Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek

Rüyada Sohbet Ortamı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sohbet ortamı görmek; bir kişinin hayatında olumlu ve mutlu gelişmeler olacağına işaret edilir. Fakat sohbet ortamlarından kasıt, İslami konuların konuşulduğu, maneviyatın son derece yüksek olduğu ortamlardır. Yoksa üç beş zibidi tayfasıyla, bir sokak başında yahut bir meyhane ortamındaki sohbet ortamları kast edilmemektedir. Zaten böyle boş muhabbetlerin döndüğü ortamlara sohbet ortamı denemez.

Çünkü sohbette bir feyz alma, manevi ilham ve tecelliler kazanma vardır. Görülen tüm rüyalar mutlaka İslami ve Tasavvufi açıdan ele alınmalıdır. Bir de görülen rüyalar ulu orta, her önüne gelene, ehliyet ve liyakat sahibi olmayan kişilere anlatılmaz. Çünkü maneviyat ve İslamiyetten uzak kişiler bu rüyalardan hiç bir şey anlamazlar. Bir de üstüne üstlük seninle dalga geçerler, derler ki; “Gece Muhakkak Kıçın Açıkta Kalmıştır”.

İslam inancına sahip kişiler her zaman için gördükleri rüyayı hayra yorumlamalı, ona göre hayatını dizayn etmelidir. Çünkü bu işlerde teslimiyet ve tevhid inancı şarttır. İslam inancına göre insan hayatında tesadüf yoktur, tevafuk vardır. Gördüğümüz bir çok rüya aslında bizlere bir takım emare ve işaretler verir, elbette akıl ve idrak sahipleri bunları kolayca anlayabilir. Anlamayan insan ise aman işte bir rüya değil mi diyerek konunun önem ve anlamını anlayamaz.

Rüyada sohbet ortamı görmek, bir kişi için mutluluk kaynağıdır. Çünkü kendisinden İslami açıdan son derece yüksek mertebede olan bir ilim ve irşad sahibi ile tanışacağına dalalet eder. Bu kişi sayesinde hayatını gözden geçirme, hareketlerini düzeltme, hayatına yön verme gibi çok olumlu tecrübeler kazanabilir. Yaptığı hataları bir film şeridi gibi düşünür, kendisini yoklar, nerede hata yaptığı hakkında kendisini sorgular. Bu rüyayı gören kişinin hayırlı ve sadık bir eş, vatanına ve milletine bağlı çocuklara sahip olacağı olarak da yorumlanabilir. Ayrıca rızkının artacağına, kötü bakışlı ve zararlı şualar saçan gözlerden yani nazardan korunacağına dalalet eder.

Rüyada Sohbet Ortamında Konuşmak

Rüyada sohbet ortamı görmek; kalabalık bir insan topluluğunda İslami konular hakkında sohbet ettiğini gören kişi, toplum içerisinde muteber bir zat olarak hayatına devam eder. Manevi ve iş ortamlarında kariyer sahibi olarak yükselir, önemli payelere kavuşur.

Rüyada Sohbet Dinlemek

Rüyasında bir İslam büyüğünün sohbetlerini dinlediğini gören kişi, en buhranlı dönemlerinde, beklenmedik bir yardım ile bu badirelerden bir çıkış yolu bulur. Huzursuzlukları sona erer, ailesi ile mutlu bir yaşantı sürmeye başlar. Hayatı 90 derece değişir, hiç ummadığı rızk kapıları onun için birer birer açılmaya başlar.

Psikolojik Olarak Rüyada Sohbet Ortamı Gören Kişi Hakkında Fikirler

Olaya bir de psikoloji tarafından bakarsak; bu rüyayı gören kişi aslında gündelik hayatında bir takım sıkıntılarla cebelleşmektedir. Ailesi ve çevresinden yardım ve destek ummaktadır. Rüyada sohbet ortamı görmek konumuzun sonuna geldik sevgili okuyucularımız, sohbet odaları bünyemize yeni katılan, rüya konusunda hayli tecrübe ve bilgi sahibi olan sevgili KaRa hocamız rüya yorumlarına bundan böyle ağırlık verecektir. Sizler de gördüğünüz rüyaları konu altından yahut iletişim bölümünden yazarsanız. ALLAH (C.C.) izin verdiği ölçüde yorumlamaya çalışacağız. Hayırlı ve güzel rüyalar görmeniz temennisiyle sağlıcakla kalınız.

KaRa 1057
5 Yorumlar
Sohbet Ortamı

Rüya yorumladığını bilmiyordum sevgili abim. Zaman geçtikçe beni şaşırtmaya devam ediyorsun, rüyada sohbet ortamı görmek yazını baştan sona kadar okudum. Çok değerli ipuçları vermişsin, teşekkür ediyorum. Bundan sonra gördüğüm ilk rüyayı sana soracağım :) sevgiyle kal değerli insan.

Emre

İnternet üzerinden yüzlerce kişiye evde veya canınızın sıkıldığı her yerde dostca sohbet edebilme imkanı sunan kaliteli sohbet sitesi ülkemizin bir çok bölgesinden insanları bir araya getiriyor aynı zamandada bir birleriyle tanışmalarını dost olmalarını ve arkadaşlıklarını gerçek hayata taşımamanıza olanak sağlıyor

NazLiCan

Rüyada sohbet etmek çeşitli şekillerde tabir edilir eğer doyasıya bir sohbet ediyorsanız mutluluğa hayra iyiliğe ve güzelliğe delalet eder

ALaRa

:) 3 gun arka arkaya ruyamda birini dovdum allah hayir etsin ircstar abim dicek simdi realde sigmadi cimcime ruyada bile uslu durmuyo :))

    IRCStaR

    1 Gün Kesmedimi Seni Kardeşim Sende Bişey Yok Bellide Adamlar Ne Durumda Onu Merak Ediyorum :))

Cevap bırakın