Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Lafazan Sohbet Net

Lafazan Sohbet Net

Lafazan Sohbet Net Chat Odaları

Lafazan.Net, Lafazan Sohbet Net, lafazan nedir gibi kullanıcılarımızdan yoğun sorular gelmeye başlaması üzerine site editörlerimiz bu kelimelerin anlamını sizler için araştırdı. Bu kelimenin kökeni nereden geliyor?

Lafazan kelimesi gündelik hayatta aslında  çok fazla kullanılan bir kelime olmamakla birlikte, bu kelimenin eş anlamlısı olan “Geveze” daha çok kullanılmaktadır. Yaptığımız araştırmalara göre Lafazan dilimize diğer bir çok kelime gibi Farsça’dan geçmiştir. Asıl anlamı geveze demektir. Çok ve boş konuşan insanlar için genelde “Gevezelik Yapma” şeklinde azarlama sözü oldukça muteberdir. Zaten çok konuşan bir insan genel anlamda boş konuşuyordur, çünkü çok konuşan bir insanın hata yapma olasılığı oldukça yüksektir.

Lafazan.Net Sohbet Odaları Açıldı

Bizler de lafazan kardeşlerimizin daha fazla azarlanmasına, itilip kakılmasına, örselenmesine seyirci kalamadık. Matraksohbet.Net bünyemiz içerisinde lafazan.net sohbet odalarını kullanıcıların beğenisine sunduk. Artık bütün gevezeler, istedikleri kadar gevezelik ve boş boğazlık yapabilecekler. Küfür, hakaret ve başkalarının hukuku çiğnenmediği müddetçe lafazanların muhabbetine hiç bir yönetici karışmayacak. Lafazanlık bir çok kişi tarafından hastalıklı bir ruh hali olarak tanımlanmaktadır. Bu tür insanlar hep ben konuşayım, başkaları hiç konuşmasın havası içerisindedir. Konuşurken farkında olmadan küçük çamları devirmeyi alışkanlık haline getirmişlerdir.

Lafazanların internet dünyasında sıklıkla girip çıktığı sohbet sitelerine de lafazan.net denilmektedir. Matraksohbet.Net sitemizi taklit etmek için kuyruğa giren sitelerden birisi de Lafazan Sohbet Net sitesidir. Taklitlerin aslını yaşattığını unutan bu güruh sözüm ona sitemizin ismini, cismini sitelerinde etiket ve başlık olarak kullanarak bir yerlere gelmeye, önümüzü kesmeye çalışıyorlar.

Lafazan Sohbet Net Kaçak Güreşiyor, Aldatma ve Hileli Yollara Başvuruyor

Sohbet sitelerinin google’de yükselmek, başka sitelerin kullanıcılarını bünyesine katmak için kullandığı aldatma ve şaşırtma taktikleri, sohbet sektöründeki kokuşmuşluğun ve yozlaşmanın bir göstergesi olarak dikkatlerden kaçmamaktadır. Halbuki herkes önündeki tabaktan yemeye çalışsa, kendi sitesine ağırlık verse belki daha iyi seviyelere gelecek. Elbette aynı kulvarda koşan diğer sitelerin ne yaptığını, hangi kelimelere ağırlık verdiğini, nelere odaklandığını araştırmak, anahtar kelime analizleri yapmak,  haklı ve doğru bir hareket tarzı olmakla birlikte, kendi bahçesi yerine başkasının bahçesinde gezmek bana göre bir akıl tutulmasıdır.

Lafazan Sohbet Net

Lafazan Sohbet Net

KaRa 1203
3 Yorumlar
Kaan

Zsohbet harika abi mobilden giriyorsun miss gibi sohbetini ediyorsun sanki pcden sohbet eder gibi :))

NefeS

Ücretsiz bedava sohbet sitesi vede çok eğlenceli her zaman gülerek sohbet edebileceğiniz mis gibi bir site herkeze tavsiye ederim çıkın çıkın gelin :))

PeRi

Gonlu guzel insanlarla gonlunuzden geçenleri yazılara dokmek isterseniz sizleride aramıza bekleriz

Cevap bırakın