Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Gemisi

Sohbet Gemisi

Sohbet Gemisi Chat Sitesi

 Sohbet gemisi kalkmak üzere, gemi limandan ayrılmadan tüm sohbet sevenlerin gemiye binmesi gerekmektedir. Çünkü bu gemi bir kere kalktı mı, uzun bir süre limana geri dönmez. Bir düş gördüm ve korku ile uyandım, tan yeri ağarmış, güneş doğdu doğacak. Zaman hızla ilerliyor, sohbet gemisi kalktı kalkacak, ela gözlerim acaba yanlış mı görüyor?

Chat Gemisi

Makaleye giriş sanki biraz saçma gibi oldu ama toparlamaya çalışıyorum sevgili dostlar. Nereden çıktı bu chat gemisi dediğinizi duyar gibiyim. Google arama motoruna rakipsiz sohbet yazdığımda, sayfanın en altında kullanıcıların yaptığı aramalara baktım sohbet gemisi kelimesi de yer alıyordu, ben de bu günü böyle kurtarıp bu konu hakkında biraz beyin yakmaya çalışayım dedim. Aslında ortada ne gemi var ne de sohbet edecek bir ortam var, bu kelime tamamen sohbetgemisi.com chat sitesi için yapılan aramalardan birisidir. Bu nedenle başlığa bağlı kalarak makaleye devam etsem tamamen saçma bir konu ortaya çıkacak, en iyisi ben yine kendi bildiğim usul ve yöntemlerle spontane (kendiliğinden gelişen) bir şeyler yazmaya çalışayım.

Gemi Sohbet Sitelerinin Özellikleri

Gemimizde bulunan tüm chat odalarında bir çok özellik barınmaktadır. Yolcuların mobil telefonlarla chat ağımıza bağlanması mümkün olmakla birlikte, hiç bir ücret talep edilmemektedir. Konu paraya gelince bir hatırlatmada bulunmak isterim. Türk kara sularında ücret talep edilmezken, uluslararası sulara girdiğimizde, kullandığınız GSM operatöründen mutlaka size bir otomatik olarak bir uyarı gelecektir. “Şu Anda Yunan Karasuların dasınız, Şu Kadar Ücret Mukabilinde Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz!” Bu mesajı evet olarak cevapladığınızda ay sonunda yüklü miktarda fatura gelebilir, benden uyarması.

Türk Kara Suları Dışında Mobil Telefon Ücret Tarifesi Hakkında Bilgilendirme

Bu yüzden Türkiye sınırları dışına çıktığınızda, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için telefonunuzun internet bağlantısını kapatmanız önem arz etmektedir. Gemi sohbetlerinin lezzeti bir başkadır, çünkü tertemiz hava, dalga sesleri, martı çığlıkları enerjinize enerji katar ve kafa dengi biri ile hemen sohbete başlayabilirsiniz. Bu yüzden kıyısı deniz olan herhangi bir yere seyahat edecekseniz mutlaka gemi alternatifini aklınızdan çıkarmayın. Uçak yolculuğu gibi kasvetli ve korkutucu bir havası yok. Uçağa bindiğinizde insanların suratı korkudan kağıt gibi bembeyaz oluyor, bazıları korktuğunu belli etmemeye çalışsa da gözlerinden korkuyu okuyabiliyorsunuz.

KaRa 1359
Cevap bırakın