Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli sohbet sitesi nihayet açılarak yayın hayatına başladı. Bütün bu aile ve akraba hatta dostluk ilişkileri bizleri bir birimize bağlayan en kuvvetli bağlardan biriydi. Zamanla tükendi de biz farkına varmadık. Zamanımızın çoğunu artık sanal alemde geçirmeye başladığımızdan beri birçok şeyi tüketir olduk. Artık arkadaşlarımızla bile sanalda sohbet eder olduk. Yüz yüze görüşmeyi erteler olduk. Sonra bunlar da bize yetmeyince, Seviyeli Sohbet sitesini keşfettik.

Seviyeli Sohbet sitesi

Öyle ki, tanıdıklarımız yetmezmiş gibi yeni arkadaşlıklar edinmek peşine düştük. Bunu da en kolay yoldan sağlayan odalarına takılmaya karar verdik. Nitekim öyle de yaptık. Birçok yeni arkadaş, dost hatta bazen aşk edindik. Hoşta oldu. Güzel duygular yaşandı. Üzüntümüz de olmadı değil. Ama yine de temizdik ve halen tamamen bozulmamış bir nesildik. Bu yüzden birbirimize saygıda kusur etmeden sevdik. Birbirimizin sınırlarını aşmadan sevdik.

Bu işin cazibesini duyan onlarca hatta yüzlerce, binlerce genç insan sohbet sitelerine akın etmeye başladı. E haksız da sayılmazlardı. Hiç tanımadığın yeni bir insanla tanışıyorsun, arkadaş oluyorsun. Hatta telefonda yüz yüze görüşüyorsun. Düşününce baya heyecan verici. Daha önce hiç gitmediğiniz bir şehirde ki bir bay-bayanla tanıştığınızı hayal etsenize.

Bu heyecan git gide kulaktan kulağa yayıldı. O kadar çok yayıldı ki, artık alakası olmayanlar bile denemeye karar verdi. Herkes bir şekilde seviyeli sohbet siteleri, sohbet odaları, mobil sohbet gibi seçenekler denedi. Her biri sizleri farklı bir adrese yönlendir di. Hiç düşünmeden girip baktınız neler var kimler var diye. Yeni insanlar. Yeni hayatlar. Yeni birileri. Çok heyecan verici gerçekten.

Yeni Açılan Seviyeli Sohbet Sitesi

Günden güne Seviyeli Sohbet sitesine giren kişi sayısının artması, bu pastayı daha çekici kıldı. Bu pastadan dilim almak isteyen birçok insan, hemen yeni sohbet siteleri kurmaya karar verdi. Bunun sonucunda sayıları baya çoğalan irili ufaklı yüzlerce chat siteleri kuruldu. Kurulan her yeni chat siteleri farklı şeyler vaad eder oldular. Herkes aradığını bulur düşüncesiyle birinden diğerine onlarca chat sitesini gezip durdu. Bıkmadan, usanmadan, durmadan, durulmadan. Başka bir şeyde görülmeyen bir azimle hem de.

KaRa 1387
5 Yorumlar
Özge Çam

Ya gerçekten de insanları anlamıyorum. O kadar çok sohbet sitesine girdim ki ya hiçbir sitede insan seviyeli bir şekilde konuşacak birilerini bulamaz mı? Funda diye bir arkadaşım var o bana Matrak sohbet sitesi var, çok seviyeli sohbetler yapıyoruz dedi ilk başta inanmadım ama denemek ve kendim görmek istedim. Gerçekten de aradığım yeri buldum diyebilirim. Bu ne arkadaş ya istediğimiz gibi insanlarla konuşamayacak mıydık. İyi ki burayı açmışlar teşekkürler.

Defne

Özge inan güzel tarif etmişsin sohbet sitesini gercekten çok güzel bir sohbet yeri fakat arada çürüklerde çıkıyor onları saymazsak gerisi harkulade ben istanbuldanım sen nerelisin özge konustukmu biz seninle kanalda senin kullandın nick neydi kafam çok dolu hatırlayamadım kusura bakma görüşürüz iyi akşamlar

Özge

Yorumlarınız dikkatimi çekti arkadaşlara kanaşda sohbet etmeye doyamamışlar sohbeti buraya taşımışlar fakat devamı gelmemiş bu arada sohbet sitenizi çok beğendim umarım herzaman bu sekilde kalırsınız seviyeli sohbet edecek mekan bulmak çok zor bu zamanda hayırlı geceler herkeze

KumsaL

Amaç sohbet ise gayet basarılı bir sohbet sitesi arkadaşlar chat odaları sohbet odaları seviyeli sohbet odaları gayet çok iyi bayanlsrı çok seviyeli erkekleride oyle arkadaşlar herkezi bekliyoruz seviyeli chat ve sohbet konusunda Türkiyede oldukça basarılı ve iddialı bir site başarılarınızın devamını dilerim tüm emeği geçen arkadaşlara hayırlı geceler.

Gökçe

İlk başta edep ve seviyeye önem veririm. Bi kaç sohbet sitesini sırf bu kavramlar olmadığı için bıraktım. Ama matrak sohbete geldiğimde saygı edep seviye ve adap gördüm. İnşallah hep böyle devam eder. Siz arkadaşlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız, hepinizi bekliyoruz.

Cevap bırakın