Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sevgi Chat Odaları

Sevgi Chat Odaları

Konu Başlıkları

Sevgi Chat Odaları

  Sevgi Sohbet sitemize göre sevmek, sevilmek vücut için gerekli olan bir oksijen kadar kritiktir. Bu kesinlikle bir pazarlık konusu değildir. Sevgiye ne kadar bağlı olursanız, maddi ve manevi anlamda o kadar sağlıklı olursunuz. Bu bağın zayıf ve alil olması durumunda ise, oldukça risk altındasınız demektir.

Ne kadar az sevgiye sahipseniz, yani hayatınızda sevgiye yer yoksa, kendinizden başkasına tahammülünüz olmuyorsa, bir o kadar depresyon yaşama olasılığınız vardır. Sevgi sohbet odalarında en büyük antibiyotik aşktır. Çünkü aşk insanı diri tutar. Depresif insanların bir özelliği de kendisini sevmemesi, başkaları tarafından sevildiğini de hissetmemesidir. Bu tür kişiler kendilerine oldukça fazla odaklanır, başkalarının onları sevme becerilerinin de önüne geçmiş olurlar. 

Sevgi Chat Sitesi

Sevgi chat sitesi olarak sevgiyi tarif etmeye devam ediyoruz sevgili kardeşlerim. Aşırı depresyonlu kişiler genellikle pasif bir duruşla, birinin onları sevmesini bekler. Fakat sevgi ve aşk bu şekilde ilerlemez. Sevmek, sevilmek ve sevgiyi sürdürmek için dışarı çıkmak, aktif ve hareketli olmak, özel beceriler öğrenmek elzemdir.

Sevgi sohbet odaları içerisinde bir çok kişi aşk hakkında değişik popüler fikirler ortaya atarlar. Ancak bu popüler fikirlerin çoğu gerçekçi olmayan, sadece eğlence amaçlı olmayan yazılardan ibarettir. Bu fikirler bir çoğumuzun depresif düşünmesine yol açabilir. Dikkatimiz dağıldığında ve sevgi kıpırtıları olduğunda hepimiz bunun aşk olduğunu zannediyoruz. Şahsen yazarınız olarak ben kişiler arasında aşk olabileceğine inanmayanlardanım. 

Sevgi chat odalarında bazı kişilere ne kadar yakın olursanız olun, ne anlatırsanız anlatın, sanal gerçekliklerden öteye gidemezsiniz. Aranızda mutlaka temel farklılıklar vardır. İlişkiniz doğru bile gitse bu farklılıklar zamanla ortaya çıkarak kendini gösterecek ve acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. O zaman yapılacak şeyler bellidir. Bu farklılıkları ortaya çıkarmak, belirlemek, onları aranızda müzakere etmek ilişkinizin bitmemesini ve uzamasını sağlayacaktır. 

Partnerinizin kim olduğunu, nasıl bir yapıya sahip olduğunu, sizi temsil edip etmeyeceğini öğrendiğiniz an, mutlaka ortak zeminler üzerinde muhabbetlere devam edebilirsiniz. Chat siteleri olarak bu gün sevgi chat konularında beyin fırtınası yapmaya çalıştık. Eğer sizin de bu konu hakkında görüş ve önerileriniz olursa, konu altından yorum şeklinde fikirlerinizi beyan edebilirsiniz.

KaRa 919
Cevap bırakın