Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

Burdur Chat Siteleri, Burdur sohbet sitesi, Burdur kızlarla chat gibi daha nice hizmetlerle yine karşınızdayız sevgili kullanıcılarımız. Şehir sohbetleri konsepti çerçevesinde yeni açılan Burdur sohbet odalarını sizlere takdim etmenin haklı sevincini hep beraber yaşıyoruz. Eskiden tüm şehirlerden bağlanan kullanıcılar gibi Burdur’lu hemşehrilerimiz de mobil sohbet avantajından faydalanamıyordu, çünkü o zamanlar henüz mobil telefonlar icat edilmemişti.

Akıllı telefonların icadı ile birlikte artık chat siteleri yeni, hızlı ve rahat ulaşılabilen yerlerden biri haline geldi. Tüm cihazlara uygun olarak tasarlanan ve son derece temiz kodlanan sitemize her taraftan kolaylıkla bağlanıp, gün içerisinde yaşadığınız stres, sıkıntı, üzüntü, tasa, sevinç ve kederlerinizi anında diğer kullanıcılarla paylaşabileceksiniz. Çünkü Burdur sohbet odaları,  tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atmak, yüzünüzü bir an olsun güldürmek için her şeyi düşünmüş durumdadır.

Burdur Sohbet Ortamı

Son derece nezih ve kaliteli insanların muhabbet ettiği Burdur sohbet odaları, gerçekten görülmeye değer, eşsiz bir chat sitesidir. Burdur ve çevre illerden oldukça yoğun bir katılım olduğu gözlemlenmektedir.

Burdur Tanıtımı

Burdur’un toplam 10 ilçesi bulunmaktadır, bunlar Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova.

İklim, Coğrafya, Tarihçe: Bu güzel ve küçük ilimiz Akdeniz bölgesinin iç taraflarında yer alır, bulunduğu bölgeye “Göller Yöresi” adı verilmektedir. Güney tarafında Antalya, Batısında Denitli, Güneybatısında Muğla, Doğu ve Kuzey tarafında Isparta ve Afyon illeri yer almaktadır. Bu ilimizde çok sayıda göl ve akarsu bulunmaktadır. Burdur gölü Türkiye’nin en önemli göllerinden biridir ve diğer adı da Salda Gölüdür. Burdur ilinin yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yağışlıdır.

Çeşitli kaynaklar ve arkeolojik bulgulara göre, bu ilimizin tarihinin antik dönemlere kadar uzandığı görülmektedir. O dönemlerde Pisidia olarak adlandırılan bir bölge olduğu, Paleolitik Çağ döneminden bu yana insan yaşamına eşlik ettiği tespit edilmiştir. Yeşilova ilçesi, Başkuyu köyünde bulunan kaya resimlerine göre, bu bölgede ilk insanın varlığı kesinlik kazanmıştır.

Şehir merkezine bağlı Hacılar köyünde icra edilen kazılardan Milattan önce yedi bin yıllarında, hayvanların ehlileştirildiği, çanak çömlek yapımının oldukça geliştiği, hatırı sayılır bir üretime geçildiği tespit edilmiştir. Bölge sırasıyla Frig, Roma, Bergama Krallığı, Bizans, Selçuklular, Hamitoğulları ve Osmanlı İmparatorluğunun hakimiyeti altına girmiştir.

KaRa 672
1 Yorumlar
Gülcan

Güzel bir sohbet sitesi kişiler saygılı ve seviyeli gerçekten sohbet etmek güzel vakit geçirmek isteyen herkeze tavsiye ederim

Cevap bırakın