Balıkesir Chat Odaları


Balıkesir Chat Odaları
87 / 100 SEO Puanı

Balıkesir Chat Odaları

Balıkesir chat odaları yönetimi olarak, candan ve dostane bir sohbet ortamı hazırlamanın kıvancı içerisindeyiz. Balıkesir mobil sohbet odaları sayesinde muhabbet etmenin keyfine varacaksınız. Farklı şehirlerden, coğrafyalardan, ülkelerden katılan kullanıcılarla seviyeli chat ortamının ne demek olduğunu hep birlikte göreceksiniz.

Balıkesir merkez başta olmak üzere ilçelerinden ve çevre illerden gelen tüm kullanıcılar aynı paydada buluşmak üzere matraksohbet.net sitemiz içerisindeki global kanallarda chat yapmaktadır. Balıkesir ilimizin birbirinden güzel ilçelerini de bir hatırlatayım istedim. Bunlar; Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk’ tur.

Coğrafya: Balıkesir Anadolu’nun kuzeybatısında yer almaktadır. Topraklarının büyük bir kısmı Marmara, diğer bölümü ise Ege bölgesinde yer alır. Güney tarafında Manisa ve İzmir, batısında Ege Denizi ve Çanakkale, doğusunda Kütahya ve Bursa illerimiz yer alır. Kuzey bölümünü Marmara denizi kuşatmıştır. Dağların yüksekliği 1800 metreyi geçmeyen bu ilimiz, eğimli ovalar ve küçük tepeleri ile tanınır.

İklim:  Bu ilimizde genel olarak Akdeniz iklimi hakim gibi görünse de, bu iklim ancak Ege kıyılarında kendisini gösterir. İç kısımlarda ise sert karasal iklim belirgin olarak görünür.

Başlıca Meşhur Yiyecekler ve İçecekler: Höşmerim tatlısı ve Susurluk ayranı meşhurdur.

Hediyelik Neler Alınır?: Höşmerim tatlısı, kolonya, Yağcı Bedir Halısı gibi ürünleri tavsiye ederim.

Tarihçe: Balıkesir ilimiz çok eski bir tarihi yaşama tanıklık etmiştir. Milattan önce 3200 yıllarından beri yerleşim alanı olarak kullanıldığı görülmektedir. Çok çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıklar sırasıyla; Frigler, Lidyalılar, Persler, Makedonlar, Bergama Krallığı, Roma ve Bizans imparatorlukları.

1071 yılında meydana gelen Malazgirt savaşını müteakip; Selçuklu beylerinden Kalem Şah beyin oğlu Karesi Bey, kendi beyliğini kurarak adını Karesi Beyliği koydu. Yalnızca Osmanlı egemenliğine biat etti. Bu güzel ilimiz 1923 ilinde resmen vilayet ünvanını kazandı, Karesi olarak bilinen bu ilimizin adı 1926 yılında Balıkesir olarak değiştirilmiştir.

Balıkesir Sohbet Odaları

Balıkesir chat odaları, özellikle Marmara ve Ege bölgelerinden katılan binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra komşu vilayetlerden gelen bayan ve baylarla hemen haşır neşir olarak, hatırı sayılır bir bölgesel arkadaşlık ortamına imza atabilirsiniz. Seviyeli sohbet bahsi geçince, akla ilk gelen site olmaktan dolayı, matraksohbet.net sitesi olarak gururlu ve kıvançlıyız.

Seviyeli Sohbet Chat Sitesi

Seviyeli bir chat ortamı arayışıyla matraksohbet.net bünyemizde açılan Balıkesir chat odalarına gelen tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Tüm şehir chat odalarımız birbirinden güzel ve konforludur. Hazır gelmişken diğer şehir sohbet odalarımıza da göz gezdirebilir, her yaş ve statüden insanla rahatlıkla muhabbet edebilirsin.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 24 Ağustos 2020

Kategori: Sohbet Odaları

Görüntüleme: 35 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Bilinmesi Gerekenler


  • Sohbet odalarımıza katılmak isteyen bireylerimizin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
  • Her türlü mesele ve yakınmalarınız için bizlere #OperHelp kanalından günün her saati ulaşabilirsiniz.
  • Global kanallar içerisinde küfürlü dil ve argo kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi kişiler uyarılmadan sunucudan atılacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç sayılan eylem ve söylemler, sitemiz içerisinde de aynen geçerlidir. Yasalara aykırı davranışlarda bulunan kişilerin İP numaraları ve loglar gerektiğinde resmi makamlarla paylaşılmaktadır.
  • Web sitemiz tüm android akıllı cihazlara uygun şekilde tasarlanmış olup, mobil chat sohbet hizmeti vermektedir.