Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet odalarında bir yabancıyla nasıl konuşulur?

Sohbet odalarında bir yabancıyla nasıl konuşulur?

Sohbet odalarında bir yabancıyla nasıl konuşulur?

Sohbet odalarında bir yabancıyla nasıl konuşulur?

Sohbet odalarında bir yabancıyla nasıl konuşulur?

 

Gülümsemek

Gülümsediğinde tüm dünya seninle gülümseyecek. Bir sohbet sitesinde olduğunuzdan dolayı, yüzünüzü gösteremeyebilirsiniz, ifadeler ve diğer bu seçenekler sohbet ortağına gülümsediğinizi iletmenize yardımcı olabilir. Sohbet ederken bir yabancıya yaklaşırken gergin olmayın. Rahat olmalı ve doğal davranmalısınız.

Konuşma karşılıklı bir deneyimdir

Başka biriyle sohbet ettiğinizde, bu karşılıklı bir deneyim olmalıdır. Ne söyleyeceğini bilmiyorsun diye endişelenmene gerek yok. Sohbet Odalarında oturumunu başlatabilseniz bile, oturum boyunca bir ileti göndermenize gerek yoktur. Sadece ateşi başlatın ve doğal olarak yanmasına izin verin.

İlgi göster

Herhangi bir iletişimde diğer kişiye ilgi göstermek çok önemlidir. Ancak, çok kişisel olmamalı ve çok derine inmeye çalışmamalısınız, çünkü diğer kişi bundan hoşlanmayabilir. Nazik olun ve çok fazla soru sormamaya çalışın, bu durum diğer kişiyle gerçekten ilgilendiğinizi gösterir.

İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı severler ve onlara kendileri hakkında konuşma fırsatı vermelisiniz. Aynı zamanda konuşmayı başlatmanıza da yardımcı olacaktır. Onlara kendileri hakkında soru sorabilirsiniz, muhtemelen sizden daha çok hoşlanacaklardır.

Konuşmayı aç

Sohbet Odalarında Bir sohbete başlarken, sohbeti açmayı denemelisiniz. Ateşi doğru şekilde başlatmak çok önemlidir. Açık uçlu sorular sormanız önemlidir, çünkü bu görüşmeyi sürdürecektir. Sadece evet ya da hayır cevabı olan kapalı uçlu sorular sorarsanız, bu sadece konuşmayı sıkıcı hale getirmez, aynı zamanda sohbeti sonlandırma olasılığını da artırır. Açık uçlu sorular karşı taraftan daha fazla yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Mizah kullan

Sohbet Odaları Mizah, insanların daha iyi bağlanmalarını kolaylaştırır. Eğer sohbetinizi eğlenceli hale getirebilirseniz, insanlar sizinle konuşmak isteyecektir.

İnsanlar her zaman mizahı takdir ediyor ve konuştuğunuz kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. Mizahın, konuşmanın içeriğinde doğal olarak oluşmasına izin vermelisin. Bahsettiğiniz şeyle ilgili olmayan şakalar kullanmaya çalışırsanız, bu konuşmayı yıpratabilir ve diğer kişiye sıkıcı ve tuhaf gelebilir.

İkiniz de konuşma sırasında bir şeye birlikte gülebilirseniz, samimiyet duygusu oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bir sohbet odasında böyle bir konuşma daha uzun sürecek ve her ikiniz için de ilginç olacak ve gelecekte aynı kişiyle konuşma olasılığını arttıracaktır.

KaRa 1105
1 Yorumlar
Sade

Gerçek. Arkadaşlık dostluk sohbet saygı istiyor san www.matraksohbet.Net hadi ne duruyor sun hiç düşünme bile bunları istiyorsan tam yerinde sin

Cevap bırakın