Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbette Tanışmak

Sohbette Tanışmak

Sohbette Tanışmak İsteyenler İçin Altın Öğütler

Sohbette tanışmak, arkadaş bulmak, yabancılarla ve yerli insanlarla sohbet etmek isteyenlerin yeni adresi matraksohbet.net sitemizdir. Burada hiç zorlanmadan yeni arkadaşlar edinebilir, bu vesile ile ufkunuzu genişletebilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.  

Sohbette tanışmak istiyor ve yabancı insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız, daha önce yayımladığımız kadınlarla sohbet veya kızlarla sohbet başlıklı makalelerimizi de okumanızı tavsiye ederiz. Bu gibi makaleler sizlere rehber olacak nitelikte nasihat ve tavsiyeler içermektedir. Bu rehbere uyan kullanıcılarımızın hem gerçek hayatta hem de sohbet odaları içerisinde başarısız olma şansı asla bulunmamaktadır. Yukarıda resimlerde gördüğünüz mutlu çiftler kervanına siz de katılabilirsiniz. 

Sohbette tanışmak isteyen kullanıcılarımız hiç bir kayıt ve ücret ödemeden, hizmetlerimizden bedava faydalanabileceklerdir. 

İster bir chat sitesinde, ister bir meyhanede, ister bir deniz kenarında bir kızın dikkatini celbetmek için ne yaptığınızı bilmiyorsanız, yani kendinizden haberiniz yoksa, bir ırmağa düşüp yardım isteyen birine benziyorsunuzdur. Mutlaka bağırmalarınızı birisi duyacak ama, muhtemelen sağır kulaklara bağırmış olacaksınız. Sohbet odaları hizmeti veren chat sitelerinde sohbette tanışmak isteyenler için bazı ipuçları vereceğim.

Öncelikle yalana dolana başvurmadan kendini tanıtmak ve açık sözlü olmak iyidir. Fakat çoğu insan nedense bunu bir türlü beceremez. Bazı ahmaklar kendisini tanıtmadan gidip bir kıza özelden yazmakta ve kişisel bilgilerini istemektedir.

Hemen özel pencerelere geçmeden önce sohbet odaları içerisinde din, siyaset, futbol gibi konulara girmeden gündelik meseleler hakkında bir tartışma ortamı hazırlayın. Yani kendinisi sohbet ortamı içerisine doğru bir şekilde yerleştirin. Bu şekilde diğer kişilerin dikkatini çekmiş olursunuz. Bir konu tartışılırken kendi görüşlerinizi de eklemeye çalışın. 

Chat sitesi içerisinde spam kullanmamaya, hızlı bir şekilde üst üste anlamsız yazılar yazmaya çalışmayın. Böyle durumlarda muhtemelen sohbet odası görevlilerince önce uyarılacak, sonra siteden atılacaksınız. 

Sohbet odaları içerisinde oynak ve hafif bir insan profili çizmeyin. Kişiliğinizi ortaya çıkarmaya çalışın, genel olmaktan kaçının. Bu şekilde özel biriyle tanışabilir ve ömür boyu birliktelik yaşayabilirsiniz. 

Sohbet odalarımız son derece temizdir. Kesinlikle bot v.s bulunmamaktadır. 

KaRa 828
Cevap bırakın