL

Kara yorumuna bende katılıyorum resimli görselle sohbet gerçekçi olamaz nnice kişiler gördüm ne resmi kendisi ne de mesleği,yaşı boy,kilo vs hepsi sahte kişiler başkasının resmi ile karşısındakileri kandırıyor ve bu görsellikle alakası olmayan yanlış bilgiler verebiliyor bence chat görüntü değil seviyeli sohbetten oluşmalıdır saygılar...

IRCStaR

KaRa abi hani bir soz vardir dis guzellik onemli degil onemli olan ic guzelliktir diye erkeklerin en buyuk kullandi yalanlardan birisi :)) resimli sohbet siteleri basligini gordugumde ilk aklima gelen sahte hesap uzerinden milletten kontur isteyenler vardi bir zamanlar simdide varmi bilmiyorum biz resimli sohbet nedir bilmeyiz resmine bakarakta kimse ile sohbet etmeyiz karsimizdakinin dusunceleri ile yazma sekli ile tanimaya calisiriz bizimkisi disini gordugumuz elmaya kanmak degil bizimkisi konusurken kim oldunu dusunmeden hissederek sohbet etmek hissederek.sohbet etmek isteyen herkeze selam olsun :))

Cevap bırakın