Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Haydi Chat Yapalım

Haydi Chat Yapalım

Haydi Chat Sohbet Odaları

Haydi Chat sohbet odalarına hoşgeldiniz sevgili dostlarım. Haydi dostlar, sohbetin gerçek manasını idrak edenler, beyler, bayanlar, okeye dönerken yananlar, kayacak merdiven bulamayanlar. Gelin haydi sohbet edelim, hayli konuşalım, hasbihal edelim. İki lafın belini kıralım, sakın ola birbirimizi kırmayalım dökmeyelim..

Sohbet edelim liyakatten, chat yapalım siyasetten, sıkıntıdan keyiften, haydi canlar sohbet edek. Kırılmasın gönül hatır, söyleyelim satır satır, alsın bizi koca katır, dökülsün dertler patır patır, harbi olalım söyleyelim çatır çatır, haydi canlar muhabbet edek.

Uyandırayım sizi beyler bayanlar, yolda kalır yeni taylar, tavşan kanı olsun bizim çaylar, haydi canlar sohbet edek. İlmi olan sohbet etsin, Cahil olan davar gütsün, Ahmak olan kalkıp gitsin, haydi canlar muhabbet edek.

Haydi Chat Odalarının Özelliği

Şiirsel çağrımızda da belirttiğimiz gibi sohbet etmek pişmiş gönüllerin, er kişilerin, belli bir olgunluk ve kıvama ulaşmış kişilerin işidir. Ahlak ve görgü kurallarında bi haber, sohbet denilince aklına belden aşağı muhabbetler gelen, ağzının salyaları akan kişiler sohbetin anlam ve önemini idrakten uzaktır. Daha önceki konularımızda da bahsettiğimiz gibi sohbette bir fayda vardır. İlim irfan sahibi kişiler, aşk ve şevk ile yanmış kalb sahipleri, paslanmış yüreklere adeta cila çeker.

Sohbet Etmek, Haya, Edep ve Ahlak Kurallarına Sadakat Demektir

Günümüzde internet ortamında boy gösteren yüzlerce sohbet sitesine baktığımızda, sohbet adı altında her türlü hayasızlık ve soysuzluğa göz yumulduğunu, bir kadın nicki görünce gözleri şaşı olan, eli tenasül uzvunda olan kalabalık bir güruha rastlıyoruz. Oysa matraksohbet.net odaları bu hayasız gidişata dur demiş, sohbet odalarına gelen tüm kullanıcıları akıl ve gönül süzgecinden geçirmiş, niyeti bozuk olan kullanıcıları usülüne uygun şekilde uzaklaştırma cihetine gitmiştir.

Hal böyle olunca haydi chat sohbet odaları içerisinde tamamen seçilmiş ve elit bir kullanıcı kitlesi kalmıştır. Siz de takdir edersiniz ki domates kasasında bulunan bir çürük domates, bütün kasayı çürütmeye meyillidir. Matrak sohbet sitesinin diğer siteler gibi, efendim sitemize kullanıcı gelsin de nereden gelirse gelsin gibi bir beklentimiz yoktur. Her zaman için temiz ve seviyeli sohbet taraftarı olma ilkemizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Eğer sizler de bu söylediğim kriterlere uygunsanız ve kendinize güveniyorsanız haydi chat sohbet edelim.

KaRa 998
7 Yorumlar
Sohbet Ortamı

Şiirsel ve edebi bir anlatımla haydi chat yapalım konusunu çok güzel ifade etmişsiniz koca Üstad, maşallah klavyenizden bal damlıyor. Bir konu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Makalelerinizde her zaman hiciv, yerme, taşlama, övgü, eleştiri ile birlikte ince bir istihza seziyorum. Usta bir kalem olduğunuzu her makalenizi okuduğumda tekrar anlıyorum. Sevgiyle kalınız.

Mavi

Chat sohbet siteleri içersinde hit durumda bulunan sohbet sitemiz sanal arkadaşlık bağını kuvvetlendirerek daha iyi sohbet etmenizi sağlamaktadır

Ramo

Sohbetin eğlencenin dostluğun arlakadaşlığın saygının bulunduğu baska bir platform yok emeği geçen herkeze tesekkurler

Kaya

İnsan varlığının oluşmasındaki en büyük etkenlerden birisidir sohbet etmek insan erdemliğine ulaşması için elzemdir bu nedenle bende artık burdayım saygılarımla başarılar dilerim

olay baraşaran

güzel bir yazı olmuş.. emeği geçenlerin kılavyesine sağlık...

Alyazmalım

Kahve tadinda.sohbet olursa.gülüslerini herzaman çiçekler kıskanır.!!! Herkese kahve tadından sohbetler dilerim.!!

Evcan

Yorumları gördüm merak ettim bende girdim gerçekten hiç abartmıyolar gerçekten çok şahane bi ortam karşılamaları muhabbetleri çok sıcak sanki yıllardır tanıyor musum gibi. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Cevap bırakın