Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Kızlarla sohbet etmek, kızlarla chat yapmak, bir çok erkek için özellikle de gerçek hayatta sohbet kültüründen uzak, sadece internete odaklı, elinde telefon taşıyan erkekler için oldukça zordur. Çünkü gerçek hayata pek odaklanamamış, hep sanal dünyaya kendisini atmıştır. Bu nedenle beşeri ilişkileri zayıflamış, çevresine karşı yabancı kalmıştır. Teknolojinin bizi getirdiği bu acınası duruma da dikkat çekmek istedim.

Ama bu yazıyı okuyan kişilerin oldukça şanslı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü karşılarında benim gibi gerçek bir sohbet profesörü var ve kızlarla sohbet konusunda sizlere harika tavsiyelerim var. Bu yazıyı okuduktan sonra herhangi bir kızla bülbül gibi şakıyarak konuşacağınıza olan inancım tamdır. Güzel bir kızla konuşmak sizi gerebilir. Bu gayet anlaşılabilir bir durumdur.

1) Tereddüt Ettikten Sonra Yine Dene

Tereddüt edebilirsiniz, çünkü reddedilebilirsiniz, bu olağan bir durumdur. Kızlarla sohbet onlarla iletişim kurmaya çalışmak korkutucu olabilir. Bu yüzden elleriniz terleyebilir, dizleriniz birbirine çarpabilir. Fakat bunlara takılmayın ve sürekli deneyin. Denedikçe daha da ileriye gittiğinizi anlayacaksınız.

2) Niyetlerinizde Net Olun

Ortalık yerde kızlarla dolaşmak artık kolay bir eylem oldu. Bunun yerine onunla buluşmak için randevu iste. Sürekli onu görmek istediğini, sinemaya, yemeğe, Uludağda kayak yapmaya gitmek isteyip istemediğini sorun. Onunla yapmak istediğiniz her şeyi sorun. Muallak ve nereye varacağı belli olmayan muhabbetlere girmeyin. Konuşurken lafı eveleyip gevelemeyin.

3) Anlık Bağlantılar Geliştirin

Kadınlar cazibeli ve zeki erkeklere bayılırlar. Kızlarla sohbet etmek için kişisel bağ kurmaya gayret edin. Örneğin ilk konuşmaya başladığınızda onları sürekli dinleyin ve kişisel bir bağ kurun. Onun aklında kalacak şeylerden bahsedinki, ayrıldığınızda bunlar kafasında kalsın ve bir dahaki müthiş buluşmanız daha heyecanlı olsun.

4) Reddedilmek Normal Bir Durumdur Kanıksayın

Kızlarla sohbet etmek isteyen bir erkeğin reddedilmesi son derece normal bir durumdur. Bu durum size acı verse de, mücadeleden pes etmemek gerekir. Eğer kıza hiç sormasaydın, kabul edip etmeyeceğini bilemeyecektin. Bilemediğin için kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığı konusu da muamma olacaktı. Bu yüzden sordun ve reddedildin. Ama üzülme maç 90 dakka, mücadeleye devam etmelisin.

5) Planlı Hareket Edin

Bir kıza sadece akılda kalıcı düz metin mesajları göndermeyin. Planlarınızı sağlamlaştırmak için mesajlar gönderin. Bu şekilde sizinle birlikte olmak için heyecanlansın. Saatinizi ve yerinizi ayarlayın, akşam onu almak için yola çıktığınızı hatırlatın.

6) Chat Sitelerinde Kızlarla Sohbet Etmek

Çevrenizde çok fazla erkek olabilir ve artık kendinize yeni kadın arkadaşlar elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla anlaşamama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu tarz bir durum yaşamakta olduğunuz zaman ise web sitelerinden yeni kişilerle tanışma yoluna gidebilirsiniz. Chat odaları içinde pek çok kadın yer almaktadır. Bu bayanların arasından kendiniz için en ideal olduğunu düşündüğünüz kadınla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bayan arkadaş edinmek isteyen kişiler artık son senelerde bu şekilde edinme yoluna giderken hemde ileriye dönük ciddi bir ilişki düşündüğünüz gibi hemde yalnızca arkadaş olarak da muhabbetlerinizi ilerletebilirsiniz.

Yeni kişilerle tanışmak isteyen kişiler bu şekilde tanışabilecekleri yeni kişiler bulabildiği gibi hemde bu kişilerle en iyi biçimde vakit geçirebilir. Sohbet odaları sayesinde muhabbet etmiş olduğunuz kişilerle ilerleyen dönemlerde daha iyi düzeyde muhabbetler oluşturabilmeniz mümkündür. İsterseniz bu muhabbetler yalnızca internet üstünde de kalabilmektedir. Chat odası sayesinde yeni kişilerle tanışırken tanışmış olduğunuz kişilerle iletişiminiz de en üst düzeyde kalır. İsterseniz hergün muhabbet edebilme olanağına da sahip olabilirsiniz.

KaRa 2057
1 Yorumlar
Hakan

Slm ben izmirden hakan 33 yaş 178 boy 84 kilo msddi durumum iyi gezmeyi eğlenmeyi severim gezmeyi eğlenmeyi seven genç ve güzel bayanlarla tanışmak istiyorum yorumuma cevap verirseniz tanışalım

Cevap bırakın