Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Hattı

Sohbet Hattı

Sohbet Hattı Nedir? sorusuna cevap vermeden önce şu konuyu belirtmek isterim. Matraksohbet.Net sitemiz kesinlikle telefon sohbet hattı hizmeti vermemektedir. Konuyu sadece sizler için araştırıp, bu konunun mahzurlarını anlatmaya çalışacağım.

Bu tür sohbet hattını kullanmak isteyen bireylerin 18 yaşını doldurmuş olması gerektiği, zira bu sohbet hatlarının yetişkin bireylere hitap ettiği bilinmektedir. Bu yüzden ebeveynler sürekli evlatlarını kontrol etmeli, ev telefonu veya cep telefonu ile kimlerle görüştüğünü dikkatlice takip etmelidir. Cep telefonu kullanım yaşının hayli aşağılarda olduğu ülkemizde maalesef yeni nesli bu tür sıkıntılar beklemektedir.

Bu hatlar sadece erkeklerin araması için kurulmuştur. Efendim falanca numarayı arayın, kendinizden geçin, sizin için şöyle böyle hizmetlerimiz var, canlı sohbet uygulamamıza erişin gibi süslü kelimelerle tezgahın ilk aşaması başlamıştır.

Sohbet Hattı ve Telefon Görüşmesi

Bazı arzularını tırmandırmak, telefon başında sapıklığın zirvelerine çıkmak isteyen bay/bayanların sağlıklı bireyler olduğunu söylemek akıl karı değil. Çünkü, sadece bazı nefsani ve hayvani dürtülerle telefon başına geçip, karşı cinsten birini arayarak sohbet ettiğini zanneden insanlar var. Bu işi yapanlara soracak olursak, efendim ben stresimi atıyorum, eğleniyorum, vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum diye cevap verir. Tamam güzel, hoş eğleniyorsun da; telefon faturası kol gibi geliyor! Sen çoluk çocuğunun rızkını üçkağıtçılara, dolandırıcılara kaptırmaya utanmıyor musun? Böyle chat siteleri insanı felakete sürükleyebilir. Bu yüzden uzak durun diyorum.

Bu Hattı Kullanmanın Sakıncaları

Sevgili arkadaşlar sohbet hattı adı altında yapılan çılgınlıklar, çizgisini aşmış belden alt muhabbetler tamamen yetişkin sohbet içeren, Türk aile yapısına, örf ve adetlerine uymayan sohbetlerden ibarettir. Kendini bilen, ALLAH’tan korkan bir insanın böyle bir sohbet hattı üzerinden bayanlarla muhabbet etmek istemesi, böyle bir şeye tevessül etmesi hakikaten akıl zayıflığının göstergesidir. Bu hizmeti sunduğunu iddia eden ve çeşitli yaldızlı reklamlarla aklınızı çelmeye çalışan oluşumlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bizler matraksohbet.net sitesi olarak her zaman temiz chat ilkesiyle hareket etmeye çalıştık. Bu yüzden yazılı chat hizmetinden başka bir yapılanma içine girmedik ve girmeyeceğiz. Sohbet odaları 18 gibi bazı istisnai hizmetlerimiz olsa da, buralarda da etkin ve sıkı bir denetim yapmakta, yoz muhabbetlere yol vermemekteyiz.

KaRa 668
Cevap bırakın